O fenoménu mimozemských únosů toho bylo napsáno již mnoho, také na našich stránkách jsme se mu věnovali. „Únosy“ resp. kontakt s mimozemskými bytostmi, zejména Šediváky, nejsou nic zvláštního ani u nás. Nedávno jsem se setkal s další Češkou, která prožila kontakt, i když ve spánku a nemůžeme tedy jednoznačně tvrdit, že se neodehrál jen v astrální realitě. MK popsala svůj zážitek z roku 1997 přesvědčivě a velmi detailně, a co je nejdůležitější, přinesla si z kosmického korábu i důkaz.

12

„Spala jsem. Najednou jsem byla venku na sídlišti a vedle mě kráčela po levé straně mužská bytost, myslím, že mi byla blízká. Po chvíli jsem vnímala jen sebe, tmu a ticho. Jenže tento klidný pocit prostoupilo najednou zvláštní silné napětí. Bydlím hodně vysoko na sídlišti a za panelákem je již kopec a les. A právě z toho směru se tiše začalo přibližovat kosmické těleso, až viselo nade mnou, a tak jsem postřehla, že předek toho tělesa měl tvar písmene U. Spodek byl trochu členitý a byla vypnuta všechna osvětlení. Najednou se vpředu objevilo modré světlo kuželovitého tvaru. V tu chvíli jsem se již probrala jinde. Plně jsem si uvědomovala, že jsem v nějaké místnosti. Seděla jsem na židli, z které jsem rychle vstala a chytla pravou rukou nějaký malý předmět. Přede mnou se objevily dvě postavy, které jsem viděla nejasně a neviděla jsem jejich obličeje. Postavy se mnou komunikovaly telepaticky, něco se ode mne chtěly dozvědět. Držely mne za levou ruku. Co se přesně a jak odehrálo, bylo v tu chvíli zastřeno. Potom jsem se ocitla před kulatým oknem, v kterém prosvítalo namodralé světlo a já v něm spatřila mimozemskou živou bytost, která napůl seděla a prsty se dotýkala asi palubní desky, která byla plochá. Bytost měla velké, široké, tmavé oči mandlovitého tvaru, dvě dlouhé paže a tři prsty. Pokožka vypadala jako lidská kůže, jen byla jiného zbarvení, šedá a trochu vrásčitá. Nevím, zda mě tato bytost vnímala, když jsem ji zblízka pozorovala. Ještě při plném vědomí jsem si říkala v duchu, že vidím něco, co by mi nikdo nevěřil, ale neprožívala jsem strach. Naopak jsem byla ráda, že tohle smím vidět. Přitom jsem vnímala větu: Lidstvo na to ještě není připraveno. Tím to skončilo. Najednou jsem byla ve své posteli a snad seděla. Nechápala jsem, co se to stalo. Bylo pět hodin ráno. Cítila jsem příliv energie a byla jsem velmi čilá. Do zaměstnání jsem vyrazila dříve. Když jsem seděla v práci za stolem a položila na něj ruce, všimla jsem si, že mám na ukazováčku levé ruky 3 tečky do trojúhelníku, malé červené vpichy. Napadlo mne, že jsem si to přinesla z nočního prožitku. Nelze říci, že bych tohle mohla pokládat za vložený čip, ale spíše šlo o značku. Měla jsem to znamení na ukazováčku 2 -3 roky. Už před tímto zážitkem jsem se pár let zajímala o spirituální věci, hledání smyslu života, vznik vesmíru, UFO atd. Ale s jistotou mohu říci, že mě osobně tento prožitek ovlivnil pozitivně a má duchovní cesta, hledaní Boha a probuzení pokračovalo rychleji.“

Na videu, které vám nabízíme, je přednáška americké terapeutky Barbary Lambové z Mezinárodního ufologického kongresu. Lambová provedla stovky regresí s mnoha lidmi o zážitcích únosů mimozemšťany a má na ně vyhraněný názor. Video stojí za vidění také proto, že přináší kresby několika typů Greys – Šediváků, se kterými se lidé často setkávají během únosů i snů. K setkáním s nimi dochází podle Lambové často ve spánku, jak se to stalo MK. Šediváci někdy působí jako roboti, mají trhavé pohyby a oči bez výrazu, není to však nutné, někteří se naopak pohybují a jednají jako lidé. Liší se i vzrůstem – jsou malí, ale i vysocí, mohou dosáhnout výšky 240 cm; rozmanitého tvaru bývají jejich oči, hlava i krk – někdy je dlouhý a tenký. Někteří kontaktovaní viděli, jak Greys drží v rukou děti, míšence mezi člověkem a jejich rasou. Podobný případ jsem zaznamenal u Češky Lenky a nedávno o něm psal.

:

Většina vědců o únosech pochybuje, Barbara Lambová je však považuje za reálné. „Vesmír je plný nejrůznějších druhů bytostí. Mnoho z nich přichází a kontaktuje lidi zde na Zemi. Na základě zhruba dvou tisíc regresí, které jsem provedla, musím konstatovat, že fenomén je reálný,“ uvádí.

Lambová se věnuje také výzkumu kruhů v obilí. Pokládá je za produkty mimozemské inteligence. „Nevíme, zda jsou kruhy v obilí vytvářeny mimozemšťany ve fyzické formě nebo jinými bytostmi, které přicházejí například z jiných dimenzí naší reality. Ale rozhodně víme, že autoři jsou velice inteligentní, kreativní a mají velké znalosti geometrie, proporcí a matematiky. Vše napovídá tomu, že přicházejí odjinud. Víme také, že existují obrazce nepravé, které dělají lidé.“

Lidstvo se zřejmě setkává s mimozemšťany dlouhodobě, svědčí o tom sošky dochované například z Mezopotámie. Postavy připomínající Šediváky se dochovaly také na egyptských freskách starých tisíce let, na skalních kresbách v Austrálii i jinde.

Barbara Lamb vystudovala univerzitu LaVerne v Kalifornii. Od roku 1991 se věnuje regresní terapii s lidmi, kteří se setkali s mimozemšťany. Mimoto studuje fenomén kruhů v obilí a publikuje. Je autorkou knihy Crop Circles Revealed – Language of the light symbols , která je komplexní a detailní studií tohoto fenoménu.

Zdroje:
http://www.barbaralambmft.com/08schedule.html
http://ancientaliens.5u.com/photo.html

Převzato: http://pravdu.cz/unosy-ufo/setkani-s-sedivaky-lidstvo-na-to-jeste-neni-pripraveno