Je začátek dubna 2014 a po zmizelém letadle ani památky, malajsijská vláda smutně konstatuje, že záhada letu 370 „možná nebude nikdy vyřešena“, ale na internetu už koluje konspirační teorii, která odpovídá na otázky, které řeší každý detektiv: Kdo, kdy, jak a proč.

malaysia-airlinesV článku BBC z 26. března, který analyzuje „10 nevyřešených otázek“ neštěstí malajsijského letadla, nenajdete ani zmínku o firmě Freescale Semiconductor. Přitom právě toto jméno může být klíčovým vodítkem, které záhadu vysvětluje. Na něm také stojí zatím nejlepší konspirační teorie.

 

Než začnu rozvíjet pokračování konspiračních úvah, zmíním jeden nápad: Proč se média tak zuřivě zaměřovala několik týdnů na zmizení jednoho letadla, když na Ukrajině málem vypukla válka?! Pokud někdo „vrtí psem“ – čili odvádí pozornost – tak od čeho? Čeho si veřejnost nemá všimnout? Alternativními servery se šíří strašidelné zprávy, že americké úřady utajují blížící se výbuch super-sopky v Yellowstonském parku, který by měl apokalyptické dopady nejen pro USA, ale pro celou planetu. Že by?

 

Supervulkány – sopky, které mohou zničit svět! >>>

 

Zatímco oficiální verze pracuje se zjištěním britské soukromé firmy, že letadlo z nevyjasněných důvodů letělo více než 6 hodin místo do Číny na jihozápad a spadlo do oceánu západně od Austrálie, další konspirační teorie souvisí s pracovníky firmy FREESCALE na palubě. (Nicméně zmíněná fakta nemusejí být v rozporu.) Za zmizením letadla může být zločin, ba přímo zločinné spiknutí, na kterém by se musela podílet celá skupina lidí, kteří mají zatraceně dobrý důvod proč mlčet. Nicméně o terorismus by se nejednalo ani omylem. Šlo by „jenom“ o krádež a hromadnou vraždu s jasným motivem: obohatit se.

 

Už řadu dnů úřady mnoha zemí referují pouze o marném pátrání po troskách letadla v Pacifiku, potažmo po záznamových zařízeních, která by vysvětlila, co se s letadlem doopravdy stalo. (Vysílání „černé skříňky“ končí 3. dubna 2014.)

 

Aby byly věci ještě trochu zašmodrchanější – úřady informovaly, že poslední slova z kokpitu (1.19 malajsijského času) nezněla, jak bylo původně uvedeno „All right, good night“, ale „Dobrou noc, malajsijské tři sedm nula“, což je standardní sdělení, zatímco to první – ležérní verze – vyvolala jisté pochybnosti, zda piloti nechtěli něco naznačit.

 

I když se státní úřady a hlavní média drží zuby nehty teorie, že žádné spiknutí nebylo, podezření veřejně vyslovují alespoň blízcí pasažérů. Například přítelkyně jednoho z cestujících Sarah Bajcová řekla BBC: „Nejsou důkazy, které ukazují na pád. Každý zločin vyžaduje úmysl, motiv a prostředky. Prostředky mají, motiv neznáme. Když ale půjdete do takových problémů, že unesete letadlo s velice cennými lidmi…Bylo tam 30 inženýrů pracujících pro vojenský průmysl…byla spousta důvodů pro likvidaci toho letadla.“

 

Mluvila samozřejmě o firmě FREESCALE. Oficiální stanovisko Malajsie je takové: někdo záměrně odklonil letadlo, pravděpodobně zkušený pilot, a je možné, že do akce bylo zapojeno i více osob…

 

Mikročipová konspirace

Vedle klasické konspirační teorie (můžeme ji nazvat „Diego Garcia“), že letadlo unesly americké tajné služby, které chtěly vytěžit některé pasažéry zapojené do práce pro zbrojní průmysl (beforitsnews.com), a proto ho unesli na vojenskou základnu Diego Garcia na jih od souostroví Maledivy, se objevila teorie, která zločinné záměry orientuje na jednu významnou firmu a propojuje případný zločin s britským miliardářem Rothschildem. Nešlo by tedy o státní akci, do které je zapojena armáda, ale o privátní „byznys“.

 

| Kdo ovládá svět? Konspirační teorie >>>

 

Americká firma Freescale Semiconductor, která je spojena s klanem britských bankéřů Rothschildů, měla údajně na palubě letounu 20 špičkových pracovníků (Malajců a Číňanů), z nichž někteří byli spoludržiteli důležitého patentu. Krátce před zmizením letu 370 měla společnost zahájit nový vojenský radarový systém. V době zmizení letadla údajně nebyl patent na tuto technologii ještě schválen. FREESCALE vyvíjí speciální druhy mikroprocesorů elektronické technologie pro vojenské letectví, radary, rakety nebo systémy pro kybernetickou válku. Publicista Shepard Ambellas (a nejen on) tvrdí, že „po zmizení zaměstnanců FREESCALE s letem 370 se firma stává jediným a výhradním vlastníkem tohoto patentu…Podle něj je krom toho dynastie Rothschildů vlastníkem Malajsijské centrální banky, která dokonce vlastní Malaysian Airlines! Informace o této konspiraci se od sebe příliš neliší, mají zřejmě jeden původní zdroj, a na jednom videu na Youtube jsou shrnuta základní fakta.

 

Anonymous hovoří

Podezření, že za zmizením letadla je zmíněná firma, shrnul na videu zdroj, který se představil jako „Anonymous“:

 

„Se zmizením cestujících se stává miliardář Jacob Rothschild jediným vlastníkem důležitého patentu. Náhoda? Nemyslím! Záhada obklopující MH370 vzrůstá s každým dnem a pan Rothschild je pěkně nápadný. Má se za to, že tento člen iluminátů využil letadlo, aby získal patentová práva k pozoruhodnému mikročipu KL-03…Vyvstává zde otázka, proč tolik zaměstnanců Freescalu cestovalo společně? Jakou měli práci? Kam mířili? Dopravovali nějaký důležitý náklad? Jak to, že naše elity s veškerou jejich mocí nemohou zmizelé letadlo vystopovat? Kromě toho společnost vlastní Freescale RF, což je firma, která pracuje pro vzdušné síly a ozbrojené složky jako komunikace na bojišti, avionika, HF radar – pásmo L a S, řízení raket, kybernetické války a identifikace IFF. Ale je tady něco ještě zajímavějšího. Akcionářem Freescalu je také Carlyle Group, mezi jejímiž bývalými poradci byli bývalý americký prezident Georg Bush starší a britský premiér John Major. Firma Freescale neodpověděla na otázky Express Online včetně těch, zda někteří z jejích zmizelých zaměstnanců pracovali pro vojenský průmysl. Ani neodpověděli na nejnovější podivnou konspirační teorii, která je široce publikována, na internetu. Komentář na jednom fóru: „Složili jste skládačku zmizelého letadla letu 370 do Pekingu? Jestliže ne, tak tady jsou chybějící kousky. Čtyři dny poté, co let MH370 mizí, americký patentový úřad schválil polovodičový patent, patent je rozdělen po 20% mezi pět osob. Jedním z vlastníků je společnost sama se sídlem v Austinu v Texasu a zbývající čtyři jsou čínští zaměstnanci firmy: Peidong Wang, Zhijun Chen, Cheng a Li Ying Zhijong. A všichni cestující letadla Malajsijských aerolinek zmizeli 8. března. Autor jednoho komentáře dodává: „Tady je motiv, proč zmizelo letadlo do Pekingu. Všichni čtyři čínští podílníci na držení patentu zmizeli s letadlem.“ Držitelé patentu mohou převést výtěžky z patentu legálně na své dědice. „Ale nemohou to udělat, dokud není patent schválen. Když letadlo zmizelo, patent ještě schválen nebyl.“ Ačkoli patent existuje pod číslem US8650327, žádné ze jmen není uvedeno na seznamech cestujících, které vydaly malajsijské úřady. Jestliže majitel patentu zemře, ostatní vlastníci sdílejí rovným dílem jeho dividendy. Jestliže zemřou čtyři z pěti držitelů patentu, potom získá jediný žijící držitel 100% patentu. Jediným vlastníkem tohoto patentu je firma Freescale Semiconductor. Kdo ji vlastní? Jacob Rothschild. Britský miliardář vlastní firmu Blackstone, která vlastní Freescale Semiconductors. Některé spekulace na internetu nyní zaměřují pozornost na tuto okolnost…“

 

Carlyle Group je firma s globálními aktivy i managementem se sídlem ve Washingtonu. CG působí ve čtyřech oblastech podnikání: specializuje se na soukromé akcie, hmotná aktiva, tržní strategie a fondy investující do fondů.

 

http://pravdu.cz/konspiracni-teorie/velke-konspiracni-teorie-usama-bin-ladin >>>

 

http://pravdu.cz/bush/holandska-spojka-aneb-jak-rodina-byvaleho-prezidenta-george-bushe-ziskala-bohatstvi-1-cast >>>

 

Letadlo malajsijské společnosti Malaysia Airlines zmizelo 8. března 2014 během letu z Kuala Lumpuru do Pekingu. Na palubě bylo 239 lidí, z toho 12 členů posádky.

 

Zdroje:
http://intellihub.com/rothschild-owned-blackstone-group-benefits-missing-flight-370-becoming-primary-patent-holder-new-technology/
http://www.huffingtonpost.com/2014/03/31/malaysia-changes-missing-plane_n_5066404.html
http://www.youtube.com/watch?v=DKwXDL7loLc
http://en.wikipedia.org/wiki/Jacob_Rothschild,_4th_Baron_Rothschild
Foto: http://www.travellingking.com/jetstar-vs-malaysia-airlines/

Pravdu.cz