Teorii elektrogravitace (EG) poprvé navrhl Nikola Tesla v roce 1899. Od té doby tento fenomén studovalo více vědců a těm, kteří tuto teorii úspěšně prozkoumali, byl udělen neobvyklý počet patentů. Přes množství vědeckých a praktických aplikací však teorie elektrogravitace (EG) stále není široce akceptována. Nedávná historie EG, která začala počátkem 20. století, je bohužel poznamenána sérií nevyřešených záhad, které vyvolaly pozornost vědců z celého světa.
.

Nikola Tesla (1856-1943), srbský vynálezce a fyzik, se narodil v Rakousko-Uhersku. V pozdním dospívání se Tesla přestěhoval do Paříže a studoval u slavného vědce Jeana de la Vallée Poussin. Tesla je často označován za jednoho z nejplodnějších vynálezců a inženýrů 20. století, za což získal více než 80 patentů, z toho přes 30 za bezdrátový přenos. V roce 1899 se Tesla přistěhoval do Spojených států, kde okamžitě uplatnil své pozoruhodné elektrické objevy při výrobě, přenosu a osvětlení elektřiny. Tesla začal experimentovat s bleskem ve své ložnici a do svých dalších laboratoří nainstaloval vysokonapěťová elektrická zařízení pro záznam proudů, které vytvořil.
.

V roce 1893 Nikola Tesla našel nový zdroj energie, který pracoval rychleji než jakýkoli předchozí magnetický pohon, a tak ho přinutil přesvědčit, že budoucnost je elektrická a že k dosažení teleportace lze použít elektřinu. Tesla však zemřel dříve, než mohl teorii rozvinout a využít. V roce 1899 Nikola Tesla poslal na čtyři minuty do zavěšeného kruhu z drátu čtyři testované osoby, z nichž všichni byli v dobrém fyzickém zdraví. Testy se nazývaly Westinghouse Experiment. V experimentu se jeden subjekt “chvěl” v uvolněném stavu uprostřed zavěšeného kruhu. Ostatní subjekty se vůbec netřásly. Chvění způsobené pohybem druhého subjektu bylo detekovány přístrojem známým jako počítadlo poruch.
.

Někteří historici a vědci tvrdí, že Tesla měl pozoruhodné výsledky, ale nespravedlivě s ním zacházeli takzvaní “zloději strojů Tesla”, kteří neměli zájem na pokroku ve vědě, ale na zisku z jeho vynálezů. Jsou to Rusové Albert O. Hirschfeld a James Johnston, pro které si Tesla nechal patentovat množství svých objevů a vynálezů. Tyto osoby byly odpovědné za pašování většiny Teslových prací na Západ a tajili před ním tajemství. Nastal dokonce jeden případ, kdy tito dva páni zakopali Teslovu laboratoř a nástroje, aby uchovali tajemství konečného vynálezu.
.

Hlavní vyšetřovatel amerického Národního úřadu pro letectví a vesmír (NASA), Dr. John G. Fuller, připomíná slavný projev Nikoly Tesly na konferenci v roce 1937, který přednesl na konferenci konané v prosinci téhož roku. Tesla ve svém projevu uvedl, že cestoval po celém světě a navštěvoval různé laboratoře, školy a univerzity. Během svých cest údajně Tesla komunikoval s mnoha profesory a výzkumníky v oblasti fyziky, mechaniky a mechaniky světla. Přestože tito vědci pocházeli z celého světa, všichni se “měli navzájem rádi”. To by mohlo znamenat pouze to, že Tesla navázal kontakt s vůdci jejich zemí, kde si navzájem vyměňovaly množství relevantních informací.
.

Nová nezávislá analýza Teslova systému 11 Teslových cívek (rotující magnety, nízkonapěťový zdroj energie, transformátory) naznačuje, že je možné vytvořit plášť neviditelnosti využitím magnetických polí a levitujúcich objektů při nesmírné energii. Spekuluje se, že taková technologie by byla schopná neviditelně přepravit lidí nebo dokonce kosmické lodě obrovskou rychlostí. Podle nedávné studie NASA může i malé UFO akcelerovat na rychlost až 30 kilometrů za sekundu. Další přijatelné vysvětlení však říká, že neviditelný zdroj by mohl manipulovat s magnetickými poli a neviditelně posouvat objekt dopředu.

Zdroj: https://operationdisclosureofficial.com/2021/06/09/nikola-tesla-and-electrogravitation-short-history/