Plno otřesných případů a praktik zneužívání dětí si můžete prostudovat na stránkách ITCCS což je soudní tribunál vyšetřující pedofilii a satanizmus ve vysokých společenských kruzích. O této problematice se snaží informovat širokou veřejnost britský badatel a spisovatel David Icke, jehož výzkum je hlavním zdrojem těchto textů. O globální elitě a jejím zapojení do satanistických a pedofilních struktur píše už desítky roků. O něco níže je uvedený seznam některých elitních satanistů, pedofilů a masových vrahů dětí i dospělých a archontsky ovládaných otroků, kteří řídí naše každodenní životy, a kteří si hrají na morální autority a říkají nám, jak máme žít.

Sir Jimmy Savile: anglický moderátor a bavič, jehož jméno bylo neoddělitelně spojené se stanicí BBC, se stal jedním z nejznámnějším lidí britského éteru a obletovanou celebritou. Okolo něho propukla obrovská pedofilní aféra. Savile byl obviněný, že zneužil stovky dětí. Byl úzce spjat s britskou královskou rodinou, které dodával děti… Byl chráněný mediálním establišmentem a televizí BBC. Dnes stovky jeho obětí vypovídají o zvěrstvech, které prováděl. Kromě toho, že byl masívním pedofilem, byl Savile i satanistou a nekrofilem.

Leon Brittan: bývalý britský ministr zahraničních věcí byl součástí vlády pod vedením Margaret Thatcherové, která kryla veškeré pedofilní politické kruhy. Čelil obviněním ze zneužívání dětí, byl pedofilem, který se zúčastňoval i satanských orgií a vraždění dětí, spolu s dalšími vysoko postavenými osobnostmi.

George Bush starší, bývalý americký prezident a viceprezident, bývalý šéf CIA, byl elitní článkem sítě Iluminátů, satanista a myšlenkově programoval „otroky“, mučil děti i dospělé. Byl pedofil, člen královské pokrevní linie a démonický shape-shifter, významný pašerák drog a sériový vrah. Skandál kolem Bushových aktivit začal propukat na konci osmdesátých let, když se ohlásili jeho některé přeživší oběti a svědkové jeho zvěrstev, ale vše bylo nakonec ututlané Bílým domem.

Cathy O’Brien, která jím byla také sexuálně zneužívaná, vypovídala, že Bush je pedofil a sériový vrah, který pravidelně zneužíval i její dceru Kelly O’Brien. G. Bush se dokonce před ní přeměňoval na reptiliánskou bytost. Cathy O’Brien na základě toho pak všude prohlašovala, že světu vládnou „mimozemšťané“.

Bill Clinton, bývalý prezident USA, satanista a sériový vrah, objednával vraždy a sexuálně zneužíval myšlenkami ovládané oběti. Jeho dobrým přítelem byl bilionář a usvědčený pedofil Jeffrey Epstein. Clinton s ním podnikl mnoho cest na jeho soukromý ostrov Little St. James – „ostrov orgií pro elitu“, kde Epstein zadržoval děti, které zde byly využívané jako sexuální otroci.

Hillary Clinton měla v plánu zmocnit se v iluminátské hierarchii pozice zvané „Pindar“ – což je kódové jméno pro čelního iluminátského obětního kněze. Hillary Je velikou iluminátskou čarodějkou a satanistkou. Např. Iluminátská odpadlička Mary Anne prozradila, že byla přítomná vraždy dítěte, kterému Hillary Clintonová probodla nožem srdce a nechala ho vykrvácet a zemřít. FBI agenti odkryli dětské sexuální kruhy, které byly napojené na nadaci Clinton Foundation. V souvislosti s Hillary Clintonovou byly zveřejněné e-maily, ve kterých jsou použité kódové jména z oblasti sexuálního zneužívaní dětí. Kontakty a data Hillary Clinton ji jasně spojují z aférou Pizzagate.

Al Gore: je bývalý Clintonův viceprezident, demokratický kandidát na prezidenta, jenž soupeřil s Georgem Bushem, aktivista globálního oteplovaní (což je uměle vytvořený podvod, který má ospravedlnit převzetí planety elitou, v souvislosti s takzvanou záchranou životního prostředí). Gore byl satanista, pijící krev obětí a démonický shape-shifter. Také Al Cuppett, pentagonský zdroj, prozradil výzkumníkovi Henrymu Makowovi, že Al Gore „byl“ hardcorový satanista, který běžně obětoval lidi. Arizona Wilder, která se zúčastňovala satanistických rituálů, viděla, jak se Al Gore při obětním obřadě přeměnil na reptiliána.

Královna Alžbeta, princ Philip, princ Charles, princ Andrew – satanisti, obětující děti, démonští shape-shifteři. Všichni byli hlavními iluminátskými figurkami. Arizona Wilder videla tyto nelidské stvůry v satanistické akci.


Lord Mountbatten: který je v očích veřejnosti „vojenským hrdinou“ druhé světové války, byl rothschildovskou pokrevní linií, démonickým shape-shifterem a satanistou.


Winston Churchill: bývalý předseda vlády ve Velké Británii, byl pokrevní linií rodiny Marlboroughů a jedním z elitních aristokratických pokrevních linií na britských ostrovech. Byl satanista.

Franklin Delano Roosevelt: bývalý prezident USA byl – satanista.

Joseph Stalin byl bývalý ruský lídr a satanista.

Adolf Hitler: byl nacistickým vůdcem v Německu a rothschildovskou pokrevní linií a také byl satanista. A celý nacizmus byl a stále ještě je okultní satanistickou ideologií.

Tony Blair: bývalý britský předseda vlády, válečný zločinec byl satanista a pedofil.

Alan Greenspan, americký ekonom a bývalý šéf Federálního rezervního systému byl satanista, který se zúčastňoval satanských rituálů v Bohemian Grove spolu s Phillipom Eugene de Rothschildem.

Brian Mulroney, bývalý kanadský předseda vlády, spolu s Georgem Bushem zavedli dohodu „volného obchodu“ NAFTA, která zničila kanadskou ekonomiku. Byl to satanista a znásilňoval myšlenkově ovládané oběti.

Pierre Trudeau byl předsedou vlády v Kanadě, satanistou i pedofilem.

Edward Heath byl v letech 1970-1974 britským předsedou vlády a dostal Británii do Evropské Unie. Byl to satanista, mučitel a masový vrah dětí, pedofil a démonický shape-shifter.

Willie Whitelaw: byl zástupcem předsedkyně vlády Margaret Thatcherové v osmdesátých letech 20. století. Byl satanista.

Lord McAlpine – satanista a pedofil a mnozí další také…

Na obrázku může být: 2 lidé

Cílem Archontů je, abyste uvěřili některému z jejich programů

Katolicismus, židokřesťanství, islám, židovství, hinduismus, šivaismus, globálně ovládané politické strany, fašismus, komunismus, demokracie, dokonce i věda. To všechno jsou uměle vytvořené systémy víry, které slouží jedné umělé a archontí síle. Je to perfektní odvedení pozornosti od skutečného problému lidí – Archontů. Chtějí, abychom sami v sobě zabili naši lidskou identitu a skutečnost, že patříme k jednomu živočišnému druhu – lidem.

Manipulují nás k tomu, abychom sami ničili lidské kolektivní vědomí a zapomněli historické zkušenosti lidstva i svého rodu. Snaží se všemožně rozbít institut rodiny, naši kulturnost a vyvrátit všechny pozitivní tradice. Chtějí zpřetrhat všechny kořeny, které nás vyživují, dávají nám sílu, moudrost a nezlomnost, a to jak jednotlivcům, tak i celému lidstvu. Rozdělují po celé věky lidstvo a chtějí ho přetvořit až na digitální body a slabé kousky beztvaré hmoty, které by pak chtěli jejich hybridní zástupci zde na Zemi modelovat v jakoukoliv „nelidskou“ formu.

Prosazovat nějakou ideologii, politickou stranu či náboženství, postavit se na jednu stranu v nějakém válečném konfliktu je přesně to, co Archonti chtějí. Odvedení pozornosti od toho, kdo a co je skutečnou příčinou a původcem všeho zla. Sionismus, Vatikán, američtí neokloni, globalisté jsou v konečném důsledky koně z jedné stáje, podobně jako jsou na nižší úrovni Merkelová a francouzký prezident Macron zaměstnanci „fašismu“ a chazarské Rothschildovské mafie. Všechno je ale v konečném důsledku podřízeno Archontům a Umělé Inteligenci.

Všechny původně ty nejsvětlejší, nejlidštější nejekologičtější úžasné myšlenky, ideje, dokonalé systémy, pokrokové politické strany, humánní ideologie jsou cílevědomě pomalinku a postupně překrucovány, zatemňovány a infiltrovány archontským virem. Tak jak se postupně zakaluje křišťálová voda, mění se krásné a čisté myšlenky poznenáhlu v temnou lež a démonský škleb. Tak vidíme jak v rámci láskyplného, křesťanského a čistého „Nezabiješ“” jsou páleny čarodějnice, vybíjeno původní obyvatelstvo v křižáckých výpravách a zabíjeni ti nejčistší křesťané (Bogomilové, Kataři).

Viděli jsme, jak lehce byly myšlenky solidarity, přátelství a soudružství, přeměněny v komunistické společnosti těmi za oponou na zvůli, násilí a zabíjení, jak rychle byly myšlenky „svobody, rovnosti a bratrství“ ve Francouzské revoluci přetaveny ve smrt jejich propagátorů a obráceny proti všem, kteří si dovolili připomenout lidstvu na jakém ideovém základě původně vzniklo.

Nemusíme ale propadat skepsi a panice. Stačí si uvědomit, kdo jsme, odkud jsme přišli a kam směřujeme. Jsme nesmrtelné duše, inkarnované v této falešné „skutečnosti“ podobně jako „Avataři“ v hmotných tělech, které nám slouží jako dopravní prostředek, hmotná schránka naší Světelné duše a nástroj pro získávání zkušeností. Intenzivní ponoření do hlubin našeho nitra nás přivede k důležitému vnitřnímu poznání a propojení s naší skutečnou vyšší duchovní podstatou.

To nás zcela osvobodí od strachu a hrůz v této pseudorealitě a pak jako vnější pozorovatelé můžeme kdykoliv v bezpečné zóně svého vnitřního středu, v místě svého absolutního klidu, v oku materialistického uragánu, který vše kolem nás nemilosrdně žene a devastuje, se od všeho oprostit. Zde můžeme v plném soustředění či intenzivní meditaci pozitivně ovlivňovat všechny zmatené, začarované a pomáhat všem lidem se zbavit archontského viru klamu a lži, jenž tak dlouho sužuje celé kolektivní vědomí lidstva.

Na obrázku může být: 2 people, uvnitř

Archontsko-reptiliánsko-lidské pokrevní linie

Po celém světě jsou rozvrstveny elitní královské, pokrevní linie, které si nárokují „božské právo vládnout“. Ve skutečnosti tím hovoří o svém genetickém spojení s „bohy“, ale vlastně se hlásí k propojení s nelidským archontským virem. Mají za úkol v této realitě sloužit Archontům jako jejich prostředníci a pátá kolona. Elitní hybridní pokrevní naprogramované linie byly nainstalovány po celém světě, aby vládly lidstvu v zastoupení Archontů. Tato agenda byla rozšířena po celém světě, od Evropy, přes Čínu, Dálný východ až po Afriku a Ameriku.

Čínští císaři odvozovali své právo vládnout od svého původu z „hadích bohů“, Mnozí císaři byli popisováni ve spojitostech s draky. Dračí a plazí symbolika je u královských rodů celosvětově všudypřítomná. Vyskytuje se u Keltů jako „Velký drak“ – Pendragona – „Král králů“. Kniha Dzyan, jeden z nejstarších sanskrtských záznamů v Indii zase hovoří o plazí rase „Sarpa“, neboli o Velkých dracích, kteří přišli z nebes. Budhistický text Mahauyutpatti vyjmenovává 80 královských potomků „Hadích králů“ Nagas.

Indičtí vládci odvozovali své právo vládnout od této linie, jejíž příslušníci se dle starých textů uměli přeměňovat z lidské podoby na plazí. Indické eposy hovoří o tom, že se Nagas křížili s bílými lidmi a tak vytvořili královskou linii „Aryánských králů“. Také kobra je prastarý symbol archontsko-reptiliánských hybridů. Egyptští faraóni byli ukládáni do rakví s čelenkou, představující kápi kobry. Islámské a předislámské jméno pro Archonty je Džin a “Dž” v egyptštině označovalo hada. Někteří faraóni se jmenovali Džer, Džoser, Džedefre a také existoval egyptský řád Džedi.

Vláda pokrevních linií pokračuje i dnes v královských rodech, které přežily do dnešního dne, ale navíc se rozšířila ještě na politiku, bankovnictví a korporace. Archontský virus ovládl tímto způsobem lidstvo a zasadil do něj své hybridní prostředníky. Někteří z nejvýznamnějších hybridů pochází ze Sumeru, Babylonu, Egypta, Asie a Dálného východu.

Tyto linie se zkřížily, aby se tak staly králi a královnami Evropy. Jednotlivé říše kopírovaly své pokrevní linie a šířily dál archontskou virovou nákazu, nutkání převzít moc nad vším a všude po celém světě. Jak se pokrevní linie šířily, převzala roli Babylonská říše, pak Římská říše a pak Britské impérium. Dnes jsou tyto pokrevní linie také dlouho etablované v Severní Americe. Všechny tyto říše byly nositelem archontského viru a pomáhaly ukrást a ovládnout další a další území. Od faraónů přes krále a čínské císaře až po evropské rody a aristokracii vládli vždy Archonti, skrytí za lidskou podobu.

Také existuje archontsko-reptiliánská spermabanka, která umožňuje výchovu dětí v jiných rodinách po vzoru kukačky. Tyto děti se pak stávají politickými vůdci a nejrůznějšími služebníky Systému, pouze nenesou přímo jméno Rothschildů ani jiné pokrevní linie, ke které patří. Jenom neoficiálních Rothschildů je obrovské množství – nemají rodové jméno, ale patří k jeho pokrevní linii, nesoucí archontský virus. To vše se děje proto, aby nedošlo k naředění archontského viru, jeho genofondu a jeho následného pohlcení běžnou populací.

Na obrázku může být: 3 people, stojící lidé
Ota Veselý
pŕedchozí část: