Na to, že žijeme v informačním věku, v době Internetu a okamžitýho přístupu ke skoro jakejmkoliv informacím, je neznalost, nevzdělanost a neinformovanost lidí dost žalostná. Lidi maji obecně jen selektivní informace o selektivních tématech, často naprosto irelevantních pro jejich život, zatímco o mnoha věcech, který maji na jejich životy ohromnej dopad, neví skoro nic. Jak je to možný?

Nedávno jsem psal o spoustě projektů a experimentů, který vlády páchaly na lidech, ale o nichž většina populace prakticky nic neví, na což neustále doplácí. Projekt Paperclip, COINTELPRO, MKULTRA, operace Mockingbird a mnoho dalších jsou příklady toho, že vláda považuje lidi za svoje otroky, nemá k nim žádnou úctu, stejně jako k vlastním zákonům, a je ochotná na nich páchat snad jakýkoliv zlo. A to mluvíme o lidech toho danýho státu – ne o zajatcích a podobně. Tam je to samozřejmě ještě horší.

Všechny výše vyjmenovaný příklady jsou dobře zdokumentovaný a potvrzený z oficiálních míst, tj. samotnou vládou. Nejsou to žádný konspirační teorie. Jsou to tvrdý fakta. (Nicméně se evidentně ještě dnes najdou magoři, kteří se pokouší tvrdit opak.) Najdete je i v cenzurovanejch zdrojích jako je Wikiprdie. Leč přesto o nich většina lidí skoro nic neví.

Pak jsou tu věci, o nichž vlády pořád nepřiznaly barvu, jako 9/11. Na jednu stranu už snad většina lidí oficiálním teoriím nevěří a ví, že to vše bylo úplně jinak, ale je tu pořád dost lidí, kteří o tejhle události, která posledních 20 let v podstatě udávala dění ve světě, vědí jen minimum a většina informací, týkajících se toho dne roku 2001, se k nim nějak nikdy nedostala. Obecně platí, že v době, kdy lidi ve větším měřítku pochopí, že se jim lhalo, už je všechna škoda napáchaná a je pozdě na to s tim něco dělat.

A nakonec jsou tu ty obskurnější, nicméně extrémně zajímavý věci, jako Philadelphia Experiment, Montauk Project a další, o nichž lidi ví ještě míň. Tady už se dá ta nevědomost chápat, ale většina těch ostatních zmíněnejch záležitostí měla poměrně velkej dopad na naší společnost a jsou to hodnotný historický lekce, který nám pomáhaji orientovat se v současnym dění a vyhnout se opakování minulejch chyb.

Taková zkušenost se ale nedá zužitkovat, když většina lidí o ničem neví a nic si nepamatuje. A těch věcí, který jsou buď dost významný pro náš svět nebo alespoň extrémně zajímavý a nutí nás k zamyšlení, o nichž ale průměrnej komparzista z davu nic neví, je zatraceně hodně. Vybral jsem pár příkladů, který mně osobně připadaji jako běžný, základní znalosti, ale o nichž, jak se zdá, skoro nikdo nic neví.

Pyramidy na Marsu

Nedávno mi něco připomnělo pyramidy na Marsu. Někdy asi před 15 lety jsem se o nich zmínil v práci a všichni na mě koukali jako na blázna, co že to melu o pyramidách na Marsu. Tam přece nic takovýho neni. (Jinak by to asi říkali v televizi, ne?) Tak jsem vytisknul pár fotek a přines jim je ukázat. Kroutili hlavou a mumlali věci jako, “Ty jo, fakt že jo! To jsem vůbec netušila.” Ale uznali, že teda asi tak úplně blázen nejsem.


Fakt, že na Marsu jsou pyramidy, mi připadá jako takovej docela závažnej. Pyramidy totiž takříkajíc nerostou na stromech. Někdo je musí postavit. Což obvykle vyžaduje civilizaci nějakejch myslících bytostí. Leč tady se hraje na to, že na Marsu nikdy život nebyl, většina lidí tomu věří, a o těch pyramidách nic neví.


Na fotkách z Marsu se vůbec najde spousta zajímavejch věcí.

Gobekli Tepe

Pak tu máme třeba ten blábol, co nám cpou ve škole, že civilizace začala v Mezopotámii zhruba 3000 let před našim letopočtem. Evidentně to neni pravda, ale většina lidí tomu stále věří, ačkoliv máme důkazy o civilizaci mnohem, mnohem dřív, a neni jich málo. Například Gobekli Tepe je asi 10-12 tisíc let starý a nebudí dojem, že by jeho stavitele byli “primitivní”.


Neni to nic tajnýho. Kdokoliv se o svět trochu zajímá, o tom ví. Jenže to je možná tak 1% lidí. Ten zbytek o tom nemá tušení, protože, ačkoliv je to známej fakt mezi vědcema, archeologama, atd., se o tom prostě nemluví. My si totiž z nějakýho důvodu dál hrajeme na to, že civilizace je 5000 let stará. Pravda se zřejmě někomu nehodí. A na to, aby o něčem většina lidí věděla úplný hovno, stačí jen jedna věc – nemluvit o tom v televizi.

1913 – Federal Reserve Act

Kolik lidí ví, co se stalo v Americe v roce 1913, po setkáních na ostrově Jekyll Island? Mezi čtenáři Antiviru doufejme dost, ale mezi normálama opět téměř nikdo. Přitom tahle událost změnila svět navždy a začala řetězec průserů, kterej v současnej době vrcholí ekonomickou krizí masivních proporcí. Jen totální blbec, kterej nedává pozor, si může myslet, že ta krize má něco společnýho s Ruskem a Putinem. Na tenhle průser bylo zřetelně zaděláno už v roce 1913.

Co se teda stalo? Bankéři jako Rockefeller, Morgan a spol. dosáhli toho, že právo vydávat peníze – v tomhle případě dolary – bylo odebráno americkej vládě a předáno právě jim. To se později rozšířilo do všech ostatních zemí. (Dlouho tomu odolávala například Libye, což vám napoví, proč nakonec dopadla tak, jak dopadla, a proč první, co tam teroristi udělali, když svrhli Gaddáfiho vládu, bylo, že založili centrální banku v západním stylu.) Od tý doby drží bankéři všechny za koule a můžou si s nima dělat, co chtěji.

Málo lidí chápe, jak vůbec funguje současnej bankovní systém. Banky totiž můžou disponovat 10x větším množstvím peněz, než vlastní. Z toho vyplývá, že když banka vlastní miliardu skutečnejch peněz, může disponovat dalšíma devíti miliardama fiktivních peněz. Tyhle peníze nikdy fakticky neexistovaly. Jsou to jen čísla zadaný do počítače.

Jenže tyhle fiktivní peníze vám (a vládám) banka půjčuje na úrok a vy ten úrok musíte splácet skutečnejma penězma, protože vy si, na rozdíl od bankéřů, nemůžete peníze vykouzlit ze vzduchu. Takže když si půjčíte milión a vracíte třeba 1 200 000, splácíte v reálnejch penězích 200 000 jakožto úrok z miliónu, kterej byl vytvořenej z ničeho. V jakejkoli jinej oblasti se tomu říká podvod. Tenhle systém má přinejmenším dva závažný problémy.

1. Zatímco vy musíte každej den makat, abyste si vydělali na živobytí, bankéři můžou legálně vyrábět peníze ze vzduchu a vydělávat bez práce. Maji miliardu, rozpůjčujou dalších 9 miliard, který fakticky neexistujou, a z těch jim lidi zaplatí úrok třeba další miliardu. Teď maji dvě miliardy a můžou rozpůjčovat 18 miliard a shrábnout na úrocích ještě víc. Pokud si vezmete takovou půjčku, musíte makat nejen na to, abyste uživili sebe, ale ještě makáte na to, abyste živili tyhle parazity. (Tohle je mimochodem perfektní příklad toho, proč jim říkáme paraziti.)

2. Z předchozího už asi tušíte, že tenhle systém neni a nemůže bejt dlouhodobě udržitelnej. Objem fiktivních peněz a dluhů ve světě neustále narůstá. (A ani se nebudeme pouštět do derivátů – to je kapitola sama pro sebe a pochopitelně o tom ví většina lidí taky prd.) Když se pořád musí splácet dluhy s úroky z fakticky neexistujících peněz, odkud se to všechno bere? No, “tiskne” se to. Když vládě dojdou prachy, banka nějaký “vytiskne” (nicméně dnes už se to vše děje převážně jen digitálně) a vládě je půjčí. Na úrok.

Objem peněz narůstá, většina z toho je digitální a fiktivní, a hlavně narůstaji dluhy, protože v takovym systému je prakticky nemožný je splácet. Zároveň s přibejváním peněz v oběhu, ať už skutečnejch nebo fiktivních, dochází k inflaci, na čemž proděláváte vy všichni. Zatímco bankéři vyrábí prachy z ničeho, vy chudnete a zadlužujete se.

Celý to “funguje” jen pod podmínkou, že všechno pořád narůstá, víc se vyrábí, víc se konzumuje a utrácí, a dluhy se mezitím hromadí. Nikdo se nemůže divit, že téměř všechny země na světě jsou zadlužený. Neni to jen jejich špatnou politikou. (Nicméně na příkladu Fialovýho Hnusu vidíme jasně, že to taky.) Je to tim, že v tomhle systému to ani jinak dopadnout nemůže.

Málokdo se ptá, komu že to všichni ty prachy vlastně dluží. Málokomu dochází, že ten, komu to všichni dluží, prakticky všechny vlastní a může jim diktovat pravidla. (Odpustíme/odložíme ti splacení dluhu, když schválíš tenhle zákon, nebo nás necháš parazitovat tady a tamhle, nebo nám předáš do vlastnictví nějaký nerostný bohatství, atd.) Za tímhle účelem existuje Mezinárodní měnovej fond (MMF), parazitická globalistická organizace, která skrz přesně tyhle machinace s penězma zotročuje celý národy ve prospěch jejích vlastníků – globalistů.

Dalo by se o tom mluvit hodně dlouho, ale zkrátíme to. Pointa je, že zmíněná událost z roku 1913 a následná transformace bankovnictví má ohromnej vliv na to, jak tu všechno funguje a kdo co a koho vlastní, současná a budoucí krize je už od roku 1913 nevyhnutelná, leč přesto drtivá většina lidí o tom nemá ani páru a nechá si věšet na nos všelijaký pohádky. V médiích se o těchhle věcech nemluví.

Kruhy v obilí

Tohle téma se mi trochu rozrostlo mimo plánovanej rozsah, takže jsem o něm napsal samostatnej článek, ale stručně to tady shrnu.


Zatímco většina lidí snad ví (i když ani tim už si nejsem jistej), že existujou nějaký kruhy v obilí, nic dalšího o tom obvykle neví a rozhodně ne nic důležitýho. Takže tu máme fenomén, kterej se každej rok opakuje přinejmenším na desítkách míst, nemáme pro něj žádný konvenční vysvětlení, jeho vlastnosti (který jsem v článku popsal) maji potenciálně dalekosáhlý implikace, ale většina lidí o tom nic neví a v médiích se o tom nemluví.

Když už někde v mainstreamu na nějakou debatu na tohle téma dojde, odehrává se zásadně bez znalosti faktů o tom fenoménu, a tudíž je o ničem. Většina populace je udržovaná v naprostej nevědomosti o rozsahu a povaze toho fenoménu. (Víc informací v článku.)

Deště žab, ryb, a dalších podivnejch věcí

V podobnej kategorii jako kruhy v obilí jsou případy, kdy pršely z nebe žáby, ryby, a desítky dalších živočichů a věcí, který na obloze nemaji co dělat. Ve svojí kultovní knize (kterou opět nikdo z normíků nečet ani o ní neslyšel) The Book of the Damned popsal Charles Fort už v roce 1919 takovejch případů stovky.

Oficiální vysvětlení jsou podobně stupidní a nesmyslný jako ty o kruzích v obilí. Fort se nepokouší nic vysvětlit. Jen ty případy dokumentuje, a v tom ohledu odvedl úžasnou práci, protože – stejně jako u kruhů v obilí – těch případů je mnohem víc, než si kdo dokáže představita Fort jich popsal opravdu hodně. Prostě divný věci padaji z nebe dost často.

Ačkoliv Fort neposkytuje svoje vlastní vysvětlení, lehce zesměšňuje ty oficiální, protože nic jinýho se s takovejma blbostma ani dělat nedá. Tuhle knížku bych doporučoval každýmu, kdo se zajímá o svět, ve kterym žije, a chce vědět trochu víc, než jen kdo letos vyhrál fotbal a která herečka si nechala udělat nový prsa. Na odkazu si ji můžete stáhnout bezplatně (protože už je dost stará) v několika formátech. Akorát musíte umět anglicky, protože do češtiny to za těch sto let nikdo nepřeložil.

Skinwalker Ranch

Když už jsme u toho, tak pokud by se vám knížka líbila a chcete jít ještě o krok dál, přečtěte si knihu Hunt for the Skinwalker – Science Confronts the Unexplained at a Remote Ranch in Utah od autorů Colm A. Kelleher a George Knapp (jo, to je ten z Coast to Coast AM). Kniha popisuje vyšetřování několika vědců, kteří strávili delší dobu na jednom ranči v Americe, kterej je známej tim, že se tam dějou fakt divný věci.

Kniha je významná právě tím, že je pojatá vědecky a nespekuluje o nějakejch fantaziích. Prostě vědeckej přístup, hodně pozorování, měřící přístroje, foťáky, kamery a snaha přijít tomu na kloub. Stejně jako u Forta se ale vysvětlení danejch fenoménů moc nedočkáme, protože prostě nikdo neví. Konec konců, proti tomu, co se děje na tom ranči, jsou deště ryb asi tak stejně zvláštní a zajímavý jako Ukrajinci v Čechách. Rozhodně vám to ale dá hodně materiálu k zamyšlení, a pokud máte o podobnejch věcech širší znalosti, tak možná i nějaký odpovědi.

Každopádně je to další záležitost, která kromě toho, že je neskutečně zajímavá, může mít i důležitý implikace ohledně naší takzvaný reality, leč téměř stoprocentně uniká pozornosti většiny obyvatel týhle planety plný zvláštností.

Přínos informací tohodle typu, i když neobsahujou jasný odpovědi, je taky v tom, že značně vylepší vaši představu o tom, co je možný a co ne. Průměrnej člověk má extrémně omezenoupředstavu o tom, jak funguje realita, co je možný, a s čim se lidi ve světě relativně běžně setkávaji. Žije v bublině předsudků a obecný nevědomosti. Tuhle bublinu ty knížky rozbíjí.

Antoine Béchamp

Proč skoro nikdo nikdy neslyšel o jednom z největších vědců posledních dvou století, francouzovi jménem Antoine Béchamp? Místo toho každej zná jeho současníka a prokázanýho podvodníka Lojzu Pastéra. (To, že to byl podvodník, víme mimo jiné i z jeho vlastních deníků.) Béchamp objevil věci, který postavily dosavadní mikrobiologii na hlavu, a později byly potvrzený dalšíma vědcema (Rife, Naessens) s pomocí mikroskopů, který svojí kvalitou převyšovaly ty dnešní.

Opět ale komparz zombíků o ničem takovym nic neví – ani o Béchampovi, ani o těch mikroskopech, ani o mikrozymách a polymorfismu, prostě nic. A proto si tu hrajeme na virovou pandemii bez viru a většina lidí si to nechá líbit. Nic nevědět je super věc – pro vládnoucí vrstvu. Můžou vám pak totiž nakukat kdejakou kravinu a vy jim to sežerete a ještě si předplatíte vlastní pohřeb.

Třetí příčina smrti jsou doktoři

Málo lidí ví, že třetí nejrozšířenější příčinou smrti v USA (a pravděpodobně nejen tam) jsou (po srdeční nemoci a rakovině) doktoři. Přitom je to informace, která se už léta objevuje v oficiálních statistikách. Doktoři zabijou víc lidí, než žraloci, medvědi, a viry dohromady. Vtip je v tom, že před virama se všichni s maximálním nasazením těch nejdementnějších metod “chrání” (ačkoliv nikdo nedokázal, že viry vůbec existujou), před medvědama a žralokama se maji lidi na pozoru, když se ocitnou v jejich teritoriu, ale z nějakýho důvodu si na mnohem nebezpečnější potvory – doktory – skoro nikdo pozor nedává a ještě je lidi vyhledávaji.

Zvláštní svět, ne? Lidi se vyhybaji věcem ne podle jejich skutečný nebezpečnosti, ale podle toho, co jim řeknou lidi v médiích, což jsou odborníci jen na jednu věc, a to je lhaní. Jen totální idiot si může myslet, že žraloci jsou nebezpečnější než Pfizer. Máme na to data. A pokud jde o doktory jakožto příčinu smrti, převážně to neni o tom, že by něco udělali “špatně”, alespoň z jejich pohledu. Ne, ty úmrtí nejsou ve většině případů z omylů nebo zanedbání doktorů. Jsou hlavně z toho, že lidi dělají přesně to, co jim doktoři řeknou, a umřou na to.

Ale lidi o tom neví, a tak k nim chodí dál a nechaji si od nich radit ohledně zdraví.

Kdo je tu nacista?

Poslední dobou se hodně píše slovo RuSSáci s ‘SS’, aby bylo jasný, že jsou to nacisti a Putler je Hitler, jen horší. Lidem, kteří tohle dělají, evidentně nijak nevadí, že Rusové doslova bojují proti lidem, kteří oslavují nacismus a to ‘SS’ maji často vytetovaný na svym těle. To už se tu ale všude probíralo kolikrát a nemá cenu o tom moc polemizovat. Na tetovaní se vykašleme.

Místo toho se můžeme podívat, který země se k tomu nacismu hlásí veřejně v mezinárodním prostoru. Když se v OSN hlasovalo o tom, jestli by se mělo bojovat proti oslavování nacismu, většina zemí byla pro. Takže naštěstí pořád ještě většina zemí nepodporuje nacismus a považuje ho za něco nežádoucího.

Skoro celá Evropa, Kanada a Austrálie se zdržely hlasování. Je jim teda jedno, jestli se oslavuje nacismus nebo ne. To už je trochu na pováženou, protože bych to považoval za jednu z věcí, kde lhostejnost neni zrovna na místě, ale OK, dá se to akceptovat. Zvláštnější je to, že dvě země byly proti tomu návrhu. Bojovat proti oslavování nacismu se jim opravdu nelíbilo. Který země to byly?


Na potvrzení toho, že ty tetování nejsou jen nějakej omyl, to byla Ukrajina. Což je asi trochu rána pro ty lidičky, co se tu vztekaj, že U kravína žádný nacisti nejsou. Nebo teda by to rána byla, nebejt toho, na co poukazuje tenhle článek, že o tom zase nikdo neví. Super vyvážená antiČeská televize se asi zrovna dívala na druhou stranu, když se to dělo, tak se jí nepodařilo lidi vyváženě a objektivně informovat. To se holt stane.

No a ta druhá země, která otevřeně podpořila nacismus, byly Spojený státy. Což samozřejmě dává perfektní smysl komukoliv, kdo sleduje, jak se tahle země chová. Aspoň jednou je jejich chování konzistentní a bez pokrytectví. Ale je tu opět ten drobnej problém, že průměrnej komparzista na ulici si myslí, že USA je nějakej maják demokracie a nacisti jsou ti zatracení RuSSáci.

Bylo by zajímavý chodit po ulici a ptát se lidí, jestli o tomhle hlasování ví a když ne, tak který dvě země si myslí, že hlasovaly pro oslavování nacismu. Nějak mám neblahý tušení, že by se jich moc netrefilo. Taky by mě zajímalo, kolik by jich naprosto nelogicky tipovalo RuSSáky.

Proč nikdo nic neví?

Daly by se uvést desítky dalších příkladů, kde většina lidí neví buď něco, co by mělo bejt obecně známý, nebo něco, co má ohromnej dopad na jejich životy, ačkoliv ty informace jsou snadno dohledatelný. Kolikrát neví ani věci, který se učili ve škole. Například spousta lidí si myslí, že člověk potřebuje konzumovat sacharidy, protože “mozek potřebuje cukr”, a to i přesto, že se ve škole učí, že člověk potřebuje jíst tuky a bílkoviny, ale sacharidy ne, a že mozek převážně dokáže získávat energii z ketonů (tuků) a to málo cukru, co potřebuje, si tělo lehko vyrobí bez jakýkoliv konzumace sacharidů.

Kromě toho, okruh věcí, o nichž lidi vůbec něco slyšeli, je ve většině případů “standardizovanej” školní a mediální indoktrinací (což v obou případech zahrnuje i cenzuru) a tudíž velmi úzkej, což má za následek značnou omezenost, nedostatek představivosti a rigiditu myšlení. To následně ovlivňuje i přístup k novejm informacím v tom smyslu, že takoví lidi nejsou schopní strávit žádnou informaci, která vybočuje z tý bublinky, v níž žijou.

Smutný je pozorovat, že tihle ignoranti, kteří neví nic o stovkách věcí, který my pečlivě studujeme, se s náma o nich v diskuzích hádají s pocitem nadřazenosti, protože oni přece ví z televize, že my jsme dezinformátoři (a nějaký další nadávky, co jsou zrovna populární) a všechno mimo jejich malou bublinku jsou “konspirační teorie” hloupejch lidí.

Proč toho teda lidi tolik neví, ačkoliv informace jsou všem snadno dostupný? Proč všichni projdou “vzdělávacím systémem”, a přitom skoro nikdo neni opravdu vzdělanej?

Odpověď je poměrně jednoduchá. Je to proto, že přesně takhle to někdo chce a dělá všechno proto, aby to přesně tak bylo. Někdo, kdo vlastní média, kdo transformoval “vzdělávací systém” do tý dnešní hrůzy, a kdo nám tu vládne. Je to ta banda psychopatickejch parazitů, která všechno vlastní a ovládá a pořád je jim to málo a chtěji všechno ovládat ještě víc. Podle nich máme pořád moc svobody.

Zatímco zombíci neví nic, co by jim k něčemu bylo, jsou velmi dobře “informovaní” o tom, kdo je nejlepší fotbalista, koho je letos třeba nenávidět, kolik prsou má Angelina Jolie, a kdy měla Kimberly Kardashian covid. (Jen nejspíš ani neví, že Kim je zkratka Kimberly.) To jsou samozřejmě věci, který jsou jim úplně k hovnu, ale splňujou svůj účel. Lidi totiž nemůžou žít úplně bez přísunu informací a nějakejch podnětů. Proto je paraziti krmí hovadinama, aby odlákali jejich pozornost od důležitejch věcí.

Kdo neví nic užitečnýho, je snadno ovladatelnej a dá se lehko zotročit.Pochybný vědomosti o celebritách a o mistrovství světa v kopání do míče jsou v tomhle ohledu k ničemu, takže těch je dovolený mít neomezený množství. Nejlepší je o nich ještě dělat soutěžní pořady, aby si ten, kdo “ví” největší množství zbytečnejch kravin, moh připadat chytrej a důležitej a ostatní mu záviděli a chtěli bejt jako on.

Jde tu o totální kontrolu informací. Jak jsem řekl minule, úkoly médií jsou dva: propaganda a cenzura. Propaganda vám leje do hlavy žádoucí názory a manipuluje vašim míněním, a cenzura vám brání v tom, abyste se dozvěděli cokoliv užitečnýho.

Proto tu máme populaci, která o ničem nic neví, ale na všechno má “kvalifikovanej” názor, kterej vzniknul tak, že se lidem každej den opakoval v televizi, aby si ho ti tupci zapamatovali. Veškerý rozhodování lidí se pak děje na bázi propagandy a ne skutečnejch vědomostí a informací.

No a samozřejmě to hlavní, co lidem uniká, je to, že se přesně tohle děje a že je to záměr.

https://antivirus.22web.org/av/221122-proc-toho-lidi-tolik-nevi.htm