Na území Spojených států, ale i z celosvětového hlediska přibývá těch, kteří tvrdí, že se po setkání s bytostmi z vesmíru stali obětí únosu armádními složkami. Neuvěřitelná svědectví o vysoce tajných vojenských útvarech nahání přímo hrůzu. Pod záštitou národní bezpečnosti mne odvlekli, aniž bych se mohl obléci. Kdybych věděl, co tomu všemu bude nadcházet, nikdy bych o kontaktu s mimozemskou civilizací nemluvil.

ufosPřesně takto vypovídá mnoho dalších lidí, kteří ve svém životě zažili nevídané setkání s neznámým druhem inteligentních bytostí. Je snad možné, že by na území USA operovali tajné vládní organizace, jež by neponechávali nic náhodě? Jak už to tak bývá, tak i v této rozporuplné otázce zaznívají zcela odlišné odpovědi vycházející ze dvou protichůdných táborů.

Armáda pod palbou výpovědí

Poškození tvrdí, že se jim vojáci snažili vymýt mozky a nutili je všemožnými způsoby zapomenout na jejich osobní zážitek s vesmírčany. Jeden z nejznámějších odborníků na únosy mimozemskými civilizacemi profesor Jacobs se drží názoru, že je velice nepravděpodobné, aby vojenský sektor opětovně unášel lidi vypovídající o bezprostředním kontaktu za účelem jejich zapomenutí. Ovšem do celé situace se vneslo trochu světla, které by mělo, alespoň na malou chvíli utišit i ty nejzarytější skeptiky. Díky zákonu o svobodě informací byl uvolněn ze CIA záznam, kde byl zachycen příběh lidí unesených mimozemšťany a posléze i armádou. Zveřejněný dokument prokazatelně vypovídal o projektu CIA MKULTUR č. 94. Tato organizace měla na zvířatech a lidech provádět pokusy se zaváděním čipu do mozkové tkáně.

CIA je v tom namočená

Dokonce byl odhalen doklad z roku 1960, kdy CIA požaduje nastolení tajných pokusů s implantáty v podobě miniaturních elektrod. Je snad možné, že by vojenské složky chtěly získat mimozemské implantáty, o kterých hovoří lidé uneseni mimozemskou civilizací? Všechny dosavadní výpovědi se shodují v tom, že jim bylo něco neidentifikovatelného vpraveno do těla. Taktéž mluví o bolestivých testech a dalších nepříjemnostech. Věří snad armáda těmto tvrzením a snaží se čipy (za předpokladu, že jde o vysoce moderní technologii) v lidech nalézt a využít je k vlastním potřebám?

Svědectví pana Turnera

Psal se rok 1991, kdy byl pan Turner i se svým synem unesen mimozemšťany. Následně po otřesném zážitku se rozhodl vyhledat pomoc u psychologa, který by mohl vnést trochu světla do chybějících míst jeho paměti. Regresní hypnóza odhalila zajímavý příběh o přepravě vrtulníkem a posléze nákladním autem. Pan Turner si rozpomněl na vjezd do dlouhého tunelu a pak hovořil o výtahu, kterým se dostal do pro něj neznámého komplexu. Byl odveden do čekárny několika muži, kde uviděl i svého syna s několika civilisty. Až do této chvíle probíhala regresní hypnóza v naprostém poklidu, jenže náhle se děj příběhu stočil k nejmenovanému důstojníku, s nímž pan Turner nechtěl spolupracovat. Přesně takto byla zapsána výpověď u psychologa

Psycholožka – Kdo je ten muž, který s vámi není spokojený?

Turner – Vidím vojenskou uniformu, zelenou vojenskou uniformu. Má nakrátko ostříhané vlasy a boty, ve kterých se pohybuje naprosto tiše.

P – Kolik je kolem vás vojáků?

T – Stráž a důstojník.

P – Co dělá stráž?

T – Čeká, vůbec nemluví, má nás jen doprovázet.

Nadále podrobně popsal okolí a celou cestu z čekárny do malé místnosti, kde ho stráž opustila a ponechala osamoceného s důstojníkem, jehož věk odhadl na 55 let. Pan Turner neustále opakoval, že byl vyslýchán a cítil se jako pod vlivem drog, na nic dalšího se bohužel nerozpomněl. Podle doktorky se mu někdo pokusil vymazat paměť a zcela jasně se to dotyčným podařilo. Pan Turner byl tímto zážitkem otřesen o mnoho více, než únosem mimozemšťany, nedokázal překousnout, že něco takového mu udělala jeho vlastní vláda, kterou si celý život financuje jako daňový poplatník, bez jakéhokoliv vysvětlení. V čekárně prý nebyl sám a setkal se tam i s dalšími lidmi údajně unesenými mimozemšťany. Že by americká vláda stála za přísně tajnými výslechy, kde obětím vymazala veškerou paměť? Hledala snad armáda nějaké stopy po implantátech?

Přesuňme svou pozornost k výpovědím deseti lidem, kteří zažili obdobné situace co se mimozemského, tak i armádního únosu týče. Jde o tak zřejmou shodu, že by bylo zcela nemožné, aby šlo o nějakou náhodu. Pojďme si celou událost porovnat krok za krokem.

Předtucha únosu

Každý popisuje neodbytný pocit, který předznamenává, že se něco stane. V záznamech se uvádí i přítomnost zvuku elektrického vedení. Někteří měli věštecké vize. U armádního únosu se všichni shodují na příletu černého neoznačeného vrtulníku či vozidla.

Příchod únosců

Vesmírčané jsou popisováni jako bytosti, pro něž neplatí fyzikální zákony a procházejí pevnou hmotou. Armádní příchod je vždy přes dveře, nebo se snaží svou potencionální oběť vylákat ven z domu.

Změna vědomí

Zde lidé vypovídají o stavu podobném transu. Vše je za plného vědomí bez možnosti se pohnout, či cokoliv říci. Pocity se dají přirovnat ke zmatení, otupělosti, dezorientovanosti. Při pozemském únosu všichni dosvědčují, že dostali injekci a následně ztratili vědomí nebo ho udržovali s velkými obtížemi.

Přeprava do objektu

Přepravu do mimozemských lodí si oběti příliš nepamatují. Vše se zdá být v jakoby mlhavém oparu. Jediné v čem se výpovědi shodují, tak v levitaci vlastního těla. Prý byli zachyceni v nějakém proudu světla, které je pomalu vtahovalo do kulovitého, či doutníkovitého tvaru. U armádní přepravy se poškození rozpomínají na pochod pěšky popřípadě let vrtulníkem nebo jízdu v autě. Je tedy zřejmé, že se od sebe oba typy únosu rapidně liší a za žádných okolností nemůže jít o jejich záměnu. Pokud tedy připustíme, že armáda má zájem o lidi unesené mimozemšťany, tak se musíme zeptat proč? Že by snad věřila o jejich pravosti?

Autor – Patrik Chlumecký

zdroj: http://www.zahadolog.net/products/zahadne-armadni-vyzkumy/