“Všichni tady říkají, že jde o podvod. Stejný příběh, jiný národ. Média nechtějí BOLSONARA pustit do televize, a tak v 17:00 pronáší projev na Twitteru “@JairBolsonaro”.

Překlad tweetu: “Právě jsem slyšel, že už dokázali, že Bolsonaro získal 65 % a mlčí, protože lidé půjdou do vězení. zapojení brazilské armády.”

Uvidíme, co se stane! IMG_7061

?? OK, FRENZ: Internet je plný těchto zpráv: 3 auditorské společnosti (jedna brazilská, jedna americká a jedna ruská) připravují spolu s techniky brazilské armády zprávy o volebních podvodech.

Po zveřejnění těchto zpráv budou Nejvyšší soud a Volební tribunál, stejně jako osoby přímo zapojené do podvodu, obviněny z “lesa – pátria” (těžkých zločinů) před Nejvyšším vojenským tribunálem.

Nic z toho opět není potvrzeno, kromě toho, že existují společnosti, které připravují zprávu o volbách.

Možná je armáda nakonec opravdu jedinou cestou.

IMG_7060

?? BRAZÍLIE  – Řidiči kamionů a zemědělci se společně postavili proti volbě zkorumpovaného zločince Luly. Jak může odsouzený podvodník znovu kandidovat na prezidenta a znovu získat úřad????.

? Páni, Brazílie údajně oznamuje vojenský audit svých voleb. To zní dost podobně jako návrh exekutivního příkazu, který Trump připravil a který byl odhalen v lednu…

https://patelpatriot.substack.com/p/devolution-addendum-series-part-4

?? Ciro Nogueira náčelník generálního štábu říká: “Prezident Jair Bolsonaro mě pověřil, že pokud bude vyprovokován, na základě zákona, ZAČNEME PROCES PŘECHODU.”

?? Jair Bolsonaro prezident Brazílie 

Neuznal porážku.

“Naše sny jsou živější než kdy jindy.”

Bolsonaro děkuje za 58 milionů hlasů. Podle Bolsonara jsou demonstrace důsledkem nespravedlnosti ve volebním procesu, ale musí být pokojné a nesmí přerůst v kriminalitu.

Prohlášení z Twitteru

? Bolsonarovo první prohlášení

??? – “Vždy jsem byl označován za nedemokratického a na rozdíl od svých obviněných jsem se vždy držel čtyř řádků ústavy. Nikdy jsem nemluvil o kontrole nebo cenzuře médií a sociálních sítí. Jako prezident republiky a občan budu i nadále dodržovat všechny zásady naší ústavy,” pokračoval.

– Na úvod bych rád poděkoval 58 milionům Brazilců, kteří mě 30. října volili. Současná lidová hnutí jsou výsledkem rozhořčení a pocitu nespravedlnosti nad průběhem voleb. Pokojné demonstrace budou vždy vítány, ale naše metody nemohou být takové, jaké používá levice, která vždy lidem škodila, jako je vnikání na pozemky, ničení majetku a omezování práva přicházet a odcházet.”

– “Naše sny jsou díky pokroku stále živější než kdykoli předtím. I proti celému systému jsme překonali pandemii a následky války,” řekl a dodal, že jako prezident a občan bude i nadále plnit všechny příkazy ústavy.”

IMG_7058

? Podívejte se: Bolsonaro slibuje, že bude “dodržovat ústavu”, ale NEUSTUPUJE. Mnoho lidí v jeho vládě dalo najevo, že přechod začíná, ale prezident nikoliv. 

Víme JISTĚ, není to žádná teorie, že armáda si najala auditorské firmy, aby vyšetřily volby. Internet BUZZ říká, že se objeví během jednoho nebo dvou dnů. JEŠTĚ NENÍ KONEC.

‼️ ⚠️⚠️⚠️ ‼️ EXKLUZIVNĚ Z MARANHÃO ??  IMG_7052      IMG_7049 IMG_7050 IMG_7051

Prezident Bolsonaro vyzývá národní ozbrojené síly, aby se vydaly do Brasilia!  Chlapci už jsou na cestě, pane!

?? ?‼️??? ??‼️

? ? ARMÁDA SE DOSTÁVÁ NA POZICE ⚠️ TAK VZRUŠUJÍCÍ ? ČISTÁ HUSÍ KŮŽE ? Čekala jsem na to více než dva roky. Nikdy jsem nepochybovala, že to přijde ?

? Pro ty, kteří dosud nepochopili význam tohoto slavného okamžiku, nejde o nic menšího než o OSVOBOZENÍ LIDSTVA OD SIONISTICKÉHO SVĚTOVÉHO SYSTÉMU….. ?

??? – Viceprezident Hamilton Mourão prohlásil, že proces přechodu bude normální, a raději se vyhnul vyjádření, zda bude za předání prezidentské šerpy Lulovi zodpovědný on nebo Bolsonaro.

IMG_7055

Novináři s mnoha výkřiky a nadávkami ukazují neetičnost a nedostatek profesionality. Nezapomeňte, že právě oni disponují vlivovou mašinérií schopnou zvolit prezidenta nebo ho svrhnout.

‼️‼️‼️‼️‼️‼️ Kolem 19 .h na radaru vidíte ?směřující od w.dc Viz identifikátor AF1 Mr. Donald J. Trump vrchní velitel……AF1 znamená, že prezident je na palube ???

?? Je byvala “madam prezidentova” Veš-

krnová monitorovana ⁉️??

https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/726897/nejprekvapivejsi-momenty-z-predavani-statnich-vyznamenani-havlova-s-ortezou-i-prebehlice-lela.html

? BRUSELSKÉ PLÁNY

Mohou Němci brzy přestat schraňovat své peníze ve Švýcarsku?

Mnoho Němců spravuje část svého majetku ve Švýcarsku. Plány EU by tomu mohly brzy učinit přítrž. V sázce jsou stovky miliard franků.

https://www.faz.net/aktuell/finanzen/meine-finanzen/sparen-und-geld-anlegen/eu-reform-bedroht-geschaeft-der-schweizer-banken-18428610.html

? Lavrov: “Cílem USA je zcela vyčerpat evropskou ekonomiku.”

Podle ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova je cílem Spojených států oslabit Evropu. Politika USA je vedena “ideologickými komplexy nadřazenosti”, vysvětlil Lavrov v rozhovoru.

https://de.rt.com/international/153030-lawrow-ziel-der-usa-ist-europaeische-wirtschaft-vollstaendig-auszubluten/

? Probíhá celosvětové probuzení. Lidé na celém světě si více uvědomují, jak moc jsou naše volby ovlivňovány zahraniční i domácí manipulací.

Brazílie by mohla připravit půdu pro další armády, které by se zmocnily voleb po celém světě, protože další země a nestátní organizace (tzv. deep state) využívají volby jako zbraň a ohrožují národní a globální bezpečnost.

Je načase, aby svět bral bezpečnost voleb vážněji, protože pokud se naše hlasy nepočítají, nejsme nic víc než otroci. 

(Clandestine)

BRD – Kancléř pod tlakem

Ujgurové požadují, aby Scholz zrušil svou cestu do Číny

Olaf Scholz je kvůli své nadcházející cestě do Číny terčem ostré kritiky. Ujgurská etnická menšina ho vyzývá ke zrušení. Na druhé straně Peking formuloval očekávání vůči kancléři.

https://www.spiegel.de/politik/deutschland/olaf-scholz-uiguren-fordern-kanzler-zur-absage-seiner-china-reise-auf-a-9212afc3-eec2-4328-a660-d895812a2060

‼️?‼️?‼️?‼️?‼️

? RV? Poznámka Judy: V pondělí. 31. 10. jsem dostala zprávu od vysoce postaveného zdroje, že americké ministerstvo financí oznámilo bankám, že tento týden oznámí novou bankovku USA krytou zlatem/akciemi.

Tato aktivace zlatem/akciemi krytého US Note spustí likvidační fondy globálního resetu měny a umožní, aby držitelé měny Tier 4B a Zim Bond (my, Internet Group) po celém světě obdrželi e-mailem oznámení od banky Wells Fargo, aby si stanovili termíny výměny/vykoupení v blízkosti svého bydliště.

? RV? Po. 31. 10. MarkZ: “Nikdo nezná přesný termín, ale zaměstnanci Redemption Center tvrdí, že dnes začínají pracovat.”

? GCR? Ve čtvrtek 20. 10. proběhl globální měnový reset, kdy měny Brazílie, Ruska, Indie, Číny, Jihoafrické republiky (BRICS), Argentiny, Saúdské Arábie a dalších 18 zemí přešly na zlato/aktiva (irácký dinár již přešel na zlato/aktiva). Bylo uvolněno financování Dubaje 1. Začalo vyplácení historických, zlatých, žlutých, německých a čínských dluhopisů (bez likvidity) s cílem dokončit je do Dne díkůvzdání……. QFS? Vše se dostává do souladu se vstupem do QFS.

‼️ “Americký dluhopis krytý zlatem je zapojen do QFS, ale není zapnutý. Jakmile je US Note zapnuta, fiat americký dolar nemá žádnou hodnotu.” … “Tento týden (od ne 16. října do ne 30. října) je prvním týdnem od roku 2009, kdy ani jedna banka nebo země nenakoupila americké dolary na mezinárodním obchodním trhu.” …Charlie Ward, mluvčí finančního systému Quantum.

? RV? Kvůli Nesaře/Gesaře uvidíte, že války ustanou..takže se toho opravdu neobávám. Mark Z.

IMG_7064

? Kolují zvěsti, že armáda přezkoumá volby v Brazílii.

Vzpomínáte, co Bolsonaro řekl před týdnem, že si je jistý, protože ho obklopuje armáda a ozbrojené síly hrají aktivní a důležitou roli?

Bolsonaro zjevně věděl, co se stane, a podle toho se připravil.

Používá příručku podobnou té Trumpově.

Boom. (Pepe)

‼️ Úder! FPÖ chce zítra svrhnout vládu.

Bude zítra svržena türkis-zelená koalice? Jak se dozvěděl list “Heute”, FPÖ předloží návrh na vyslovení nedůvěry. Podrobnosti:

Středeční pravé poledne v parlamentu: Jak se “Heute” dozvěděl na svátek Všech svatých, FPÖ chce na již třetím mimořádném zasedání Národní rady od začátku zasedání vyhodit celou (!) türkis-zelenou vládu. V současné době se horečně pracuje na návrhu na vyslovení nedůvěry. První návrh je již k dispozici “Heute”.

https://www.heute.at/s/paukenschlag-fpoe-will-regierung-morgen-fix-stuerzen-100236154
IMG_7065

Představte si, že by se tato pravdivá slova dostala do médií NATO.

Valentin Rybakov je stálým představitelem Běloruska při OSN:

“Rád bych se obrátil na ty, kteří tyto sankce vyvíjejí a uplatňují. Zbavujete lidi jejich základního práva na život, ale pak máte tu drzost nám říkat, jak máme dodržovat lidská práva podle vašeho – samozřejmě – chápání.

Dříve nebo později vás prostě smetou buď vaši vlastní lidé, nebo miliony lidí, kteří k vám přijdou ze zemí, které dnes ničíte.

A tito lidé k vám nepřijdou pro bájná lidská práva, jak je chápete vy, ale pro kus chleba, aby nakrmili své rodiny, své děti.

A myslím, že se zapíšete do dějin nikoli jako politici, ale jako zločinci a sérioví vrazi!”

‼️ Daňové záznamy bývalého prezidenta

Nejvyšší soud USA vyhověl Trumpově žádosti

Nejvyšší soud USA zastavuje zveřejňování daňových záznamů exprezidenta Trumpa. Jeho snahu vyhnout se zveřejnění již dříve všechny instance zamítly.Nejvyšší soud USA prozatím zastavil zpřístupnění daňových záznamů bývalého prezidenta Donalda Trumpa výboru Sněmovny reprezentantů. Předseda soudu John Roberts vyhověl Trumpově žádosti a nařídil, aby IRS zveřejnění dokumentů prozatím odložil.Trumpovi právníci podali v pondělí u Nejvyššího soudu USA mimořádnou žádost, aby zveřejnění dokumentů na poslední chvíli zabránili. Kongresový výbor má nyní čas na odpověď na tuto žádost do 10. listopadu.

https://www.tagesschau.de/ausland/amerika/usa-trump-steuer-101.html

?? Mexický prezident Andres Manuel Lopez Obrador vyzval na Twitteru k nápravě “škod” způsobených Trumpovi

Mexický prezident v pondělí prohlásil, že Twitter by měl napravit “škodu”, kterou způsobil bývalému americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi tím, že smazal jeho účet, a vyjádřil naději, že nový majitel Elon Musk omezí cenzuru na této sociální síti‼️.

https://www.reuters.com/world/americas/mexican-president-urges-twitter-repair-damage-done-trump-2022-10-31/

IMG_7067

?? Haiťané vědí, kdo je PŘÍTEL a kdo NEPŘÍTEL ??.

“Chlapče, jedeme do Ruska!”: Kremelští agenti na Haiti se dohodli na nejviditelnějších způsobech agitace. 

Pod ruskou vlajkou protestovaly tisíce obyvatel Haiti proti americkému vměšování do politiky jejich země.

?????

? SCHUMI S TRVALOU DISONANCÍ – 2.11.2022

Schumiho pole pozadí nevykazuje téměř žádnou reakci na silné odchylky v amplitudě nábojů, které mají velmi nerovnoměrně se měnící náboje 5 – 10 coulombů a vytvářejí velmi disonantní zvukový obrazec, který se však v poli pozadí neprojevuje, což opět ukazuje na zesílení přerušení, ke kterému dochází, když se Schumiho stojaté řádové vlny dokáží spárovat ve fázi jen suboptimálně, což je známkou velmi silné disonance, – staré se již nehodí do současného životního pohybu dnes. Schumiho frekvence jsou dnes pod hodnotami vedení, když jsou v opozici, což opět vytváří čistý parasympatický den, který přináší mnoho z hlubin podvědomí na povrch.?

?

? ATMOSFÉRICKÁ ELEKTŘINA DNE 2.11.1022

Po pádu energie stagnovala na prahové hodnotě 1491 mV, ale ne dlouho, než kolem druhé hodiny ranní přešla do malé smyčky, která začala ve tři hodiny ráno stoupat, čímž se spánek dostal na povrch, kde se pak krátce zastavil, dokud těsně po šesté hodině ranní nedošlo k nárůstu smyčky o 5 mV se silnými náboji, které kolem deváté hodiny ranní začaly smyčkovat na prahové hodnotě 1496 mV. Opět energie ranního vstávání, ale to by mohlo rychle vyvolat únavu a nedostatek pohonu po vstávání. Tato tendence vypadá velmi podobně jako větší smyčka, takže kromě únavy se mohou objevit i fyzické příznaky, zejména proto, že s útlumem nastupuje i detoxikace.

? SLUNCE AKTUÁLNÍ DNE 2.11.2022

K Zemi se právě přiblížila malá bouřková kupa, která vytváří malou bouři KP 4 s intenzitou záření 66 GW a větry o rychlosti kolem 430 km/s. Bouřkový index DST však neukazuje žádné explicitní geomagnetické poruchy, takže se bude jednat pouze o krátké bouřkové vystoupení, které se mezitím vrátilo do normálu. Z 5 aktivních oblastí došlo k nárůstu sluneční skvrny o 7 na 63 SP, – ale rentgenový tok zůstává konstantní, což je způsobeno jen velmi slabým vývojem erupcí. Na Slunci je kromě koronální díry, která vznikla na rovníku a dnes vysílá k Zemi rentgenové záření, které brzy přivede sluneční vítr zpět k síle vichřice, velmi klidno – příliš klidno na to, jaký obrovský potenciál se skrývá ve slunečních skvrnách.

IMG_7069

Vážení “gayové a pánové” ? – internetem koluje nový “výron” Joea Bidena ???

? ?  BUBLINA BRZY PRASKNE…

?????

Bublina dluhopisů splaskla, centrální banky jsou v patové situaci‼️

ECB aktivně intervenuje na trhu dluhopisů, čímž eliminuje důležité funkce tržní ekonomiky a uměle tak udržuje “při životě” systém, který je ve skutečnosti nefunkční, na základě ekonomické struktury založené na peněžním plánu ‼️.

https://www.epochtimes.de/wirtschaft/ezb-anleihenblase-geplatzt-zentralbanken-in-der-sackgasse-a4007171.html

? ABY DODRŽELI MUSKOVY TERMÍNY

Zaměstnanci Twitteru mají 84hodinový pracovní týden

… a někteří dokonce spí v kanceláři.

https://www.bild.de/geld/wirtschaft/wirtschaft/twitter-elon-musk-sorgt-mit-neuen-aufgaben-fuer-48-stunden-woche-bei-mitarbeiter-81806356.bild.html?t_ref=https%3A%2F%2Fm.bild.de%2Fgeld%2Fwirtschaft%2Fwirtschaft%2Ftwitter-elon-musk-sorgt-mit-neuen-aufgaben-fuer-48-stunden-woche-bei-mitarbeiter-81806356.bildMobile.html%3Ft_ref%3Dandroid-app%253A%252F%252Fcom.google.android.googlequicksearchbox%252F

? Copak, copak!…. kam se podel⁉️

? Pohřešovaný zakladatel společnosti McFit

Kostarika ukončila pátrání po letadle Schaller.

https://www.n-tv.de/panorama/Costa-Rica-beendet-Suche-nach-Schaller-Flugzeug-article23689685.html

???????

? Vysoký inflační tlak

Fed je na pokraji dalšího skokového zvýšení sazeb.

https://www.n-tv.de/wirtschaft/Fed-steht-kurz-vorm-naechsten-Jumbo-Zinsschritt-article23686488.html

??? Premiérka Alberty Danielle Smithová se pustila do Klause Schwaba a Světového ekonomického fóra

“Považuji za nechutné, když se miliardáři chlubí tím, jakou mají kontrolu nad politickým vedením – jako má šéf této organizace (WEF),” řekla nová premiérka Alberty Danielle Smithová.

“Myslím, že je to urážlivé. Vládu by měli řídit lidé, kteří je volí. A lidé, kteří mě a mé kolegy volí, nebo lidé, kteří žijí v Albertě a kterých se naše rozhodnutí týkají.

Dokud se tato organizace nepřestane chlubit tím, jakou má kontrolu nad politickými představiteli, nemám zájem s ní spolupracovat. Zaměřuji se zde v Albertě na řešení problémů pro Alberťany s mandátem Alberťanů.

?? ?? ⚡️- Severní Korea odpálila balistickou raketu do vod u svého východního pobřeží. Toto odpálení vyvolalo varování před leteckou hrozbou v Ulleung-Gunu, ostrově u pobřeží Jižní Koreje v Japonském moři. Siréna se rozezněla v 8:55 místního času.

???? Boje se obnovily ve směru na Ugledar. Naše dělostřelectvo aktivně působí proti nepříteli za podpory letectva. Minimálním úkolem je vyřadit ukrajinské jednotky z Pavlovky a Novomichajlovky a převzít kontrolu.

dálnici Ugledar-Marinka.

Připomínám, že úspěch na ugledarském směru umožní našim silám urychlit osvobození Donbasu a Záporoží.

????❗️V Poltavské a Dněpropetrovské oblasti Ukrajiny vyhlášena letecká pohotovost – místní úřady.

????❗️Rusko bude mít brzy k dispozici nové balistické rakety a více bojových dronů, které bude moci použít ve válce proti Ukrajině, a kvůli tomu je kritická infrastruktura Ukrajiny ohrožena dalšími údery, varoval americký Institut pro studium války (ISW).

??⚡️Podle exit pollů v Izraeli se Benjamin Netanjahu vrátí do funkce premiéra s malou převahou hlasů.

??? Ruské vzdušné a kosmické síly vypustily z Plesecku nosnou raketu Sojuz-2.1b s vojenskou družicí – Ministerstvo obrany Ruské federace.

???? FSB zabránila sabotáži plánované ukrajinskými speciálními službami na zařízení energetické infrastruktury v Republice Krym.

Byl zadržen občan Ukrajiny, narozený v roce 1978, naverbovaný SBU; byla u něj zajištěna tři vysoce explozivní výbušná zařízení, návod k jejich použití a schéma umístění energetických přenosových věží v jedné z oblastí Krymu.

??⚡️Omezení spotřeby elektřiny zavedené v Sumské, Charkovské a Poltavské oblasti, hodinové odstávky nestačí – Ukrenergo 

???? Majetek ukrajinských oligarchů znárodněn na Krymu, včetně závodu Stroiindustriya a loděnice Zaliv, šéf krymského parlamentu ?

??❗️Společnost Nord Stream AG dokončila prvotní sběr dat z místa poškození první struny plynovodu Nord Stream ve švédských vodách, uvedla společnost.

Společnost Nord Stream AG objevila na mořském dně krátery vytvořené člověkem v hloubce 3-5 metrů, úsek potrubí mezi nimi byl zcela zničen.

???? Rusko a Bělorusko vypracovaly různé scénáře nasazení a použití regionální skupiny vojsk (RGV), uvedl Igor Korol, první zástupce náčelníka Generálního štábu Ozbrojených sil Běloruské republiky.

Zprávy by Martha Scholler Telegram