KnihyA

Přeji vám, abyste našli v životě Světlo a Pravdu. S láskou, úctou a pokorou... j.b. WWG1WGA - Q

Zednářská pyramida se hroutí…

image5Závratné odhalení, jak je to vlastně (doopravdy) s Pozitivní evolucí (Karla Janečka), jeho firmou RSJ a českým zednářstvem obecně…

Stačilo tak málo. Jeden jediný mail: (Doručeno včera)

——– Původní zpráva ——–

Předmět:

Pojďme se domluvit po dobrém

Datum:

2013-02-11 05:02

Odesílatel:

<pati.kousalikova@….

Adresát:

<kancelar@…

„Milá Petro,

jsem členkou ryze ženské lóže Trinity, kde vzýváme vedle Všehomíra také Hospodina. Jak vidíš ctíme náboženskou pluralitu a ekumenický přesah. V pracovním životě jsem asistentkou generálního ředitele RSJ pana Karla Janečka. Měla bych spíše napsat bývalého ředitele, protože byl s účinností k dnešnímu dni odvolán ze své pozice přímo majitelem společnosti sirem Evelynem Rothschildem, majitelem nejvýznaměnšjích investičních bank ve Světě. Sir Rothschild se velmi zajímá o úspěch naší mise a proto po neúspěších Karla Janečka s vaší pacifikací ho definitivně odvolal z vedení společnosti a všech ostatních veřejných aktivit. Dnes je nikdo a byl mu zakázán přístup do společnosti na přímé přání sira Rothschilda. Uvědomte si, jak mocný člověk to je, cožpak vy se neklaníte jeho schopnostem?

Petro, děláte si to však ještě horší. Co byl hodný Karel Janeček, dnes zkrachovalý a odejitý správce aktivita našeho drahého sira, když novým mluvčím Pozitivní evoluce se stane nenápadný Náchodský učitel Tomáš Magnusek, který proslul trilogií filmů ze školského prostředí Bastardi. Tomáše Magnuska milují tisíce učitelů a miliony žáků a studentů po celé republice a vy se s ním nemůžete měřit, jen se podívejte na jeho slávu http://www.filmbastardi.cz/

Vždyť on vás převálcuje jako buldozer, má na to váhu, odvahu a něco již dokázal. Rovněž převezme řízení společnosti RSJ a Pozitivní evoluce.

Cchi vás proto požádat, abyste sejmula z bratra kancléře tíhu vašich blogů, smazala poslední blog, (pozn. Má na mysli tento: http://bostlova.blog.idnes.cz/c/321091/Hradni-kancler-co-skoncil-driv-nez-li-zacal-Nastesti-pro-nas.html ) protože jestli docílíte jeho odvolání, já vám za celou ženskou lóži garantuju, že tam přijde jiný velvyslanec, který se v minulosti osvědčil a my si narozdíl od vás můžeme vybírat, jestli Ivana Bušniaka, Alexandra Slabého nebo Alenu Prouzovou a ty už nepřeválcuješ. Tak nebuď hloupá a dělej věci po našem, poslouchej lóži a neprotiv se Všehomírovi.

Patricie“

Tak to je bomba, že? Tušili jste jen, že nitě RSJ (a celé Pozitivní evoluce) jdou přímo tam? (Nejspíš ano. :)) ) Doufám tak, že tato infomace odradí i ty poslední zbytečky důveřivších, kteří do Pozitivní evoluce vkládali snad jakés naděje společenského obratu k lepšímu. Nebo snad chceme tu mít revoluci pod taktovkou páně Rothschilda?! (A s Nadačním fondem proti korupci se to má bez dvou za dvacet.)

Tato zpráva mi byla posléze, za pár hodin poté, potvrzena telefonátem dalšího člověka od nich, z nejužšího kruhu K. Janečka, který mluvil o tomtéž osudu Karla Janečka a ostatním shora. (Potvrzeno taktéž e-maily dalších od nich a Karlem Janečkem.) Ten se však velmi snažil vše si vyžehlit, a dopadlo to (prozatím) takto:

E-mail dnešní. Od Karla Janečka:

——- Původní zpráva ——–

Předmět:

Hosana!

Datum:

2013-02-12 11:22

Odesílatel:

<karjane@….

Adresát:

<kancelar@….

„Právě jsem byl potvrzen v čele Pozitivní evoluce na zkušební lhůtu a tlustej kolega byl jmenován mým zástupcem, nikoli obráceně, jak se snažili! Bylo to o hlas, bratr Martin (pozn. Hausenblas) sice zradil, ale podpořil mě Jan Ruml“

Z tohoto rozhodnutí nejvyšší zednářské rady či jakéhotož čerta se paní očividně polekala, a zanedlouho dorazil její mail: (kromě spršky jejích mailů včerejších, kde mě nabízeli finanční sumy – za stažení blogu o dnes již neexistujícím budoucím hradním kancléři)

——– Původní zpráva ——–

Předmět:

Re: Re:

Datum:

2013-02-12 12:51

Odesílatel:

<pati.kousalikova@….

Adresát:

<kancelar@….

„Ženská nechám vás zavřít a beru zpět svá slova na pana Karla Janečká, zmýlila jsem se, je to dobrý šéf, měl kvůli vám akorát nepříjemnosti. Zkusila jste se někdy pomilovat se ženou?“

Síla. Tedy pro představu by těch informací bylo už ažaž. (A „žehlit“ se svůj předchozí mail snaží „pěkně“. Akorát mi tyto informace mezitím potvrdilo hned několik lidí od nich.) Jako přídavek přikládám od téže autorky, pro představu, jak zednářský satanismus v České republice v těchto kruzích jen „kvete“:

Dne 2013-02-11 15:34, pati.kousalikova@…. napsal:

http://zpravy.idnes.cz/papez-oznamil-rezignaci-0wr-/zahranicni.aspx?c=A130211_115708_zahranicni_hro

Vy jste si opravdu myslela, že naše světové kruhy nenahlodávají ten váš trůn? FCo vám celou dobu psali moji bratři? Pořád vám psali o černém papežovi http://zpravy.idnes.cz/pristi-papez-by-mohl-byt-cerne-pleti-d7n-/zahranicni.aspx?c=A130211_145113_zahranicni_tss

Vidíte, že jsme nelhali, dotlačili jsme toho nebožáka přes vatikánské kruhy, aby rezignoval, ačkoli je zbožným katolíkem a nastolíme si svého černého papeže, jak se o něm píše ve starobabylonských knihách. teď teprve zažijete satanismus na půdě Vatikánu. Budeme po vás metat kříže, budeme před nima souložit a nezastavíme se před žádnou bezbožností.

Tolik vám bratři poslední půlrok psali o černém papeži a byla jste slepá, nechápala jste! Teď máte odpověd, s čím jste si zahrávala.

Moc dobře víme, že vám sílu dává Duch Svatý a jeho spojení se Svatým Otcem na Zemi. Tohle vykořeníme a Satan usedne na váš trůn. Bostlová, budete ovce bez podpory! Všechno ovládneme a vy jste se dožila nastolení satanského papeže!

To máte jako odplatu za to, že jste nestáhla článek a uvedla bratra velvyslance v hrozný, ale hrozný pád. Pan prezident už mu oznámil, že se s ním nepočítá. Pomstíme se ti na Vatikánu. od rána jedeme černé modlitby, snad tě to bolí, jak Ďábel olizuje brány Vatikánu! Jsme uvnitř, skutečná bezbožnost právě začíná!

Ave Satanas 666“

(- omlouvám se, ale nechávám z důvodu autenticity)

Pán žehnej našemu milovanému Svatému otci Benediktovi XVI.

Milosrdenství Boží pro všechny poblouzněné duše…

Příloha:

http://bostlova.blog.idnes.cz/c/320573/Vyzva-ke-vsem-krestanum-Modleme-se-za-zednare.html

Dodatek, 14.2.2013:

Jako reakce na tento blog přišel mi tento e-mail 13.2. ráno, ze “zajímavé” adresy:

——– Původní zpráva ——–

Předmět:

Pokus o smír

Datum:

2013-02-13 09:13

Odesílatel:

<lucipher.magnusek@….

Adresát:

<kancelar@….

„Paní Bostlivá,

byla byste tak laskavá a okamžitě stáhnula jméno Tomáš Magnusek ze svého blogu? Nebudu vám to psát víckrát. Nemáte právo psát o někom a ukazovat na mě. Jinak si to rozhodně nenechám líbit! Varuju vás! Pokud možno si vypněte celý blog, protože tolik nesmyslů jsem ještě nikdy nečetl, kam na to chodíte? V 21. století věřit na satanisty může jenom hlupák. Hned to zrušte. Nebo o vás taky natočím smyšlenej film, třeba že jíte děti a zapíjíte to lidskou krví.

Tomáš“

A má reakce, tentýž den večer:

——– Původní zpráva ——–

Předmět:

Re: Pokus o smír

Datum:

2013-02-13 23:45

Odesílatel:

kancelar@….

Adresát:

<lucipher.magnusek@…..

„Vážený pane Magnusku,

jak si jistě můžete sám všimnout, zdaleka nejsem autorem onoho e-mailu, kde jste jmenován. Můžete však podle tiskového zákona vydat prohlášení, že nic s projektem Pozitivní evoluce společného nemáte, že Vás dotyčná autorka e-mailu jmenovala nedopatřením (pozn. měla jsem na mysli neprávem) a já samozřejmě Vaše prohlášení pod blogem zveřejním.

S pozdravem

Bostlová“

14.2.2013, 20.09 hod: Ale žádná odpověď od dotyčného autora už nedorazila. (Ticho po pěšině.)

15.2. 2013: Dnes večer tedy dorazila od dotyčného autora odpověď:

——– Původní zpráva ——–

Předmět: Re: Re: Pokus o smír
Datum: 2013-02-15 21:20
Odesílatel: <lucipher.magnusek@…
Adresát: <kancelar@….

“Paní Bostlivá,

kdo vám dal právo zveřejňovat naši soukromou konverzaci? Okamžitě smažte můj e-mail. Absolutně nevidím důvod, proč bych se měl zříkat Pozitivní evoluce. Kdyby si nebyla hloupá, mohla si bejt taky v lóži. Okamžitě to smaž a táhněte s Janečkem do kostela! Nic zveřejňovat nebudeš, jinak pojedeme další černý modlitby a uvidíš, zač je toho Satan!”

A moje poznámka k tomu: Pak tedy nechápu, proč dotyčnému tak vadí, že autorka zmíněného e-mailu nahoře uvedla jeho jméno. (To mi tedy můj rozum nějak nebere.)

17.2.2013: A pan autor pokračuje, ve své jednostranné komunikaci:

——- Původní zpráva ——–

Předmět:

Budeš posllouchat

Datum:

2013-02-17 03:08

Odesílatel:

<lucipher.magnusek@…

Adresát:

<kancelar@…

“Bostlivá,už nás nerozčiluj, ten tvůj katolickej prezident si jde na Te Deum do kostela! Uspořádáme prostestní akci a potyčku před kostelem jménem Petry Bostlivé a budeš v řiti. Jedeme stále černý modlitby tak je ti snad dost blbě a bude ti hůř, až na tebe plivneme Adramelechovo sémě

Ave Satanas 666

Vůdce Pozitivní evoluce”

——– Původní zpráva ——–

Předmět:

Obvinění Bostlivé z vlastizrady

Datum:

2013-02-17 03:17

Odesílatel:

<lucipher.magnusek@…

Adresát:

<kancelar@…

http://petrhavlik.blog.idnes.cz/c/301703/Preji-klid-v-dusi-bolave.html dnes jsem tu měl bratra Havlíka, kujeme na tebe pikle, budeš obviněná z vlastizrady a vynášení tajných dokumentů.

Ave Satanas 666

Vůdce Pozitivní evoluce”

A má odpověď dotyčnému pánovi, na jeho e-mailovou spršku, zde:

Vážený pane Magnusku,

opravdu si s Vámi nehodlám dopisovat. Není to poprvé, co určité lidi štvu. Před vámi to byli zdejší  modří kmotři, snažili se stejně jako vy – a kde je jim dnes konec?

Modlím se za vás všechny.

Hospodin žehnej naší zemi

Petra Bostlová

http://bostlova.blog.idnes.cz/c/321455/Zednarska-pyramida-se-hrouti-Rychle-ale-prece.html

Napsat komentář

© 2021 KnihyA