Nedávná vražda tří dívek a zranění dalších lidí ze strany Afričana, který podle některých indicií nenáviděl bělochy, vedla k masovým protestům, které se již šíří po celé zemi. Včera se protestovalo v nejméně 35 městech, což vítačská Starmerova vláda odmítá akceptovat.

Zde je třeba také zdůraznit, že právě dovezené obyvatelstvo je hlavní voličskou základnou pro stávající vládu, která tak považuje protestující Brity za nepřátele – rozhodně nejde o její voliče.

Keir Starmer je ve funkci sotva měsíc poté, co 4. července získal pouhých 33,7 % britských hlasů. Starmer oznámil policejní zásah za použití technologie rozpoznávání obličejů a cenzury internetu.

„Rozpoznávání obličejů by zabránilo, aby protestující dokonce i nastoupili do vlaku,“ řekl socialistický premiér, čímž by zřejmě pozastavil presumpci neviny ve Velké Británii.

Britové si nyní dělají legraci ze svého premiéra – odchovance Světového ekonomického fóra v Davosu – pod hashtagem #FarRightThugsUnite.

Pod tímto hashtagem se jeden Brit za druhým prohlašuje za ultrapravičáka, jak premiér nazval protestující.

Nigel Farage označil protesty za „reakci“ na „strach“ a „společenský úpadek“ ve Velké Británii: „Zákon a pořádek se hroutí a tento premiér nemá ponětí, co s tím dělat.“

Po celé zemi proběhlo více než 35 protestů pod heslem „Už toho bylo dost“ a několik protiprotestů zorganizovala krajně levicová Sorosova neziskovka „Hope Not, HATE“.

Po úterních nepokojích bylo v Southportu zatčeno 7 lidí, ve středu v Londýně 111 a ve čtvrtek v Hartlepoolu 7 lidí.

Protest v Sunderlandu u Newcastlu v Northumbrii se v pátek večer zvrhl v násilnosti. 10 osob bylo zadrženo, 3 policisté byli zraněni.

Sobotní protesty v Manchesteru se začaly měnit v násilnosti, když se vlastenci střetli s Antifou a migrantskými gangy.

„Velké násilnosti byly vidět v Manchesteru, když byla masivní rvačka rychle ukončena policisty s obušky poté, co muž údajně hodil světlici,“ napsal Daily Mail.

Britové si stěžují na „dvoustupňový policejní dohled“, neboť k protestům Antify a propalestinským muslimským protestům policie přistupuje s mnohem menší přísností, za což si Starmer vysloužil přezdívku „Dvoustupňový Kier.“

Mnoho protestujících zaujalo protiislámský postoj, i když o sedmnáctiletém vrahovi ze Southportu zatím není známo, že by měl vazby na islám. Vrah Axel Rudakubana je rwandského původu.

Nicméně s muslimy jsou i jiné problémy, mimo jiné jde například o dlouholetou – policií tolerovanou – činnost znásilňovacích gangů.

Demonstranti v Manchesteru skandovali „Kdo je kurva Alláh.“

Protesty se rozšířily i do Severního Irska, kde demonstranti skandovali „Islam Out“ před belfastskou radnicí. Pozoruhodné je, že vlastenci vyvěsili v Ulsteru irské vlajky a britskou vlajku navzdory staleté nenávisti mezi Iry a Angličany.

Protidemonstranti vyvěsili vlajky Antify a Palestiny.

Na videa z protestů z celé Velké Británie se můžete podívat níže. Jsou tyto protesty předzvěstí občanské války?

na policisty útočili maskovaní protidemonstranti z Antify
Kdo je, kurva, Alláh?
nevídané obrázky z Belfastu
protidemonstranti: muslimové a Antifa

Zpracoval: Slovanka/Necenzurovaná Pravda
ZDROJ: