KnihyA

Přeji vám, abyste našli v životě Světlo a Pravdu. S láskou, úctou a pokorou... j.b. WWG1WGA - Q

Budeme mít brzy na podporu každého Roma jednu organizaci…?!

imageE-Mail: Je to k nevíře, kolik dovedeme zřídit státních institucí k jednomu etniku – Raději si dej prášek na uklidnění, než si to přečteš! – Dotace zjistěte sami – Taky si připočtěte dávky za bydlení, zničené byty, dluhy na odpadech, vodě energiích, zplundrovaná města – Fakt jsme tak bohatý stát? – Na nemocná děcka se dělají sbírky, penzistům se bere, který hospodář toto dopustil?- Kdo je za toto odpovědný? – Budeme brzy vytunelovaní se vším všudy, nedokážeme-li tento stav změnit!

Napočítal jsem celkem 130 organizací?! Kolik lidí se u nás hlásí k romskému etniku? Kolik lidí zaměstnávají tyto organizace? Jak vysoké jsou jejich celkové dotace a jak „těžko“ je asi získávají? Kolik je u nás bezdomovců a nezaměstnaných? Kolik existuje státních institucí na jejich ochranu? Vzhledem k nepoměru počtu institucí a počtu Romů se zde v podstatě, v rámci tzv. politické korektnosti, jedná o viditelně další tunelování a zneužívání peněz daňových poplatníků. Romové opět využívají situace jak je jim vlastní. Není to jejich chyba, ale těch, kdo tuto amorálnost umožňují a podporují z peněz, které sami nevydělali! Komu je neustále dáváno bez požadavku protislužby, nemůže si pomoci vážit. Trvá-li tato situace déle, zvyká si obdarovaný na pomoc jako na samozřejmost!

Veřejnost už měsíce sleduje dům v Ostravě, kdy se museli Romové vystěhovat – během dvou týdnů bylo vše zpeněžitelné vyrabováno. Majitel řekl v TV: „Byl jsem proti tomu zcela bezmocný.“ A kde byla policie, která má soukromý majetek chránit, nebo má snad nařízeno v případě Romů nezasahovat?!

Nepochybuji, že organizace na podporu Romů získávají bez velkých překážek dotace a rovněž nepochybuji, že efektivita je velmi nízká, pokud vůbec nějaká. Na druhé straně odvádí mnoho neromských sdružení skvělou práci a bojují o každou korunu! Kolik asi organizací je v ČR nefunkčních, má dostatek peněz a kolik funkčních, které jich mají nedostatek? Budeme brzy vytunelovaní se vším všudy, nedokážeme-li tento stav změnit!

Kdysi policie Cikány řešila, dneska řeší občany, kteří neúnosnou situaci právem kritizují!
Cikani_Vstup_prisne_zakazan

První česká a romská paterčata prospívají, všechna mají přes dvě kila, aneb když byl ještě pořádek…

Cikani_cetnicke_paragrafy

V zemích západní Evropy kde nikdy kočování nebylo nijak omezeno, prakticky neexistují problémy podobného charakteru s jakými se dnes potýkají společnosti všech postkomunistických států. Například ve Francii musí mít pro kočovníky každé město nebo obec vyhrazené pozemky na nichž je zaveden přívod vody a elektrické energie.

První česká paterčata prospívají, všechna mají přes dvě kila

První česká paterčata prospívají, daří se jim 7,5 týdne po narození výborně a všechna už překročila váhu dva kilogramy. Maminka je stále kojí, domů by mohly jít počátkem srpna. ČTK to řekla předsedkyně Českomoravské asociace Klubů dvojčat a vícerčat a mluvčí maminky Klára Vítková Rulíková. Paterčata přišla na svět 2. června v pražské podolské porodnici, jejich váhy byly od 1050 do 1340 gramů. Za maminkou Alexandrou Kiňovou už teď chodí do porodnice pečovatelky, aby se zacvičily, protože až půjde s Denielem, Michaelem, Martinem, Alexem a Terezkou domů, budou jí tam s dětmi pomáhat. Maminka se domů těší, propuštění z porodnice závisí podle mluvčí hlavně na tom, kdy bude zařízený byt v Milovicích, který dostala rodina od města. Všech pět sourozenců bylo nejprve v inkubátorech, tři “nejtěžší” se měsíc po narození přestěhovali na společný pokoj s maminkou.

ČRo, 25.7.2013

* * *

Povšimněte si tu úzkostlivost v médiích neříci pravdu, že první česká paterčata se narodila cikánské rodině – moravská rodina by jistě žádný problém nebyl… Včera předal zástupce Středočeského kraje této romské rodině dar 50.000,-Kč. Kolik procent asi z tohoto daru tvořili peníze z daní „necikánů“ a kolik z daní cikánů? Kolik „necikánů“ by dnes ochotně podpořilo sbírku ve prospěch paterčat? Pořádají Romové velké sbírky na jejich podporu? Podporoval stát stejně velkoryse „necikánská“ čtyřčata z Kroměříže? Předá zástupce Jihomoravského kraje také jim dar 50.000,-Kč? Měli by ho hodně zapotřebí. Jak chtějí úřady uklidnit nepokoje v zemi, když je sami svým „rasismem naruby“ vůči „necikánům“ ve formě amorální sociální politiky podporují!

Četnictvo první republiky si s cikány, díky účinným zákonům a pravomocem, poradilo. Dnes by takové zákony jistě neprošly. Je to jednoduché, zákon má měřit všem stejně a být uplatňován bez ohledu na rasu, moc a bohatství. Pokud se tak neděje, nastává postupně chaos, bída a násilí. Toho si byli zákonodárci už za Rakousko-Uherska dobře vědomi. Proto měli cikáni před četníkem patřičný respekt – dnes má respekt před cikány policista a respekt k němu si zachovali už jen „necikáni“…

Mála, osvětová ukázka ze zákonodárství Rakousko-Uherska!

Jak to řešit ?

Jan Šinágl

Sinagl.cz

4 Comments

 1. organizacii, ktore sa “zaoberaju riesenim romskeho problemu” bude este pribudat. romovia su zdrojom prijmov a cestou ako urobit politicku karieru. staci vykriknut na ulici, ze romovia ziju z nasich dani a 200 ludi nam zatlieska – na budovanie zakladne to staci. hor sa do politiky..
  99% penazi, ktore sa ziskaju na projekty koncia vo vreckach bielych. do cela organizacie sa postavi rom, aby to vyzeralo vierohodne, ale nitky tahaju bieli…
  cim viac problemov s ciganmi, tym lepsie! cim viac kritiky ciganov a nenavisti tym lepsie! nastastie nik skutocne problemy nema zaujem riesit, ved by sme prisli o zdroje….

 2. Lidé, politici nám lžou i v otázce cikánů – za vše můžou naše vlády.
  Za 1. cikáni nejsou rómové, ale vždy byli a zůstanou cikány a v celém světě je nikdo nechce a dokonce francouzi vyslali loďe asi z cca 5tis. cikánama a poslali je do Rumunska – je to asi cca 3roky nazpátek a o tom se vůbec nemluví – ta zpráva se dá určitě najít na internetu, že se tak na 100% stalo.
  Za 2. cca od 14 – i za císaře pána bylo uvedeno v tehdejších zákonech, vyhláškách, kronikách atkd….., že cikáni, kteří se objeví ve větším počtu v obci, či městě a vyskytnou se problémy mají obyvatelé právo vyhnat za město až do lesů. V případě odporu, či krádeží měli dřívější čeští lidé právo s nimi naložit po svém, takže je mohli linčovat, zastřelit, či oběsit.
  A z toho tedy vyplývá, že v dnešní době nám politici podsouvají, že všichni bílí lidé jsou rasisti, protože neznám téměř žádného bílého, který by je měl rád.
  Ale tím si neuvědomují, že tím uráží nejenom nás všechny obyčejné bílé ( za pár let v menšině oproti cigánům – Čehy budou Romania ), ale že uráží i historické a naše slavné české panovníky, kteří také nesnášeli cikány a dokonce je párkrát vyhnali s území čech.
  Náš stát zbankrotuje díky super vládním zlodějům za posledních 20let, různým tunelům, dále ČEZ a fotovoltalika, církevní restituce atkd. – jsem rád, že nyní opouštím tuto zuboženou republiku otroků a vrátím se až tu bude lépe a nebudou nám vládnout zloději od ODS až po ČSSD atkd. – všechny zavřít.
  Vy lidé, nevěřící Tomášové, věřte, půjde-li to v této zemi takto dál, stejně vás všechny v této zemi dožene dříve nebo později státem nařízená exekutorská lichva za jaký-koli malý drobný dluh, či větší, to už nerozhoduje nebo za nějakou zapomenutou složenku ať jste student nebo pracující a nyní mají spadeno na důchodce.
  Všichni tito vrcholoví politici, kteří se podíleli na vytunelování a zničení naší země, by měli být cca od r. 1991 až do současnosti zavřeni jako p. Ráth atkd. a měli by jim být odebrány majetky a pozastaveny jejich bankovní konta plné nakradených peněz z různých podvodů, tunelů a lichvy, včetně prověření všech jejich nejbližších příbuzných a v případě zlodějen s nima naložit stejně.
  Prostě zakročit jak proti cikánské lůze, tak i proti politikům a změnit tyto škodlivé zákony.
  Jak říkal Karel Kryl, který byl první, který kritizoval polistopadové politiky a už tenkrát věděl a říkal jak to s touto zemí dopadne – napsal knihu půlkacíř a tenkrát řekl už zse ryjeme držkou v zemi.
  Tenkrát jsem se těmto lidem ( Valtr Komárek,Miroslav Sládek, Karel Kryl … atkd s těmito názorama pár let po revoluci smál, ale nyní vím, že věděli o této mafii a co se chystá – politicky a beztrestně vyždímat náš stát za potlesku zpitomělých lidí zblblých ze seriálů v komerčních i státních televizí jimi koupenými.
  Toť vše je jen můj osobní názor a za pár let nashledanou a proto odcházím, protože už na to nemám sílu. M

 3. Sociálně právní systém v ČR

  (je to sice dlouhé, bohužel však pravdivé)

  Cikán ti může vynadat do bílých kurev. Tebe se pak nikdo nezastane, protože se to považuje za jejich přirozený projev. Ale nedej bože, aby to bylo naopak.

  Cikán má právo na stejnou zdravotní péči, jako ty. To, že do zdravotní pokladny pravděpodobně nikdy nepřispěl je fakt, který je ovšem velice “rasistický”, a proto to raději nikde neříkej.

  Cikán má právo naši vlast pomlouvat v zahraničí a má pak právo se vrátit a žádat u nás znovu podporu, kterou samozřejmě získá, a to i zpětně, za celou dobu, co se zdržoval mimo republiku.

  Cikán má právo získat byt, protože je „sociálně potřebný“. Vůbec nezáleží na tom, že na takový byt jiní, pracující a také s dětmi, čekají dlouhou dobu. Byt přednostně dostane, i když se vrátí po „dlouhém pobytu v zahraničí“ a i když svůj byt před odjezdem na „dlouhodobý pobyt v zahraničí“ zpeněžil.

  Cikán na tebe může zaútočit se zbraní v ruce beze strachu z obvinění z rasistického útoku. Hlavně se moc nebraň, aby to náhodou nebyla nepřiměřená obrana, mohlo by se to také považovat za rasismus. V případě tvého útoku na cikána, máš totiž smůlu, že to kupodivu neplatí naopak. Budeš trestán za napadení, a co víc – za rasistický útok, přestože to z tvé strany rasistický útok rozhodně nebyl.

  Cikán má právo zneužívat náš sociální systém. Pokud to ale již přehání a stát již tak svolný nebude, má právo žalovat naši republiku v zahraničí. Náš stát mu poskytne na tento soudní spor zdarma právníky, (protože je „sociálně slabý a je utiskovaná menšina“) , kteří budou za jeho práva proti našemu státu bojovat. Zahraničí mu pak, povětšinou, v jeho jistě nezadatelném právu vyhoví. V konečném důsledku mu to stejně všechno zaplatíme, včetně veškerých nákladů na soudní při.

  Cikán má většinou velký počet potomků. Ty máš povinnost ze svých daní uhradit mu jeho finanční náklady na jejich tzv. “vychování”, a to i v případě, že ty sám nemáš dostatek prostředků na svou vlastní rodinu. Ty se snažíš svoji rodinu uživit prací, on se snažit nemusí, jeho práva jsou jasná.

  Cikán může demolovat cokoliv, i to, co mu nepatří. Ty máš povinnost uvést vše do původního stavu, a to za tvoje peníze. Pokusy o obranu tvého majetku a tvého klidného života se neslučují s právy cikánů na poklidný, slušný a důstojný život v naší zemi, viz výše.

  Cikáni mají právo na důchod ve stejné výši, jako máš ty, a nejen to! Jemu je vypočítáván důchod z průměrného výdělku, v tom období, ve kterém žádá o důchod. Čili tobě, který celý život pracuješ, teď budou vypočítávat důchod z tvé základní mzdy – což je většinou tak kolem 15.000,- Kč, nemakačenkům se důchod vypočítává z průměrného výdělku v republice, t.j. v současné době z 24.000,- Kč. Takže , když v tomto státě neděláš, jsi na tom líp, než když pracuješ.

  Cikán má právo na zveřejnění pozitivních informacích o svém etniku. V případě pokusů o zveřejnění negativních informací, resp. objektivně pravdivých informací, má právo cenzury.

  Cikán má právo na utajení informací, které by veřejnosti prozradily skutečné náklady na jejich vydržování v Čechách. Položky “má dáti , dal” z tohoto pohledu nejsou oblíbeným tématem cikánských zástupců a mluvčích.

  Cikán má právo požádat o dotace na projekty rozvoje cikánské kultury a na různé cikánské spolky. Stát má pak povinnost jim vyhovět.

  Cikán má právo na svá práva i v případě, že to omezuje práva necikánského obyvatelstva.

  Cikán má právo znát svá práva, ve větších městech jsou pro ně zřízena „poradenská místa“, kde má zdarma veškeré právní poradenství a zastupování u úřadů, včetně sepisování různých žádostí, atp.

Napsat komentář

© 2021 KnihyA