Většina lidí se neuvědomuje, že kůže je náš největší orgán. Zároveň velmi dobře absorbuje škodlivé látky ze vzduchu, vody a při přímém dotyku, tyto škodlivé látky velmi rychle prostupují do krevního oběhu.

V podstatě to znamená, že cokoliv se dotkne naší pokožky skončí, v nějaké míře, v našem těle.

Jedním z největších problému je v tomto případě chlór, který je naprosto běžně přítomný v kohoutkové vodě. Chlór je velice nebezpečný jak pro dospělé, tak pro děti. Některé studie uvádí, že při pití chlorované vody je o 35 % vyšší riziko rakoviny než lidé, kteří ji nepijí.

Situace je ovšem horší, pokud se voda nepije, tudíž neprochází přes játra a neprochází tak naší vnitřní úpravou, pokud se vám dostane chlór do těla přes kůži nebo plícemi, tak se zvyšuje riziko rakoviny močového měchýře na 57 %. Při sprchování navíc vniká chlór do těla přes plíce a existuje riziko, že se tímto způsobem vyvíjí a zhoršuje astma a bronchitida, především u dětí, tyto problémy se u dětí za posledních 24 let objevují o 300 % více.

Kromě toho bychom neměli zapomínat, že se původně jedná o pesticid, zároveň byl chlór v plynné podobě používán jako bojový plyn v druhé světové válce.

Během 10minutové sprchy naše tělo absorbuje víc chlóru, než když vypijeme 1,6l vody. Nemluvě o tom, že v běžné kohoutkové vodě není jen chlór ale několik set dalších chemikálií.

Zároveň zahřátím se při sprchování a koupání uvolňuje do vzduchu chloroform, kterého se lze zbavit jen včasným vyvětráním.

Další problémy, které chlorovaná voda zhoršuje jsou:

– Ztráta vlasů

– Lupy

– Suchá pokožka

– Dentální problémy

– Alergie

Anespa funguje tak, že má 2 vnitřní filtry. Jeden je na pevné částice a chlór, který vydrží zhruba rok a skládá se z aktivního uhlí a turmalínu. Druhý filtr je keramický, obsahuje bambusová uhlí a slabě radioaktivní minerály z termálních pramenů.

Minerál, který se do vody uvolňuje se jmenuje Tufa a je získáván z horkých pramenů z Futama Radium Hot Spring v Hokkaidu, Japonsku. Z bambusového uhlí se uvolňuje draslík, který má uklidňující a relaxační účinky.

Voda je ionizována pomocí silného neodymového magnetu, bez elektrického proudu, takže Anespa je bezpečná a nehrozí riziko zabití elektrickým proudem.

Dohromady anespa vytváří minerální vodu, která je plná ionizovaných minerálů. Pocit z koupele ve vodě, je skutečně stejný jako v horkých pramenech, bohužel účinek je slabší, jak se rozpouští minerály z keramického filtru. Voda, která teče z anespy silně hydratuje pokožku, a dodává jí obrovské množství minerálů, stejně tak i vlasy.

Další výhody koupání sprchování ve vodě z anespy:

– Zrychlení krevního oběhu – snižuje krevní tlak a okysličuje buňky v těle

– Uklidňuje svaly – rehabilitační a uvolňující účinek na bolavé svaly

– Pomáhá při léčení vyrážek, ekzémů, lupénky a artritid

Pokud použijeme přirozenou čistou vodu, tělo si kůží nasaje až 1,5 litru a taková voda má blahodárný a léčivý účinek. Kde takovou vodu najít v dnešní době na naší otrávené planetě? Přinášíme řešení…

 

Pokud chcete více informací napište:

kangen.jb@gmail.com nebo volejte +420774445515