S výjimkou budov postavených od 50. let 20. století byla Paříž celá postavena dřívější civilizací, stejně jako všechna hlavní města Evropy i ostatních kontinentů. Hlavní budova Palais de Trocadero byla vyrabována a zničena “záhadným požárem” a její křídla byla decharakterizována. Po celém světě byla Bílá města ničena pod záminkou, že se jedná jen o dočasné budovy postavené pouze za účelem pořádání výstav. Zánik celé civilizace vyprovokoval zrod muzeí, která vystavovala díla, ukradená z tartarských paláců a monumentálních sídel, jež vzbuzovala malý zájem loupeživých baronů.
V muzeích se nachází četná podvodná díla, která slouží jako svědectví o neexistujících minulých civilizacích. Zároveň se pod pláštíkem “archeologických objevů” zrodily četné podvody, které byly kupodivu zaznamenány ve stejném období konce sedmdesátých a počátku devadesátých let 19. století, jež zahrnuje takzvaný “zlatý věk”, kdy bylo tartarské bohatství vypleněno. Účelem této činnosti muzeí bylo vytvořit iluzi, že se lidstvo pomalu vyvíjelo z opic a že v minulosti existovaly jen primitivní civilizace.
Aby se ospravedlnila existence světových Bílých měst, byla spojována s univerzálními výstavami a průmyslovými veletrhy. Později byla bořena, všemožně ničena, decharakterizována a přetvářena nebo shořela za nevysvětlitelných okolností gigantickými požáry. Malebná jezera a kašny byly zasypány hlínou a pozemky využity jinak. Některé z nich jsou zachovány v podobě centrálních parků a nově zrekonstruovaných budov, ale hlavním trendem a cílem “elit” byl jejich zánik. Miliony těchto staveb odolávají dodnes zániku. Byly zrekonstruované nebo zamaskované. Při trpělivém hledání jich najdete statisíce. Americký “Kapitol” je jednou z nich, stejně tak jako “Bílý dům”.
Všechny tyto stavby byly původně součástí Velké Tartárie. Také Louvre, Grand Palais a Petit Palais, Britské muzeum, Victoria and Albert Museum a Národní galerie v Londýně; Národní přírodovědné muzeum, Národní muzeum americké historie, budova Národní galerie umění ve Washingtonu; Metropolitan, Vatikánské muzeum s Bramantovým schodištěm ze zdobeného železa,
Národní palácové muzeum v Tchaj-peji, Muzeum vědy a průmyslu v Chicagu, Windsorský palác, Kvirinálský palác, Americké přírodovědné muzeum v New Yorku, Uffizi ve Florencii, Musee d’Orsay, Ermitáž, Treťjakovská galerie nebo Tate Modern, jsou příklady těch nejznámějších paláců a elektráren tartarsko ariánské civilizace. A londýnský Tower byl citadelou hvězdné pevnosti Londýn.
Přeložila Ivanka Marešová
https://celostnivzdelavani.cz/marcia-ramalho-bila-mesta-3-cast
1. Část: https://knihya.cz/marcia-ramalho-bila-mesta-1-cast/