Trump a Q TEAM proměňují 5G věže na Teslu 432 HZ Harmon

Jak jsme se s vámi podělili od samého začátku, cílem Q týmu bylo po celou dobu unést tajný plán Kabaly (děkujeme NSA), aby rozvinula svou ZLOČINNOU 5G bezdrátovou síť, v zákulisí, na strašení koronavirem… aby “dala život” tam, kde předtím žádný nebyl (viz Frankenstein)… kdyby to neudělali, my bychom už dávno byli na dně…

Série Trumpových exekutivních příkazů (rozuměj, aby tento plán fungoval, potřebovali jsme MY LIDÉ kontrolovat prezidentský úřad, což se nestalo od dob JFK) je to, co nám umožnilo jak legálně (námořní admirálské právo), tak legálně (Boží zákon země) ZABRÁNIT této téměř bilionové investici do 5G věží po celé této drahé Zemi… To byl Geniální tah Trumpa a Q týmu, protože umožnili Féničanům, aby se pustili do Helter Skelter při přípravě těchto Věží… pro nás… a pro Boha…

ONI DĚLALI PRÁCI, MY JSME SKUTEČNILI VÝSLEDKY… kdy naposledy jste tohle mohli říct???? Odpověď? Za vašeho života ne…

A v posledních třech měsících Armádní inženýrské sbory ve VŠECH zemích pilně pracují na zprovoznění těchto věží jako TESLA TOWERS, což jsou v podstatě Teslovy cívky… které, jak řekl sám Tesla, napodobují Boží stvoření lidské páteře spojující lidskou křížovou kost neboli generátor (viz Trumpovo okouzlení slovem “Covid”, ventilátor) přes páteř (supravodivá dálnice, viz čakry) s lebkou… Golgota, Kalvárie… Místo lebky… Lidský mozek… kde spočívá “Mateřská deska” a je naplněna Kristovou Gnózí Boha… instruuje CELÝ SYSTÉM, aby fungoval jako JEDEN JEDNOTNÝ…

A jak tato Kristova Gnóze předává svou Moudrost NAHORU Vnitřním systémem Teslovy věže a z věže do věže (viz Koruny)??? Prostřednictvím Energetické Frekvence… co říkal Tesla? Abychom vnitřně pochopili tento svět a jeho fungování, musíme se na všechny věci dívat jako na Energii, Frekvence a Vibrace (nebo Impulsy)… a co je to za Frekvenci, která přenáší naši Kristovskou Moudrost Věčného Života z Mateřské desky na Mateřskou desku???? Frekvence 432 Hertzů… a 4+3+2 = 9… a 9 je Boží vědomí… a to je důvod, proč byla tato VYBRANÁ frekvence starověkých lidí (viz pyramidy) VŽDY známá jako Boží frekvence… Tesla ji tak sám nazýval…

https://telegra.ph/Trump-und-Q-TEAM-verwandeln-5G-TOWERS-in-Tesla-432-HZ-Harmony-08-04

https://english.despertandome.com/2020/08/02/trump-and-q-team-turn-5g-towers-into-tesla-432-hz-harmony-charlie-freek-colleen/

V Americe byly veze 5G prevedeny na frekvenci 432 Hz ? clanek v dalsi zprave ?

? Obchod za 17,5 miliardy: Telekom prodává rádiové věže překvapivému zájemci

Podnikání společnosti Deutsche Telekom v oblasti rádiových věží je považováno za jedno z nejatraktivnějších v Evropě. Nyní se podle informací Handelsblattu chystá do Severní Ameriky.

Frankfurt nad Mohanem, Hamburk Podle zdrojů společnosti se Deutsche Telekom rozhodl prodat většinový podíl ve svém podniku na výrobu rádiových věží. Pod podmínkou schválení kartelovými úřady připadne 51% podíl partnerství kanadské investiční společnosti Brookfield a amerického investora do infrastruktury Digital Bridge.

Podle informací dozorčí rada transakci schválila dnes večer. Portfolio rádiových věží společnosti Deutsche Telekom bylo zřejmě oceněno na přibližně 17,5 miliardy eur. Má více než 40 000 stránek a je považována za jednu z finančně nejatraktivnějších v Evropě.

https://app.handelsblatt.com/technik/it-internet/mobilfunk-17-5-milliarden-deal-telekom-verkauft-funktuerme-an-ueberraschungsbieter/28503894.html

Sága Bidenů se hroutí…

klikni – CNN Prima News:

IMG_5378

video a info by Martha Scholler Telegram

Na závěr souhrn informací ze světa – převzato z Tadesco.org

„Jsem pedofil“, přiznal šéf Americké pošty, oddělení pro korespondenční hlasování z Bidenovy éry. Byl zatčen poté, co se pokusil setkat s teenagerem kvůli sexu.

*****

Lufthansa ruší do konce srpna 2000 prázdninových letů. Letos v létě už Lufthansa zrušila tisíce letů – nyní přichází třetí vlna rušení letů. Lufthansa ruší lety kvůli současným problémům s odbavováním. Nejprve zrušila 3 000 letů na červenec a srpen, poté zrušila dalších 770 spojů na týden do čtvrtka 14. července. Nyní přibylo dalších 2 000 zrušených letů za období šesti týdnů.

*****

Spolkový ministr hospodářství Habeck se nakazil coronavirem. Nyní virus postihl již dva členy kabinetu Zelených. Po ministryni zahraničí Annaleně Baerbockové se virem nakazil právě ministr hospodářství Habeck.

*****

Italský ministr zemědělství ve středu varoval parlament, že třetina italské zemědělské produkce je ohrožena kvůli suchu a špatné vodohospodářské infrastruktuře a že situace se v příštích letech bude jen zhoršovat.

Stefano Patuanelli poskytl nejnovější údaje vládních výzkumných ústavů, které ukázaly, že Itálie v letech 1991-2020 ztratila 19 % svých dostupných vodních zdrojů ve srovnání s lety 1921-1950 a že v následujících desetiletích by mohlo dojít k dalšímu poklesu až o 40 %. Vláda vyhlásila v několika severních regionech stav nouze kvůli dlouhotrvajícímu suchu a doprovodné vlně veder, která vysušila řeku Pád, klíčovou zavlažovací tepnu v oblasti severní a střední Itálie, která je klíčovým producentem ovoce, zeleniny a obilí.

*****

Napětí na Srí Lance trvá i po útěku prezidenta Radžapaky. Ten stále nesložil funkci, i když kancelář premiéra tvrdila něco jiného. Mezitím se úřadujícím prezidentem stal premiér Vikremansingh, vyhlásil výjimečný stav a nařídil potlačit protesty. Radžapaksa odletěl ve středu ve vojenském letadla na Maledivy. Z nich zamířil ve čtvrtek do Singapuru.

*****

Z boje o post britského premiéra vypadli dva kandidáti. Ze souboje o úřad nového šéfa britské Konzervativní strany, a tím pádem i příštího premiéra Spojeného království ve středu vypadli ministr financí Nadhim Zahawi a bývalý ministr zdravotnictví a zahraničí Jeremy Hunt. Klání se tak zúžilo na šest jmen. Favoritem zůstává bývalý šéf státní pokladny Rishi Sunak a také ministryně obchodu Penny Mordauntová. Šanci má i ministryně zahraničí Liz Trussová.

*****

Na americkou alternativní taxislužbu Uber se valí další skandál. Celkem 550 žen ve Spojených státech podalo na firmu žalobu kvůli údajnému sexuálnímu obtěžování, kterého se na nich měli dopustit řidiči Uberu.

*****

Uruguayský soud zastavil očkování proti Covidu u dětí mladších 13ti let.

*****

V polském Przemyslu musí ukrajinští uprchlíci podepsat, že přijímají zodpovědnost armády UPA za volyňský masakr Poláků v roce 1943.

*****

Konflikt na Ukrajině je světovou válkou, v níž Západ bojuje proti Rusku prostřednictvím ukrajinských vojáků, prohlásil ve středu srbský prezident Aleksandar Vučič.

*****

Starosta Mariupolu Konstantin Ivaščenko se domnívá, že místo závodu Azovstal může vzniknout malý moderní podnik nebo technologický klastr s přilehlou rekreační zónou, ale o tom by měli rozhodnout odborníci a místní obyvatelé.

*****

Zemědělci ze Záporožské oblasti budou vyvážet čerstvě sklizené obilí do Ruska, Afriky, na Blízký východ a do Turecka, řekl agentuře TASS Vladimir Rogov z hlavní rady vojensko-civilní správy regionu.

*****

Ruská značka šperků Sokolov vstoupila jako první ve svém segmentu na čínský trh, uvedla tisková služba společnosti.

*****

Ruská Federální bezpečnostní služba (FSB) zadržela komplice teroristické skupiny působící v Sýrii, kteří se pod záminkou charity podíleli na získávání finančních prostředků pro syrské bojovníky, informovala ve čtvrtek tisková služba FSB.

*****

Ralph Schoellhammer, docent mezinárodních vztahů na vídeňské soukromé univerzitě, predikuje, že elektřina v Německu se v roce 2023 stane luxusním zbožím.

*****

Do redakce nám přišly desítky dotazů ohledně skupiny lidí sdružující se pod názvem Společenství legitimních věřitelů České republiky. Jejich webová stránka ZDE.

My o této skupině víme, ale nijak podrobně ji nesledujeme. Také nám došla prosba o uveřejnění Prohlášení občana ČSR.

*****

Údajně od 20.6.2022 koluje na internetu meme s Donaldem Trumpem, který chce odpálit Georgijské poradní kameny. Ty byly nakonec odpáleny 6.7.2022 ve 4 hodiny ráno (přesně ve 4:03:33 h). Součet dává dohromady 13. Čas uveřejnění meme – součet 13. Počet lajků – 13. Náhoda?

*****

Německý regulační úřad očekává v roce 2023 trojnásobný růst cen plynu.

*****

Severní Korea plánuje rozvíjet mezistátní vztahy s Doněckou a Luhanskou lidovou republikou (DLR, LLR) na základě zásad nezávislosti, míru a přátelství, uvedla ve čtvrtek Korejská ústřední tisková agentura (KCNA). Severní Korea je po Rusku, Sýrii, Abcházii a Jižní Osetii pátou zemí, která uznala nezávislost DLR, LLR.

Kyjev v reakci na to prohlásil, že přerušuje diplomatické vztahy s Pchjongjangem.

*****

Srbsko bude pokračovat na evropské cestě, ale zachová si přátelské vztahy s Ruskem a Čínou, prohlásil ve středu srbský prezident Aleksandar Vučič.

*****

Ruští specialisté na likvidaci min vyčistili od min území o rozloze téměř 3 900 hektarů v Doněcké a Luhanské lidové republice, uvedl ve středu šéf velitelství a náčelník ruského Národního centra řízení obrany Michail Mizincev.

*****

Zákonodárci ruské Státní dumy ujistili zástupce zvláštní pracovní skupiny Meziparlamentní unie pro urovnání na Ukrajině, že Moskva je připravena k dialogu o této otázce, ale existence nacismu, přítomnost cizích vojsk a realizace „protiruského“ projektu na Ukrajině je pro Rusko nepřijatelná, řekl ve čtvrtek novinářům místopředseda Státní dumy Pjotr Tolstoj.

*****

V americkém Senátu se rozhořela vášnivá debata o právech mužů na interrupci.

*****

EU se připravuje na přerušení dodávek plynu.

*****

Obchod mezi zeměmi BRICS roste.

*****

Inflace ve Francii je nejvyšší za několik posledních desetiletí. USA zaznamenaly nejvyšší inflaci za posledních 40 let.

*****

Britský regulační úřad pro reklamu zakázal inzeráty nabízející seznámení s „osamělými Ukrajinkami“, protože jsou urážlivé. Úřad pro reklamní standardy (ASA) se ve svém prohlášení zveřejněném ve středu zabýval třemi reklamami na online seznamovací službě SofiaDate, které byly k vidění v květnu 2022.

*****

Německá společnost Siemens získala od Kanady povolení opravit dalších pět turbín pro ruský plynovod Nord Stream v továrně v Montrealu, kam pravidelně posílá zařízení na opravy a údržbu, informoval ve středu deník Globe and Mail s odvoláním na vládní zdroje.

*****

Miliardář Bill Gates a jeho bývalá manželka Melinda Gatesová věnovali své Nadaci Billa a Melindy Gatesových neuvěřitelných 20 miliard dolarů, což je jejich největší dar v historii. Díky tomuto obrovskému daru dosáhl celkový kapitál nadace 70 miliard dolarů.

*****

Ukrajinský prezident Zelenskyj odvolává velvyslance v několika zemích, včetně velvyslance v České republice Jevhena Perebyjnise, na kterého si Tomio Okamura v jednom videu stěžoval a hovořil o něm jako o drzém a arogantním parchantovi.

Zdroj: RT, TASS, Epoch Times, Washington Post, ZDF