Srdce kyjevského odporu v Azovstalu dobilo: Nacisté jsou „evakuováni“ do vězení. Všichni se hrdlořezů báli. Černé slunce opět pohaslo. Proč Zelenský zvedl symboliku SS právě v den vítězství nad Hilterem?
18. 5. 2022
.
Václav Danda vidí porážku zabijáků Pluku Azov z mariupolských železáren v souvislosti s celou nacistickou ideologií, která stojí za kyjevským režimem, jejž Západ tak srdnatě podporuje Jeden z cílů denacifikace Ukrajiny byl splněn. Jádro Pluku Azov, v němž působily tisíce nacistů z Ukrajiny i celého světa bylo definitivně rozprášeno. Od 24. února, kdy začala speciální vojenská operace ruské armády, utrpěli nacisté působící v tomto pluku obrovské ztráty při snaze udržet Mariupol. Po osvobození města se jejich zbytky opevnili v ocelárnách Azovstal, kde marně čekali na záchranu „západních spojenců.
.
Tento týden se poslední stovky nácků vzdali. Areál oceláren je tak zcela v rukou ruské armády a jednotek DLR. Azovstal opustilo tento týden asi 300 ozbrojenců, kteří byli po důkladné prohlídce pod dozorem ruské armády a policie odvezeni autobusy do zajateckého tábora na území Doněcké lidové republiky. Naše média transport těchto zločinců eufemicky nazývala „evakuací“.
Padesát zraněných příslušníků Azovu bylo nejprve odesláno do Novoazovska, kde budou pod dozorem léčeni, než stanou před vyšetřovateli, aby se zodpovídali ze svých zločinů, kterých se osm let dopouštěli na civilistech Donbasu. Zbylých 250 nacistů bylo převezeno do zajateckého tábora Jelenovka v DLR, kde budou podrobeni výslechům, a poté předáni spravedlnosti. Z původního zhruba pětitisícového pluku zabijáků, kteří drželi půlmilionové město ve své moci, zbylo pouze torzo, a tak před spravedlnost stane pouze několik stovek prominentních nacistů.
Všichni se jich báli
Kapitulace nacistů v Azovstalu je hořkou porážkou kyjevského režimu (a jeho zahraničních protektorů), který se právě o tyto nacistické jednotky od roku 2014 opíral. Podle svědectví lidí na osvobozených územích byly tito hrdlořezové pány nad zákony a rozhodovali o životě a smrti obyvatel na území Donbasu.

Kromě tisíců svědectví terorizovaných – včetně těch z Mariupolu – přinášejí zprávy o činech fanatiků z pluku Azov také mnozí zajatí ukrajinští vojáci. Jedním z těch, kteří se rozhodli promluvit, je i ukrajinský pohraničník Alexander Červakov: „Tohle jsou chlapi, kteří osm let okrádali a zabíjeli, koho chtěli. Klidně vypustili chladnokrevně dávku ze samopalu do davu, jako když se my podíváme jeden na druhého. Všichni se jich báli.“ To koresponduje i s dalšími výpověďmi terorizovaného obyvatelstva. Shodují se v tom, že jednotky Azov, Ajdar, Donbas, Dněpr a Tornádo, byly často tvořeny bývalými kriminálníky, kteří si osm let mohli v Mariupolu a dalších městech dělat, co se jim zlíbilo, neboť pro ně žádné zákony neplatily.
Zhruba čtyři tisíce těchto elitních nacistů bylo zlikvidováno v bojích. Některé další jednotky, včetně ostatních členů Azova, jsou spolu s elitními složkami kyjevské armády dislokovány na donbaské frontě, kde se v uplynulých dnech dostali do obklíčení. Skupina zhruba 15 tisíc těchto „úderných pěstí“ Kyjeva, určených původně k prvnímu úderu na Doněck a Luhansk, padlo do „kotle“ u Severodoněcku a Lisičansku.
Je proto pravděpodobné, že budou brzy následovat své kolegy od Azovského moře – buď do zajateckých táborů, nebo do jejich vytoužené Valhaly. Hitlerovi dědicové se svou ideologií nijak netajili – jen o tom západní veřejnost nesměla (a nesmí) nic vědět.
Černé slunce
Symbolika praporu Azov v sobě zahrnuje kromě vln azovského moře také nacistické okultní symboly jako je vlčí hák. Jde o runu opakující tvar speciálního nástroje – vlčího háku – kterým skutečně byli kdysi chytáni vlci. Magickým účelem této runy bylo spoutat pohyby a záměry nepřítele. Symbol se objevil už v prvním období NSDAP, a později jej převzala elitní 2. pancéřová Divize SS Das Reich, jedna z divizí Waffen SS operující na východní frontě.Dalším symbolem ve znaku Azovu je „černého slunce“. To patřilo k základům okultních rituálů provozovaných tajnými řády v nejvyšších patrech nacistické hierarchie – jako byla zednářská společnost Thule, z jejichž kořenů nacismus vyrůstal. Magickým opěrným bodem pro celou nacistickou říši se měl stát hrad Wewelsburg na severovýchodě Severního Porýní-Vestfálska.
.
Právě zde se nachází nejznámější zpodobnění Černého slunce – Schwarze Sonne. Symbolika Černého slunce fungovala jako talisman posilující germánskou psyché. Hitler hrad navštívil již v roce 1933, v srpnu 1934 jej obsadila Schutzaffel (SS) a v únoru 1935 přešel pod přímou kontrolu osobního štábu Reichsführera SS. Himmler se rozhodl vybudovat zde řádový hrad SS. V horní kruhové síni (vůdcovský sál) je dodnes k vidění Černé slunce – Schwarze Sonne – velký kotouč tvořený dvanácti klikatými runami.
Ostatně pod symbolem černého slunce vraždil minulý týden i vrah z amerického Buffala. Osmnáctiletý Payton Gendron, který zastřelil 10 lidí v supermarketu, měl na své vestě právě symbol černého slunce používaný nacisty za druhé světové války i jejich dnešními pokračovateli z pluku Azov.
Zelenského „hrdost“
Azov ale není zdaleka jedinou jednotkou v ukrajinských ozbrojených silách, která používá nacistickou symboliku. Celé ozbrojené síly Kyjeva, včetně vrchního velitele prezidenta Zelenského, se demonstrativně k nacistické symbolice hlásí a toto označení nese většina jejich elitních jednotek.
V době, kdy si celý civilizovaný svět (kromě Západu zhysterizovaného válečnickou protiruskou propagandou) připomínal vítězství nad hitlerovským nacismem (letos 9. května), vystavil pučistický prezident Ukrajiny na svém oficiálním účtu na sociálních sítích fotografii ukrajinského vojáka, který má na hrudi symboliku jedné z nejbrutálnějších jednotek německých nacistických vojsk – divize SS Totenkopf (Mrtvá hlava), jejímž znakem je lebka se zkříženými hnáty.
.
„Mrtvá hlava“ se stala třetí divizí SS v řadě. Její personál byl rekrutován v koncentračních táborech. Skládala se z nejotrlejších dozorců a vězeňských kápů. Prvním velitelem divize se stal Theodor Eicke, vedoucí koncentračního tábora Dachau (poté inspektor všech koncentračních táborů SS). Právě pod jeho velením, esesmani z „Mrtvé hlavy“ odešli na východní frontu, kde fanaticky vyhlazovali celá ruská města a vesnice.
.
Co vedlo prezidenta Zelenského, že si mezi tisícovkami vybere právě fotografii s takto děsivou nacistickou symbolikou, je více než zřejmé. Nacisty zlikvidovaní v průběhu bojů v Mariupolu a trosky kdysi výstavního pluku Azov vylézající z děr oceláren, tak trochu připomínají zdecimovanou elitní 6 Paulusovu armádu u Stalingradu. Není proto pochyb, že i když se Západ v dodávkách zbraní a svých velitelů „importovaných“ na Ukrajinu činí sebevíce, bude velmi obtížné ba nemožné Donbas pro Kyjev udržet. Před měsícem Zelenský prohlásil, že srdce odporu proti Rusku bije v Azovstalu.
Už dobilo…

Zdroj: https://www.facebook.com/martin.simek.374