Podívejme se na umění, které je vyobrazeno na letišti v Denveru. Kůň apokalypsy a zednářský kámen.

1) Kůň apokalypsy

Tohle vás přivítá, když vstoupíte do bran letiště. Deset metrů vysoký hřebec z laminátu s žílami ze svého těla a démonickýma očima, která rudě září. Slyšel jsem, že se dětem líbí.

Zajímavý fakt: kůň zabil svého tvůrce Luise Jimeneze, když na něm pracoval. Spadl na něj kus sochy a způsobil mu smrtelná zranění.

Co tento kůň znamená? První věc co mě napadne, když vidím tuto strašlivou sochu (minimálně na letiště) je: Bledý kůň apokalypsy. Jde o čtvrtého koně z knihy Zjevení v Bibli a jmenuje se „Smrt“.

A když otevřel čtvrtou pečeť, slyšel jsem hlas čtvrté bytosti říci: “Pojď a dívej se.” A hle, spatřil jsem koně mrtvolně bledého a jméno toho, který na něm seděl, bylo Smrt a za ním šlo Peklo. A byla jim dána moc nad čtvrtinou země, aby zabíjeli mečem, hladem, morem a šelmami země. Zjevení 6:7-8


2) Zednářský kámen

Tento kámen se nachází ve Velké hale (Great Hall) letiště (tento termín je také používán zednáři poukázání na místnost jejich setkání). Na kameni a na „klávesnici“jsou symboly svobodných zednářů, které vypadají být napsány Braillovým písmem.

Povšimněte si, že je na kameni zmíněna „Letecká komise nového světa“ (New World Airport Commission). Tato komise neexistuje, takže pravděpodobně odkazuje na Nový světový řád (New World Order). Pod kamenem je zakopána časová kapsle, která bude otevřena v roce 2094. Zahnuté rameno je velmi záhadné a zdá se, že má nějaký jiný než dekorativní účel.

Zdroj: vigilantcitizen.com, Překlad: freepub.cz

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1476-okultni-symboly-na-letisti-v-denveru