Vzpomínáme si na záplavu falešných snímků na začátku tzv. pandemie koróny. Mezitím byly všechny tyto ikonické události odhaleny jako dalekosáhlé podvrhy nebo překroucení souvislostí – ať už šlo o kamiony v Bergamu nebo mrtvé v čínských ulicích. Nyní se mainstream snaží oklamat veřejnost podobně manipulativními obrázky „opičích neštovic“ – některé z těchto obrázků dokonce ukazují vedlejší účinky očkování, jako je herpes zoster.

VÁLKA MEDIÁLNÍCH OBRAZŮ: JAK JE STRACH Z OPIČÍCH NEŠTOVIC PODNĚCOVÁN FALEŠNÝMI OBRAZY

Je nehorázně drzé chtít stejnými prostředky vyvolat další krizi, a to po všech těch celosvětových manipulacích a závažných podvodech kolem údajné krize s korunou. Na počátku strašení byly projevy politiků, dramatické zprávy v médiích a drastické obrázky. To vše se nyní děje. Veřejnost je však pozornější – a existují média jako Report24, která se mocným dívají na prsty. Můžeme dokázat:

Všechny tyto obrázky jsou velmi staré a nemají nic společného s údajným současným výskytem opičích neštovic.

– Většina fotografií opičích neštovic je stará několik let a většinou pochází z Afriky.
– Některá média používají fotografie vedlejších účinků vakcíny Covid-19, jako je herpes zoster, a vydávají je za opičí neštovice.
Jak je vidět z výše uvedených obrazových důkazů (pozn. autorů: citace obrázků jsou nutné ve smyslu zpravodajství), světový tisk BBC používá staré archivní snímky z Afriky, aby vyvolal strach a paniku z opičích neštovic.
Obzvláště zábavné je upozornění CNBC na autorská práva k obrázku z let 1996/1997, který otisklo mnoho médií:

1) Snímek pořízený během vyšetřování epidemie opičích neštovic, ke které došlo v Demokratické republice Kongo v letech 1996-97, ukazuje paže a trup pacienta s kožními lézemi způsobenými opičími neštovicemi, na tomto nedatovaném snímku získaném agenturou Reuters 18. května 2022. CDC/Brian W.J. Mahy/Handout via REUTERS Tento obrázek poskytla třetí strana.

CDC | Brian W.J. Mahy | Reuters

2) Snímek pořízený během vyšetřování epidemie opičích neštovic, k níž došlo v Demokratické republice Kongo v letech 1996-1997, ukazuje paže a horní část těla pacienta s kožními lézemi způsobenými opičími neštovicemi, na nedatovaném snímku získaném od agentury Reuters 18. května 2022. CDC/Brian W. J. Mahy/Handout via REUTERS Tento obrázek poskytla třetí strana.
CDC | Brian W. J. Mahy | Reuters

Tyto poznámky jsou umístěny pod obrázky obzvláště malým písmem, protože se předpokládá, že je stejně nikdo nečte. Ostatní média si ušetřila upřímnost a naznačují, že jde o skutečné nahrávky.

VEDLEJŠÍ ÚČINKY VAKCÍNY COVID-19 SE PROJEVILY JAKO OPIČÍ NEŠTOVICE.
Přinejmenším stejně zajímavé, ne-li hrozivější, jsou pokusy prodávat relativně běžné vedlejší účinky vakcín COVID-19 jako opičí neštovice. Zajímavé je, že se tak děje již od poloviny roku 2021: Rare Monkeypox Cases Reported from US, First Time In Nearly 20 Years: All You Need To Know About It. Z USA hlášeny vzácné případy opičích neštovic, poprvé po téměř 20 letech:
Vše, co o něm potřebujete vědět. Od té doby se v USA rozhořel strach z opičích neštovic. Náhoda? Používá se obrázek zobrazující herpes zoster zeigt. V lidovém jazyce se tomuto onemocnění říká „pásový opar“ a vyskytuje se s děsivou četností jako vedlejší účinek experimentálních genetických látek, které se částečně násilně podávají jako „očkování Covid-19“. Zde pro srovnání Hier zum Vergleich das Originalbild původní obrázek pochází z Health Authorities Australia

Převzato:  https://deponativ.info/jak-donutit-lidi-nejen-k-ockovani-mainstreamova-massmedia-pouzivaji-a-siri-falesne-fotografie-za-ucelem-manipulace-strachem/