Nejnovější výzkum: obři na Sardinii

Stoličky obra?

9. listopadu 2012 jsem byla pozvána na konferenci do městečka Dolianova v Itálii, blízko hlavního města Sardinie Cagliari. U té příležitosti se na mě obrátil Luciano Medici, který mi ukázal na své digitální kameře pár snímků bytostí vznášejících se nad jeho pozemkem 29. ledna 2009.

zvětšenina bytostí vznášejících se nad zemí

To však nebylo všechno, to hlavní teprve mělo přijít. Tedy výpověď Luigia Muscase o tom, co rovněž nalezl na svém pozemku na Sardinii 11.11. 2012.

Luigi mi řekl o hrobkách a artefaktech obřích lidí (4,5 metru vysocí), kteří na Sardinii žili před tisíci lety. Sdělil mi, že jeho otec a strýcové, kteří vlastnili tento pozemek, vykopali mnoho kostí a lidských artefaktů. Také se zmínil o tom, že tradiční archeologie tento objev nepřijímá a že celé jeho rodině bylo vyhrožováno. Bylo mu opakovaně řečeno, aby svůj objev držel v tajnosti a nemluvil o tom na veřejnosti. Napsal dvě knihy o obrech, jedna se jmenuje „The Giants, Children of the Stars“ a druhá „The Giants and the Culture from the Stars“, kde má mnoho fotografií. Říká:

Lidé, kteří chodí do mého domu poslouchat o hvězdných lidech, chtějí jistotu, důkaz, že tohle není fantazie, ale pravda. Tato skutečnost byla skryta, pohřbena, dokud nebyla objevena; byla zkamuflována, zakryta, zničena bez úcty k historii Sardinie. Doufám, že udržíme tento příběh v bezpečí, budeme s ním zacházet extrémně opatrně, protože je to i příběh všech lidí.“

Mluvit o obrech, to podněcuje mnoho zvědavosti, ale také mnoho skepticismu. Je pravdou, že je obtížné si byť představit jinou realitu, odlišnou od té, kterou známe. Ale od roku 1997 naše italská média začala pomalu o těchto věcech mluvit a vysílat. Tato realita se na Sardinii objevila při vysílání v roce 2003. Je pravda, že na celém světě se začaly nacházet obrovské kosti. V Mexiku, Aténách, Africe a v dalších zemích, můžeme spatřit fotografie.

Někteří z nás si myslí, že stavby nazývané Nuraghi (prehistorické stavby) na Sardinii jsou právě hrobky těchto „obrů“. Avšak nebyly jako takové zatím oficiálně uznány.

Viděla jsem fotografie zubu a čelisti, o kterých lidé na Sardinii tvrdí, že se nacházejí někde v kumbálech Smithsonovského institutu v New Yorku (výzkumná a vzdělávací instituce v USA s komplexem muzeí) – tedy zakázaná archeologie.

o

Luigi Muscas s obří stoličkou

Hrobka na Sardinii; podle místních hroby obrů

http://paolaharris.com/english/home-page/latest-european-ufo-research-have-ets-visited-sardinia-in-the-past

Paola Harris, Exopolitics Institution

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/news/nejnovejsi-vyzkum-obri-na-sardinii/