Šíleného německého nekrofila vycvičili v Anglii Ilumináti. Výsledek všichni známe. Opakuje se dokola stále tentýž scénář.

Zpoza scény tahají za nitky tajné organizace ovládané bezcitnými entitami z astrálních světů, živícími se energiemi lidského strádání, ponižování, utrpení a v neposlední řadě odlidšťováním (z čehož vyplývá nepřirozené myšlení a chování) – čím víc se chováme strojově, mechanicky, tím z toho má zlo větší užitek.

Zatímco v politice aplikují tyto tajné spolky dokola stejný podfuk “levice – pravice” (jediné co se mění jsou kulisy), ve válkách, na kterých se snaží vydělat a rozšířit a vytěžit z nich politickou moc, podporují obě “znesvářené strany”, přičemž důvod k rozpoutání konfliktu bývá uměle vyvolaný prostřednictvím fám a zmanipulovaných médií…

Aby zlo mohlo fungovat, potřebuje obrovskou podporu mas. Jinak řečeno všechno je to jako vždy o lidech. Vojáci ve válkách nemají ponětí, proč se válčí (pouze věří smyšlené propagandě); proti “znesvářené straně” ve skutečnosti nic nemají, jsou to úplně stejní lidé. Muži v uniformách bezmyšlenkovitě plní rozkazy – zlo nikdy přímo nikoho nezabije, vražedným nástrojem je hloupost.

Bez lidské omezenosti by se zlo nemělo ani nejmenší šanci prosadit. Nejsmutnější je, že lidé jsou schopní uvěřit i té největší pitomosti a vůbec je přitom nenapadne, že by třeba média a televize mohly úmyslně lhát (i redaktoři a moderátoři mohou patřit mezi oklamané; “pan prezident/ředitel řekl”, “věhlasná stanice/známá společnost oznámila”, “vědci zjistili”, tak to prostě je pravda)…

Lidská IGNORANCE, PODŘÍZENOST A LENOST (myslet vlastní hlavou) bývají nezřídka horší nežli samotné zlo.
Zda vás někdo zraní z nedbalosti nebo úmyslně, ve výsledku se to neliší…

Jeslliže 95% lidí či občanů pouze poslušně “drží hubu a krok”, je opravdu těžké něco změnit…


obrázek


Nechvalně známá mlčící (či ignorující) většina je vlastně tichým spolupachatelem bezohledných, šílených zločinců, ať už jsou to politici, bankéři nebo nejrůznější bezduché úřady či zvrácené organizace a instituce, společnosti a korporace, což je všechno jedna a táž banda po moci a penězích lačnících psychopatů, sociopatů a deviantů, která pod rouškou státních zájmů, humanizmu, náboženství, vědy či technologického pokroku vysává lidstvo jak upír, který neví kdy má dost a nemůže přestat.

Přitom jediné co stačí udělat je zvednout hlavu a říct: “NE.”


Mysli, člověče! Narodil ses svobodný a jsi myslící, cítící bytost se schopností tvořit a s darem nekonečné fantazie! Tvojí podstatou je láska, odkudpak se asi bere něco tak zázračného?

Musíš opravdu dřít 5 dní v týdnu 8 hodin denně? Anebo to na tebe ušili, abys zapomněl kým jsi?(Úděsné, jak vypadá takový pracovní den průměrného občana – božího stvoření.)

Mají opravdy banky právo vyžadovat po tobě úrok, když ve skutečnosti žádné peníze nevytváří ani nemají? Není to náhodou lichva a podvod nejhrubšího zrna?

Musíš opravdu odvádět daně, aby tvoje peníze stát prošustroval nebo je vrážel do zbrojení? Máš svá ústavní práva, svobodu myšlení a svědomí.

Musíš se skutečně povinně nechat pojistit kvůli kdejaké hovadině? Anebo tě chtějí obrat o tvou suverenitu a vytvořit z tebe vystresovaného závisláka?

Věříš opravdu tomu, že je nezbytné, aby do tebe někdo vrážel injekce? A co když ti prozradíme, že tytéž společnosti které distribuují vakcíny, jednak falšují výsledky testů a jednak samy vyrábějí v laboratořích epidemické choroby? Věříš opravdu, člověče, že ty jedovaté sračky jsou tak prospěšné a nezávadné?


“Musíme” údajně kdeco… Přitom omezování osobní svobody nebo například i omezování svobody vyznání je trestné. A co když je to tak, že nás někdo nutí řídit se předpisy a nařízeními, která vymýšlejí ve své podstatě zločinecké organizace…?!


Existenci řídí VĚDOMÁ INTELIGENCE. Takový papoušek nebo slon se určitě sami nenavrhli ani nestvořili. Snad jen těžce degenerované individuum může podobné věci nevnímat a nevyvodit z nich jasný závěr. Pochopit, že vedeme úplně nesmyslný – nehorázně nesmyslný život, je tak jednoduché, že nejspíš právě tato okolnost se pro člověka stala nepřekonatelnou překážkou…


obrázek
Zeruhmyz.blog.cz