Armáda: „Bid-en nemá žádné jaderné odpalovací kódy“

Muž, který si říká prezident Spojených států Joseph R. Bid-en, nemůže uspíšit atomovou apokalypsu, protože nemá kódy potřebné k odpálení strategického jaderného arzenálu našeho státu, řekl vysoce postavený vojenský zdroj pro Real Raw News.

Ačkoli zdroje v minulosti tuto zprávu předávaly, RRN chtěla ujištění, že Bid-enova administrativa postrádá autoritu i schopnost uvrhnout náš národ do předem promyšleného jaderného holokaustu.

„Jaderná triáda je v bezpečí. Nikdo v administrativě je nemá,“ řekl náš zdroj, který sedí v kanceláři generála námořní pěchoty Davida H. Bergera.

„Když prezident Trump podepsal zákon o vzpouře, svěřil americkým ozbrojeným silám prozatímní kontrolu nad vládou. Pouze dva lidé v zemi mohou tento zákon zrušit, generál Berger, nebo sám Trump,“ dodal.

„A aby bylo jasno: pokud někdo odpálí na USA, provedeme odvetu. Rozhodnutí jsou ale v rukou celoživotně sloužících vlasteneckých vojáků, kteří přísahali, že budou dodržovat ústavu. Bid-en nemá žádné jaderné odpalovací kódy. Nemůže odpálit ani prd”.

“Navíc, administrativa nemůže zahájit jaderné bombardování, totéž se netýká jejích jaderných spojenců z Deep State ve Velké Británii. Armádní kybernetické velitelství ve Fort Gordon monitoruje transkontinentální komunikaci procházející Downing Street 10 a GCHQ, zpravodajskou a bezpečnostní organizaci zodpovědnou za poskytování signálů zpravodajské a informační záruky vládě a ozbrojeným silám Velké Británie.

Obranný postoj Velké Británie se zatím nemění.

Ale změkčilý britský premiér Boris Johnson se natolik spřátelil s lidmi, jako jsou Biden, Kamala Harrisová, ministr zahraničí Anthony Blinken nebo ministr obrany Lloyd Austin, že by se mohl pokusit Moskvu napadnout, pokud by o to zločinný Bidenův režim požádal.

„Uvažovali jsme o tom, že administrativa chce jadernou válku, že se snaží vyprovokovat Rusko, aby ji zahájilo jako první. Vzhledem k tomu, že ji nemůže spustit, musela by jako zástupný spouštěč použít Velkou Británii nebo Francii. Doufáme, že v těch zemích je stále dost zdravého rozumu na to, aby se nechtěly nechat spálit na popel. Situace na Ukrajině je chatrná, bez ohledu na to, kdo má pravdu a kdo ne. Není to jako ve filmech, kde se jedna raketa odpálí náhodou a druhá strana řekne, že o nic nejde nebo že to není žádný problém, prostě jednu odpálíme na vás, aby došlo k rovnováze. I použití strategických zbraní s krátkým doletem a nízkým výkonem by pravděpodobně eskalovalo v plné jaderné nasazení,“ řekl náš zdroj.

„Ale kdyby se řekněme Velká Británie nechala přemluvit, aby odpálila, a Rusko by palbu opětovalo jen na Velkou Británii – což je nepravděpodobný scénář – tak bychom je nebránili. V žádném případě,“ dodal.

Na závěr řekl, že doufá, že zvítězí chladná hlava a že „Bílé klobouky“ pochybují o mediálních tvrzeních, že se Vladimir P-utin zbláznil natolik, aby zahájil preventivní úder.

https://realrawnews.com/2022/02/military-biden-has-no-nuclear-launch-codes/