Jen několik hodin poté, co byla převezena těla 13 padlých amerických hrdinů na leteckou základnu v Doveru, což armáda nazývá „důstojným přesunem“, žena, která se často označuje jako „prezidentka Harrisová“, navrhla ministerstvu zahraničí, aby Amerika zapálila svíčky na památku „udatných“ Tálibánců a „bojovníků za svobodu“ ISIS, kteří obětovali své životy obraně vlasti a homogenizaci hodnot!
Její prohlášení ukazuje obrovský rozpor mezi vnímáním reality nelegitimní správou a tím, co se ve světě skutečně děje.
Harrisová řekla ministryni zahraničí Anthony Blinkenové, další státní loutce, že byla zděšena Donaldem Trumpem a jeho rolí při „atentátech“ na domorodé obyvatelstvo, jehož jediné “zločiny” spočívaly v ochraně hranic před cizím vniknutím a ochraně suverenity. Vinila Trumpa ze ztráty amerických životů v Afghánistánu.
“Kdybychom je nechali na pokoji, nevšímali by si nás.” Trump za vše může, “řekla Harrisova podle zdroje přítomného rozhovoru.
Poté Harrisová učinila komentář, který byl mimo realitu, mluvila nesmysly.
“No a co? Třináct lidí, kteří v první řadě neměli v Afghánistánu co dělat, bylo zabito. Ztratili jsme 13 lidí za 20 let, oni ztratili desítky tisíc při obraně svých zásad, “řekla Harrisová.
Vypadala opravdu bezradná, bez racionálních myšlenek, bez znalostí toho, že od roku 2001 zahynulo v Afghánistánu přes 2400 amerických vojáků.
“Měli bychom uspořádat bohoslužbu a zapálit svčky na památku obětí, které přinesli bojovníci za svobodu – Taliban a ISIS.” Mohli bychom to uskutečnit v National Mall a jsem si jistá, že milion lidí i více by přišlo zapálit svíčky. Byla by to nejvýznamnější vzpomínková bohoslužba od smrti Martina Luthera Kinga v roce 1982,” pokračovala Harrisová
Martin Luther King Jr. byl zavražděn 4. dubna 1968, nikoli v roce 1982.
Blinkenová, jak uvedl náš zdroj, ji neopravila a souhlasila, že drtivou většinu ztracených životů Talibánců by měly uctít nejen Spojené státy, ale i další „civilizované, progresivní národy, které považují všechny životy bez ohledu na ideologické přesvědčení v úctě a rovnocenné.”
Blinkenová uvedla, že „někteří Američané“ by mohli mít námitky proti bohoslužbě a zapálení svíček, které se tak chronologicky přibližují útoku na letiště v Kábulu.
“Jsem si jistá, že se na to brzy zapomene a my to zvládneme,” odpověděla Harrisová. “Měli bychom to uskutečnit co nejdříve.”
Zdroj:
Napsat komentář
Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.