Ano, i taková místa existují a není jich zrovna málo. Stejně, jako na řadě míst narazíme na oblasti, ze kterých doslova sálá životní energie, která nás čistí, dobíjí, uzdravuje, existují i místa, kde se děje pravý opak. Vycucávají nás a často stačí se na takovém místě zdržet jen chvíli a můžeme být totálně vyřízeni.
Tyto destrukce se nejvíce vyskytují v supermarketech, obřích nákupních centrech, v nemocnicích, ale i v určitých přírodních lokalitách – těch je ale minimum.

Existuje řada amuletů, která nás ochrání, existuje i vlastní ochranný štít, proti vysávání. Ovšem někdy všechny čarodějnické pomůcky selžou. A přesně toto selhávání všeho, co jsem vyzkoušela, se děje u nás na poště. Kdykoliv tam jdu, vracím se totálně vyčerpaná, jako bych ušla 20km a nespala dva dny. A to máme poštu 5 minut od domu.
Nefunguje mi žádná ochrana, žádný amulet, žádný zdroj energie…prostě nic. A věřte, že jsem vyzkoušela snad už všechno.

30491.jpg

Právě nyní jsem se z pošty vrátila a jsem zralá na to si lehnout a spát. Absolutně vyždímaná, oči mi padají únavou, moje tělo je jak vycucnutá houba.

Já vždy byla strašně zvědavý člověk a proto mi pořád vrtá hlavou, CO NA TÉ POŠTĚ JE TAK SILNĚ DESTRUKTIVNÍHO? Potřebovala bych si to tam v klidu prozkoumat se svými pomůckami a přijít tomu na kloub. Atmosféra je tam dusivá, lidé ve směs nervózní (cítí zcela jistě to samé vysávání jako já), zaměstnanci nepříjemní…
Zvláštní okolnosti, které mohou pramenit buď z místa, kde pošta stojí, nebo je tam (pracuje tam) osoba, která tuto destrukci rozlévá do okolí jako ničivý virus.

Obávám se však, že nakráčet tam s kyvadlem, virgulí, EMF – zavolají asi fofrem policii. A co si budeme povídat – nejlepší by bylo se tam dostat v noci, když je všude klid a zavřeno 🙂
Ovšem to bych vám další článek psala s největší pravděpodobností z vazby, pokud tedy neexistuje něco, jako teleportace 🙂
(Prý existuje).

Napadla mě i entita, která tam žije a krmí se energií…. Na stranu druhou by proti ní měly moje amulety a ochrany působit. Nepůsobí.
Je to opravdu záhada, ale mohu vám říci, že jak vím, že musím na poštu, mám z toho husí kůži už den předem.


Určitě se pátraní jen tak ale nevzdám, protože tohle je fakt prazvláštní a podle toho, co mi řekla naše pošťačka, podobné pocity (byť si je neumí vysvětlit a ani pojmenovat) má vícero lidí, kteří tam pracují.
Ostatně, ono je to na nich i vidět. Unavené oči, za přepážkou zívají, pohybují se jak zpomalený film…. Náladu mají na bodu mrazu a nějaká přívětivá slova k zákazníkům jsou rovna zázraku. Spíše vám vynadají, v lepším případě jen odseknou.

TAKÉ ZNÁTE PODOBNÉ MÍSTO, KTERÉ VÁS DOSLOVA VYSAJE? KDE NEFUNGUJE OCHRANA, ANI AMULETY?

Mesalinda

429782_359357390753145_311491168873101_1175799_1068068126_n.jpg