oba1Edward Snowden odhalil úřední dokumenty, které ukazují rozsah, v němž NSA sleduje zahraniční politické vůdce. Podle dalšího informátora NSA, Russella Tice, NSA to samé dělá i v USA. Provádí pravidelné sledování vysokých úředníků USA včetně důstojníků armády, členů Kongresu, nejvyššího soudu a dokonce i členů exekutivní moci. Cílem, jak tvrdí Tice, má být získat citlivé osobní materiály těchto nejvyšších úředníků USA a vydíráním je donutit, aby podporovali politické strategie příznivě nakloněné těm, kdož jsou v pozici přijemců informací ze sledování NSA. Jednou z těchto politik je udržování utajování informací o UFO a jejich mimozemském původu.

V prosinci 2005 Tice vystoupil veřejně a odhalil, jak NSA a DIA (Zpravodajská služba ministerstva obrany) prováděly nezákonné odposlechy občanů USA. Různým mediálním zdrojům prozradil, že mezi cíly byli vysocí úředníci USA:

„Zaměřili se na nejvýše postavené armádní důstojníky; šli po členech Kongresu – senátu i sněmovny – zvláště po zpravodajské komunitě a výborech ozbrojených složek, usilovali o právníky, právníky firem, soudce, pracovníky ministerstva zahraničí, částečně o Bílý dům, multinárodní společnosti, finanční firmy, nevládní organizace, občanské skupiny zabývající se právem…“

V červnu 2013 se Ticeho zeptali na potenciální možnost vydírání vysokých úředníků USA a na složky o sledování z NSA:

Collins: takže Russelli, zaměřuje se to na lidi, které jste právě zmínil, vysoké armádní důstojníky, členy Kongresu…zpravodajskou komunitu…a pak na jmenované do funkcí v exekutivě. Toto vytváří základ a potenciál pro masivní vydírání.

Tice: Naprosto! A vzpomeňte si, že jsme o tom hovořili předtím, kdy jsem se obával, že zpravodajská komunita se nyní zmítá tím, co se to děje.“

Zatímco Ticemu v té době moc nevěřili, Snowdenovy úniky dokumentů z NSA potvrdily mnohé z toho, co tvrdil. V rozhovoru pro Washington Blog v červnu 2014 o předložených Snowdenových příbězích, založených na sledování amerických občanů NSA, Tice vysvětlil, že Snowdenovy dokumenty patří databázi nazývané Společná celosvětová síť komunikačního zpravodajského systému.

Tyto dokumenty jsou přístupné všem uvnitř NSA, kteří mají nutně úroveň prověření na Přísně tajné a Citlivé oddělené informace. Avšak Tice tvrdí, že existuje více zakázaných informačních sítích NSA, založených na vyšším stupni bezpečnosti. Popsal dva z těchto: Mimořádně řízené informace (ECI) a Velmi omezené znalosti – jen pro povolané (VRK). Právě v těchto uzavřených sítích Tice nalezl informace, týkající se sledování vysokých úředníků USA, sahající zpět až do 70. let a i sledování senátora Franka Churche, který vedl senátní vyšetřování zpravodajské komunity USA. Tice prozradil, že jeden z adresátů, na kterého vedla NSA sledovací spisy, byl bývalý viceprezident USA Dick Cheney:

„…celá věc byla řízena a vycházela z viceprezidentovy kanceláře…Cheney, prostřednictvím svého právníka Davida Addingtona……. večer, když většina zaměstnanců NSA šla domů. Všechno se to dělo po večerech…mezi 19 a půlnocí.“

Podle dalšího informátora, Dereka Hennessyho, Cheney měl přímé povědomí o tajném projektu UFO založeném na mimozemských technologiích na vysoce utajeném středisku S-4 v Area 51. Cheney měl proto dobré předpoklady, aby využil informací NSA ku zjištění, kdo mezi úředníky USA obdržel informace o UFO a mimozemských technologiích. Mohl takové informace použít k vydírání vysokých úředníků USA, za účelem udržet utajení UFO. Mezi úředníky USA, kteří byli monitorováni a vydíráni, podle Ticeho, je prezident Barack Obama, který se jako první dostal pod ,,radar“ NSA, když se stal kandidátem na amerického senátora:

„V létě 2004 jedna z listin, kterou držím v ruce, byl odposlech jistého množství členů, svázaných se 40letým senátorem z Illinois …. To je ten, po kterém NSA šla. Nyní je to prezident Spojených států.“

To pomůže vysvětlit, proč Obama ustoupil od množství slibů z kampaně, včetně těch nejvíce otevřených a transparentních v historii vlády USA. Obamovy oficiální sliby a volba administrativních úředníků živí spekulace, že šlo o přípravu na odhalení pravdy o UFO a jejich mimozemském původu. Prezentace v Powerpointu s názvem Umění podvodu je 50-stránkový dokument, který uvolnil Snowden a jenž potvrzuje podvádění týkající se UFO, což je součástí skrytých operací online udržovaných NSA a jejími celosvětovými zpravodajskými partnery. Vydírání vysokých důstojníků USA, aby mlčeli, by bylo rozhodující pro úspěch skrytých programů zaměřených na klamání veřejnosti o UFO. Na základě dokumentů uvolněných Snowdenem a Ticem, může člověk dojít k závěru, že prezident Obama a vysocí úředníci USA jsou vydíráni těmi, kdož jsou příjemci informací o sledování z NSA, a to ohledně jistých záležitostí, včetně zachovávání utajení informací o UFO a mimozemském životě.

© Copyright 2014 – Michael E. Salla, Ph.D.

http://exopolitics.org/obama-senior-us-officials-blackmailed-into-silence-about-ufos-alien-life/

Překlad: Karel Rašín

http://www.exopolitika.cz/news/obama-a-dalsi-vydirani-aby-mlceli-o-mimozemskem-zivote-/