…..jak jste si mohli všichni všimnout, mnozí i ověřit, lidstvo se v současné době nachází na planetě Zemi, popřípadě, jak neustále říkáme, v Hotelu Země, ve finální fázi. Horké fázi. Mnozí se probouzejí do krutého světa, zatímco někteří ovčané ještě hluboce spí….

QQ:QQ 13:27

1) Od našich čtenářů důležité upozornění

Článek jsme dostali od jednoho našeho čtenáře s prosbou, že by možná bylo vhodné datovat lidi. Děkujeme za zaslání. Text je následující.

Milí přátelé, v příštích dnech možná dojde k celosvětové opětovné nucené karanténě a s ní souvisejícímu celosvětovému uzavření – tj. odstávce internetu, telefonu a všech sociálních médií….K odstávce by mělo dojít kvůli resetování celosvětové ekonomiky, nastolení Gesary- Nesary a kvůli odstranění všech škodlivých virů a špehovacích programů z internetu. Tedy tuto odstávku plánují DOBŘÍ HOŠI – GOOD GUYS – tj. ALLIANCE A TRUMP, NE DEEP STATE, což je na této zprávě to positivní !
Neměly by fungovat ani kreditní karty, takže kdo se chce připravit pro každý případ, je potřeba vybrat si hotovost a nakoupit jídlo na cca 17 dní. Odstávka se čekává někdy mezi 10. – 17. zářím. Televize však fungovat bude a budou se na ní vysílat PRAVDIVÉ ZPRÁVY – takže kdo nemáte televizi jako já, tak v tomto případě se nic nedozvíme…možná z rádia..?
Třeba k tomu nedojde nebo někdy později, ale abyste neřekli, že jste nebyli včas varováni…je lepší být připraven, že k tomu dojde, než pak panikařit…
#WWG1WGA
#WAKEUP

2) Značné turbulence díky Švédsku

Dle naších zpravodajů se ve Švédsku odehrává skrytá občanská válka. V mnoha městech neustále hoří auta domy a jiné lokality. Vraždy a neustálá znásilnění jsou na denním pořádku. Na ulici nemohou vyjít ženy, jinak budou vzápětí znásilněny. Jak mladé tak dokonce i starší ročníky přes 60 let. Policisti už ani nezasahují, jsou naprosto paralyzováni a ani nesmí proti přivandrovalcům zasahovat.
Máme zprávu, že na ostrov Gotland se vylodily jednotky US SHAEF.  Jedná se o mnoho tanků a těžké techniky, rovněž tak o ponorky. Vzhledem k tomu, že se velká část DEEP STATE ukryla ve Švédsku, snaží se tam vyvolat velké nepokoje, aby zůstala kryta dýmovou clonou těchto nepokojů.
Dle dalších zpráv krouží ve vodách poblíž Švédska ruské ponorky a lodě. Není vyloučeno, že se připravuje akce na osvobození a vrácení Švédska lidem, kterým ostrov patří. Švédská kriminální vláda pod taktovkou DEEP STATE CABAL se snaží vyhrožovat všem, kteří by lidem ve Švédsku pomohli.
Celý článek zde: