Přátelé a kamarádi…
Jsme v závěrečné fázi před vydáním knihy. Řešíme vydání vázané i elektronické, zároveň zjišťujeme v realitě, jaká je situace. Není plyn, není nafta, nejsou kovy a není papír… tedy ono všechno je, pouze se ceny zvedly v násobcích…

Po korektuře textu jsme dostali několik velmi důrazných upozornění, které souvisí s informacemi v knize.

V této podobě se vystavujeme vysokému nebezpečí. Kdo z Vás nezažil o čem teď píšu, možná nebude chápat. Jen chci připomenout, že lékař, který zveřejnil informace o grafenu nebyl za pár dnů mezi živými.

Tedy jsou dvě možnosti. Očesat informace nebo počkat… Z několika stran máme velkou pochvalu, že takto zásadní informace zatím nikdo nevydal a že kniha má pro čtenáře obrovskou hodnotu.

Rozhodli jsme se pro druhou variantu, nic nepředělávat a vybroušený diamant dáme světu po očistě, kterou věříme brzy dokončí kloboučci s Vladimírem a Donaldem… Velká omluva vám všem! Zůstaňte nám věrní… Brzy se dočkáte…

=====================

Víte o tom, že překonat stoletou hranici je hravě možné pro každého? Nejenom překonat, ale žít spoustu dalších let. Základní buňka je doslova nesmrtelná. Lidské tělo je nastaveno na 960 let života… jak je to možné, proč umíráme mladí, jak se můžeme ozdravovat a co všechno je nám zatajováno?

V létě mi zavolal člověk –  uznávaný léčitel. Vedle medicíny vystudoval řadu dalších vědních oborů, má mnohaleté praktické zkušenost a skvělé výsledky. Zareagoval na moje video přednášky o KANGEN VODĚ… dal mi nabídku, abychom společně napsali knihu.

Knihu, která absolutně obrátí pohled na zdraví a ozdravování vzhůru nohama. Odhalí zatajované skutečnosti o našem těle, ukáže jak lze jednoduše zastavit stárnutí a všem čtenářům odhalí návod, jak se samo tělo může uzdravit a člověk se může dožít velmi vysokého věku.

Každé 2 minuty se nám mění DNA. Buňka je složena pouze z vody a soli. Dítě je před narozením v 1% roztoku soli…

Můžeme žít opravdu dlouho… v plné kvalitě života, v síle a zdraví, mít své tělo v super kondici…

Kdo jsi?

Dokážete si odpovědět na tuto otázku?  Co o sobě víte či nevíte? Jaké jsou vaše skryté schopnosti. Jak vlastně funguje vaše tělo a vaše jednotlivé orgány? Jaký máte původ, co skrývá vaše DNA? Jaká jsou vaše tajemství o čem sami nevíte?

 Dozvíte se spoustu užitečných informací, které vám doslova změní život.

A dlouhověkost?

Základem dlouhého věku jsou čtyři jednoduché kroky: 1. Změna myšlení 2. Hydratace – kvalitní voda  3. Odparazitování 4. Zbavit se jedů, zharmonizovat tělo a nastavit si krev na optimální hustotu. Pravidelně se udržovat a čistit…

…a pak můžeme žít téměř věčně… Navíc připravujeme web, kde můžete o různých postupech komunikovat  … každý člověk bude mít plný poradenský servis.

ANK – princip života.

Představuje rovnováhu, harmonie mezi Zemí a Nebem, mezi informací a energií. Život to je rezonance. Rezonuji, znamená: JÁ ŽIJU 

Člověk je chemická a velmi složitá fabrika, vše co jíš a piješ je chemie.

Nejpodstatnější pro vaše tělo v životě je:

1. dýchat
2. pít tekutiny
3. jíst rostlinné a živočišné látky
4. trávit
5. čistit
6. tvořit energii

Kvalitu života určuje:

1. neposuzovat
2. neodsuzovat
3. nepochybovat
4. pohybovat se
5. myslet
6. milovat

A proč to všechno? Oba se chystáme na hodně vysoký věk a bylo by fajn mít kolem sebe své vrstevníky – kamarády a přátele ?☀️?

 

knihy.a@gmail.com

Po vydání najdete objednávkový formulář zde na tomto webu.