image11Vážení spoluobčané, máte něco proti tomu, když se občas někdo “ožere”…?

Komu se to nestalo? Pokud to není často a v práci, tak jsme jenom lidé… Osobně se pozastavuji nad našimi vládními představiteli. Ať už je to Zeman či Kalousek nebo kdokoliv jiný. Když pominu, že byli “nadrbaní jak Zeppelin” při slavnostním obřadu či po 3 dnech oslav povodní, že konečně bude spousta práce v době ekonomického průseru, tak zcela jistě si nezasloužíme lhát do očí! To nás opravdu mají za blbá hovada a idioty!!!?

Jak se potom chovají, když nás zastupují jako národ za střízliva? Lžou, lžou a lžou!

Lžou o tom, že se lidově ožrali… Pak tedy lžou i o rozkrádání státu, státních zakázkách, “přesměrovávání” dotací… Lžou o korupci… Lžou o svých majetcích…

Ono nadarmo se neříká, že kdo lže, ten krade!

Místo snížením daní živnostníkům, aby rozproudili ekonomiku a podpořili zaměstnanost, budou tak dlouho utahovat opasky, pochopitelně mimo sebe, až tu zbude národ žebráků.

A přesně tak se k nám chovají. Vytvořili novodobý otrokářský systém politických, bankovních, pojišťovnických, soudních a exekutorských mafií a korporací, kdy obyčejný člověk nemá šanci. Žádná viróza. Jediná viróza je chamtivost a neserióznist současných politiků.

Tak proč vlastně mluvit pravdu… Nic jiného těm blbcům jak držet hubu a krok vlastně nezbývá…

http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/kalousek-o-povodnich-neuverite-co-rekl-pokud-mu-budete-rozumet.html

http://youtu.be/QOAQCrx-ww8

zdroj: internet