Nemáte ani potuchy o tom, jaká je skutečná podstata globální operace a jaké břemeno zodpovědnosti nesou Bílé klobouky, vojáci, anonymní informátoři a vlastenci.Temná strana se stále snaží naplnit a pokračovat ve svém vytýčeném programu, ale už se jim to nepodaří.
.
Lidé uvidí, kdo stojí za těmito silami i to, že nic nedělají pro dobro lidí, ale dělají jen to, co slouží jen jejich zájmům! Celá tato situace trvá tak dlouho, protože davy jsou infikovány „falešnými „pravdami“ médií a kontaminovaným vzděláváním, proto budou neustále tvrdohlavě odmítat pravdu.
.
Až skončí celosvětová osvobozovací akce a její poslední epizoda, tak se náš život konečně změní k lepšímu. Většině těchto lidí bohužel nemůžete říci pravdu, ale musíte jim ji ukázat fakta na vlastní oči. Pravda o podvodech na voličích bude odhalená jako první v Arizoně a po Arizoně už bude padat všechno jako domino. Osvobozovací aliance má vše pod kontrolou, odpočítávání již začalo.
.
Celkově se musí vyčistit 10 000 podzemních zařízení po celém světě, včetně 1 800 DUMBS v Americe. Není jednoduché toto všechno rychle vyčistit. Probíhá skutečná válka a je mnoho zemí, kterým je potřeba věnovat speciální pozornost a přístup – týká se to lidí, dětí, zbraní, chemikálií, genových laboratoří, továren na klony atd…
.
Ti, kteří za nás bojují, jsou skvělí vojáci, mají vynikající výcvik, velké technické možnosti, ale stojí proti obrovskému množství nejrůznějších nástrah. Ve všech zemích musí „Bílé klobouky“ bojovat proti tajným službám, zkorumpované policii, bohatým korporacím a nelegálním vojenským formacím. Také musí bojovat s celou armádou Temna a bojovat v hlubokých, záludných, podzemních zařízeních. Tam někde venku je několik vojsk, která jsou rozdělena do táborů, proti sobě stojících. Mnozí světlí bojovníci už pronikli do temné sítě elit.
.
K nepřátelům lidstva také patří zkorumpovaní lékaři, mainstreamová média, soudní struktury, vědci, státní představitelé a farmaceutické společnosti…Je smutné, že se někteří členové z vašich rodin a vašich přátel v hluboké nevědomosti nechali naočkovat, jen aby nevyčnívali ze společenské normy a zachovali si svůj komfort cestovaní a chození do restaurací…Všechno to, co tady skrytě probíhá, sleduje jen jeden cíl – osvobození lidstva.
Ota Veselý