Úzce spolupracují s vynikajícími lékaři, psychiatry, vědci. Dokáží své schopnosti využít i ve spojení s moderní vědou. Nejvýznamnější byznysmeni a hvězdy showbyznysu se obrací pro jejich rady. Pomůžou při nepřízni osudu, pobuřuje je sociální nespravedlnost, přinesou vám opravdové štěstí, čistou lásku, nezanedbatelné peníze, splnění těch nejtajnějších snů, životní úspěchy a ochrání před nepřízní osudu. Jsou obdařeni schopnostmi, které se vymykají normálu, často je zdědili po předcích a nebo se naučili od mágů a šamanů v místě, kde se narodili či strávili část života hledáním sebe sama.

pentagramPtáte se kdo jsou a co za své služby chtějí? Jasnovidci, mágové, numerologové nebo věštci kterým na vás záleží a pokud si to zasloužíte, podělí se s vámi o své Velké tajemství. A to zcela ZDARMA! (Případně za drobný manipulační poplatek pro pokrytí nákladů.) Lidé, kteří tuhle nabídku využijí, tak neprohloupí. Možná jste skeptičtí, ale děkovné dopisy z celého světa, od lidí, kterým pomohli určitě rozptýlí vaše oprávněné pochyby.

Nejvýznamnější osobnosti světové scény

Daryl van Horne

11Slavný jasnovidec, který vidí do blízké budoucnosti a toho využívá k uhádnutí čísel Sportky nebo sázení na dostizích. Honosí se titulem Největší mág všech dob. Jeho paranormální schopnosti značně převyšují normu, je bezprostředním potomkem templářů (tedy alespoň těch, kteří nedodrželi celibát). Známý je díky své spolupráci s vědci, kteří poskytli hmatatelné a neoddiskutovatelné důkazy o míře jeho schopností. Využil práce geniálního matematika G. Corda. Jeho metoda mu umožňuje prozkoumat mnohorozměrný prostor, budovat mentální štíty a zlepšovat kvalitu záblesků a obrazů čistého jasnovidectví. Daryl v televizi předpověděl rekordní výhru 2925000 eur.

Donatella Reyes

mag_donatella_reyesSlavná věštkyně, která se narodila s ojedinělým darem předvídat budoucnost. Díky studiu a praxi je odborníkem na věštění a čtení aury. Denatella se už nemůže dívat na to, jak určité osoby dosahují stále v životě toho, co chějí…, zatímco jiné musí každodenné bojovat proti nepřízni osudu. Její talisman dokáže přinést blahobyt, štěstí a výjimečnou moc. Důkazem je, že už při pouhém dotyku pocítíte jeho záření a přitažlivou sílu. Mnoha osobám po celém světě pomohla vyhrát v loterii.

Leo-li Gabor

mag_leoligaborVýjimečný silně věřící muž, poctivý, vážený, upřímný. Leo-li je jeden z posledních mágů dnešní doby, je považován za nejschopnějšího věštce a médium své generace. Je synovcem ctihodného mistra Tao Than Mi Fama a díky jeho kontaktům mohl odhalit tajmeství filozofie Feng Shui a meditace pro posílení svých magických schopností. Poskytuje konzultace známým hvězdám všech kontinentů. Jeho předpovědi se vyznačují vysokou přesností a to i na vzdálenost tisíce kilometrů.

Leo-li si našel českou přítelkyni, přestěhoval se do Česka a s sebou přivezl komplety tří Feng-Shui mincí, které přitahují magnet jako železo. Dále disponuje zařízením s názvem Stimulátor Fortuny, který emituje nevysvětlitelné vlnění (důkazem je, že jeho fotografie jsou rozmazané), k majitel Stimulátoru Fortuny jsou peníze přitahovány jako magnet (i mince s diamagnetických kovů a hlavně papírové peníze opatřené ochraných kovovým proužkem).

Práce Leo-li Gabora, účast v řadě televizních programů je značně namáhavá a proto se rozhodl na čas stáhnout do ústraní. Ale ještě předtím se rozhodl s vybranými lidmi podělit o svá tajemství.

Internetovou prezentaci Leo-li Gabora neleznete na www.leoligabor.cz.

Marie-Ange Noa

mag_marieangenoaJedna z nejznámějších věštkyň na světe, o které jste už určitě slyšeli. Má zvláštní moc a mimo jiné umí číst budoucnost a plnit tajná přání. Už asi 20 let pomáhá Marie Ange Noa stovkám lidí lépe žít a řešit jejich problémy, a to i ty nejchoulostivější. Její speciální talismany zvyšují štěstí ve hře, v lásce. Zdarma poskytuje věštby pro osobní štěstí.

Hella Hamid

Vedle Daryla van Horna a Rusa Wienamina patří k jednomu ze tří jasnovidců o nichž vědci nejvíce diskutují.

Wienamin

Rus Wienamin se narodil v Sovětském svazu a vedle Daryla van Horna a Helly Hamid patří k jednomu ze tří jasnovidců o nichž vědci nejvíce diskutují.

Kdo nabídku předních osobností parapsychologických nauk využívá?

Nezištné nabídky mistrů okultních nauk jsou ZCELA ZDARMA. Ovšem nejsou pro každého, jsou určeny jen prvním několika stovkám zájemců a i ti navíc musí splnit vícero z následujících podmínek. Pokud je tato nabídka určená vám:

 • vedete mizerný život a myslíte, že stačí málo, aby se změnil od základu,
 • osud vám není nakloněn, narodili jste se špatnou hvězdnou,
 • lidé kolem vás vám nerozumějí,
 • nejste oceňován dle své pravé hodnoty,
 • potřebujete nutně peníze,
 • myslíte si, že si zasloužíte mít v životě lépe,
 • slyšel(a) jste o lidech, kteří mají šestý smysl a myslíte si, že ho možná máte i vy,
 • máte nedostatek štěstí, lásky,
 • máte vážné finanční problémy a okamžitou potřebu velké peněžní částky,
 • trpíte pocity slabosti a neschopnosti,
 • prožíváte rodinnou krizi,
 • toužíte proměnit smutnou, temnou a nešťastnou stránku vlastního života,
 • nikdy jste nic nevyhráli, ani nevěříte, že se vám to někdy podaří,
 • jste připraveni sázet šťastná čísla, provádět magické rituály,
 • trpíte nadváhou a neúspěšně jste zkoušel(a) různé diety,
 • věříte na nadpřirozené schopnosti, horoskopy, vibrace a energie, které současná věda plná arogantního skepticizmu neuznává,
 • k vašim velkým koníčkům patří zahrádkaření,
 • jste pravidelným čtenářem tiskovin pro nejširší masy: Aha!, Metro, Blesk pro ženy, TV magazín, Květy, Vlasta,…
 • a hlavně bez váhání poskytnete svoje osobní údaje, adresu, telefon i datum a místo narození pro vypracování horoskopu.

Poznámka: Předchozí text byl vytvořen na základě novinových inzerátů a webových prezentací zastupujících agentur.

Obchodní model

Přemýšlíte, co se za tím vším skrývá? Co má někdo z toho, že vám zcela zdarma, bezplatně, nezištně s naprostou upřímnosti pomůže k velkým penězům, štěstí a lásce? Obchod s nekonečnou lidskou blbostí.

Obchodování s lidskou blbostí je staré jako lidstvo samo. Ani v době dlouholeté školní docházky a informacím jednoduše dostupným na internetu, se najde množství lidí, kteří na takovouhle hovadinu skočí. Chcete začít obchodovat s lidskou blbostí, můžete začít.

Představte si, jaké by to bylo, kdyby vaše finanční problémy zmizely ze dne na den, váš život se naplnil pocitem štěstí, přijdete k obrovským penězům, získáte Arabelin prsten, pozitivní působení astrální energie… Uff!!!

Firma, která nabízí své služby a dárky zcela zdarma za prvé získá cennou komoditu, kterou jí důvěřivec poskytnete zcela zdarma: svoji adresu, telefonní číslo a další osobní údaje, jako třeba datum narození. V tuhle chvíli se rozjí uvěřitelná mašinérie.

Jako kluk jsem zažil marketingový boom první poloviny 90. let. Velké překvapení byla pro spoustu lidí zejména obálka typu: Postupujete do finálového kola s výhrou 1000000 Kč, už si stačí jen objednat z našeho katalogu zboží, aby jste postoupil do užšího výběru a milion bude váš. „Mamí sme asi něco vyhráli!“ A další finty se začaly objevovat jako houby po dešti, většinou jako lákadlo na nejrůznější multi-level marketing, pyramidové hry, levné zájezdy, kde si pod nátlakem koupíte předražené zboží, zaručené výherní zásilky, zásilkové služby pro kompletování receptů, zázračné čaje a pilulky na hubnutí bez omezování se v jídle a bez zvýšeného pohybu…

Vždycky, když nějaká taková finta se provalila, bylo kolem toho velké haló. A já si bláhově myslel, že lidi od teď už budou chytřejší, takže podruhé to už fungovat nebude. A ono ejhle, všechny tyhle finty se neustále v různých obměnách cyklicky opakují a navíc se pořád najde spousta lidí, která to zbaští i s navijákem!

Takže vraťme se do momentu, kdy firma získá vaše osobní údaje. Už osobní údaje sami o sobě jsou cenná komodita. Navíc jsou to údaje o člověku, který věří takové ptákovině, že mu štěstí a peníze přinese talisman, zaříkávání nebo osobní věštba od uznávaného média… A hlavně má značný potenciál proto, aby za podobnou ptákovinu zaplatil víckrát. Mohou nastat dva případy v tom lepším se pouze dostanete do análů podobně „seriózních“ firem a v blízké době vaší schránku zahrnou upřímné nabídky nejrůznějších, nejen ezoterických, produktů. V horším případě za nějakou zaručeně funkční bezplatnou kravinu vypláznete nemalé peníze.

Věnujme se teď tomu podstatnému. Jak vytáhnout z důvěřivců peníze? Jen celostránkové inzeráty v tiskovinách stojí dost peněz, natož pravidelné obesílání obětí a provoz podniku. Takže směle do toho. Chycené ovečky je nutné obeslat velice osobně znějícím dopisem, kde emotivně vylíčíte, že problémy dotyčného s penězi, vztahy, rodinou (kdo ještě nemá problémy s penězi, vztahy, rodinou, kromě geniálního a okouzlujícího autora tohoto článku?) způsobuje něco, proti čemu vás ochrání osobní věštba, astrální kresba vaší aury, amulet nebo milión let starý měsíční kámen. Tohle všechno navíc dostanete bezplatně, nepošlete žádné peníze, jenom zaplatíte manipulační poplatek za překlad osobní věštby a náklady na odeslání. Nejčastěji nějakou částku jako 690, 890 nebo 950 Kč, předražené poštovné a balné 200 Kč. Tomuhle se nadá odolat.

Na poslední stránce Leo-liho dopisu najdete znění objednávky:

Zaplatím pouze organizační náklady vynaložené na Váš telepatický vliv a zaslání Velké tajemné knihy po zasvěcené. Tento můj podíl činí 950,– Kč.

Pokud po uplynutí 90 dní zjistím, že mě výsledky neuspokojují pošlu svoji knihy, a bude mi tehdy poštovní poukázkou adresovanou na moje jméno vráceno 950,– Kč.

Nyní neposílám žádné peníze. Zaplatím pouze 950,– Kč jako podíl na Vašich nákladech při doručení Velké tajemné knihy po zasvěcené.

Nemusíte nikam posílat svoji adresu, aby jste se dozvěděli co tyto dopisy obsahují, jiní to již zmapovali za vás:

 • Astrologové, ufologové a jiní šarlatáni III, článek o Leo-li Gaborovi, velkému dobroději a nejnadanějšímu věštci, který své schopnosti získané od největších mistrů tajemných a spiritistických věd používá proto, aby mohl změnit životy těch, jejichž život je naplněn dřinou a neúspěchem. Obsahuje naskenované 4 dopisy.
 • Dopis paní Jarmile s nabídkou Pentagonu Fortuny od Leo-li Gabora. Pentagon Fortuny je předmět mýtický, legendární, kolem kterého krystalizují veškeré touhy po bohatství a štěstí. Kdysi pomohl panu Debuisovi k výhře 60 milionů franků a ten omámen výhrou se zpronevěřil dohodě mlčení a tím způsobil naprostou paniku. Po této provokaci a protestu okultních konzervatistů se rozhodlo, že Pentagon Fortuny je příliš vážnou a ohromně mocnou magií, proto aby byl svěřen do rukou obyčejného člověka. Došlo k zákazu jeho aplikace a Pentagon Fortuny byl na dlouhých 20 let ukryt. Až nyní, chce Leo-li změnit osud jednoho člověka, toho který zaplatí při převzetí dobírky 490 Kč jako podíl na nákladech vynaložených na přípravu (plus 99 Kč poštovné a balné).
 • Věštec při magickém rituálu odhalí, že příčinou vašeho neúspěchu je negativně vibrující energie vašeho bydliště a nabídne nástroj nebo metodu jak se této energie zbavit.
 • Mág při čtení vaší odpovědi vycítí, že určitého data se stane něco, co hluboce ovlivní váš život, dokonce může jít i o výhru v loterii! Věštba je zdarma, zaplatíte pouze za vynaložené náklady na magický rituál a překlad textu.

A hlavně. Pokud do jednoho roka ode dne doručení zásilky nedojde ve vašem životě ke změně, budou vám peníze vráceny! Chá-chá.

Jahody pnoucí se do nebe

Ze zcela jiného soudku než okultní vědy jsou sazenice následujících výjimečných jahod. Odrůdy s názvem Gigantela, Mount či Mont Everest. Tyto zvláštní odrůdy se dokáží pnout do výše více než 120 cm, nevyžadují speciální půdu, mnoho místa k zakořenění a jsou odolné vůči teplotním změnám. Velké červené hrozny těchto jahod, sladké, zralé a čistě budete sklízet plnými hrstmi i dlouho po konci jahodové sezóny. Už nikdy se nemusíte ohýbat a sklízet při zemi jahody se stopami bláta a okousané od různých živočichů.

Následující inzeráty vám ve zkratce představí nejlepší odrůdu jahod. Schválně kolik na vlas stejných jahod najdete na následujících nezdařilých fotomontáží:

small-jahody-mounteverestsmall-jahody-mounteverest1O tom, jaké jsou zkušenosti zahrádkářů s výše uvedenými jahodami se dočtete v následujících diskuzích.

Ezoterická osa protínající celou Evropu

Co má společného Leo-li Gabor, Marie Ange Noa, Daryl van Horne, Donatella Reyes? Tito slavní mágové, věštkyně, objekty zkoumání nejvyšších vědeckých kapacit, hosté nejsledovanějších televizních pořadů a rádci hvězd showbyznysu? Nikdy neexistovali! Celé je to blamáž a podle množství celostránkových inzerátů ve všemožných plátcích hlavně skvělý způsob výdělku. Zkuste Google 🙂

Kdo za tím stojí? Kupodivu úplně u počátku nejsou zlaté české ručičky, ale lucemburská firma ASAP INVEST S.A. Při pohledu do obchodního rejstříku najdete hodně firem, fungujících i v insolvenčním řízení. Najdete stále stejné adresy, opakující se jména jednatelů a společníků. V inzerátech těchto firem najdete stále podobné adresy na P.O. Boxy v Praze, Broumově Bylnici, Valašských Kloboukách…

Pokud zadáte adresy firem do Googlu, zjistíte, že na stejné adrese sídlí podivuhodné množství firem. Ne, nejedná se o velká byznys centra. Jsou to jen virtuální kanceláře – firma zde fyzicky nesídlí, ale tuto adresu má uvedenou jako sídlo firmy v obchodním rejstříku. Firma, která zde fyzicky sídlí a nabízí možnost využití jejich adresy, pak přeposílá poštu majitelům. To všechno za nemalý pravidelný poplatek. O tom, zda jednatelé a společníci skutečné bydlí na svých adresách trvalého bydliště se dá také diskutovat.

Tenhle způsob podnikání není nový. Zadal jsem do Googlu jméno slavného matematika G. Corda, jehož metody pro zkoumání mnohorozměrných prostorů s úspěchem využívá Daryl von Horne. Kupodivu jsem nenašel abstrakty studií, ani citace literatury, ale tento inzerát z roku 1991, porovnejte jej s inzerátem z deníku Metro Kladno ze dne 2. září 2009:

small-sophos_weeklyworldnews_19910611small-dvthorne_metro_kladno_200909021Ten první inzerát věštce Sophrose je z týdeníku Weekly World News z roku 1991. Časopis připomíná tématem i vzhledem magazín Hrom, který u nás, blahé paměti, vycházel. Až na jazyk a pár detailů jako jsou téměř stejné. Podle toho, je tohle odírání blbů léty ověřená koncepce podnikání. Předpřipravené přehnaně manipulativní dopisy a inzeráty se pak přeloží do různých jazyků a hurá na trh. V některých zemích to může být složitější, takže si v emotivních, strojově generovaných, šablono-dopisech všimněte často špatného skloňování jmen a místních názvů.

Investice vs. zisk

Deník Metro vnucovaný denně v MHD vychází v průměrném nákladu 290 tisíc výtisků. Ceník reklamy na zadní straně se pohybuje od 100 do 450 tisíc, podle dne v týdnu, místa, atd. Celá stránka uvnitř deníku vyjde na 40 až 200 tisíc.

Předražené cvičební gumy s názvem Physio Tonus za 790 Kč, využívající nový vědecký objev s názvem synometrie (google nezná :), pro snadné hubnutí inzeroval Direkt Market s.r.o. na zadní straně pátečního Metra (8. ledna 2010). Cena reklamy 450 tisíc. Jen proto, aby se tato reklama zaplatila musí si gumy objednat víc než 600 lidí. Podle často se opakujících celostránkových inzerátů se stejnými adresami, se to těmto firmám hravě rentuje. Skutečnou hodnotu nabízeného zboží a dárků odhaduji v řádech desetikorun. Statistika kolik lidí se nachytá by byla jistě zajímavá, každopádně pravidelně se opakující kampaně v podobě celostránkových reklam ukazují, že se na tom dá vydělat víc než dobře.

Přestože je u všech jejich inzerátů v nabídce vrácení peněz, obvykle se tak neděje. Firmy spoléhají na to, že se nikdo kvůli pár stokorunám nebude soudit a navíc se chlubit na jaký to špek skočil.

propojeni_smallObr.: Propojení firem (PNG, SVG).

ASAP INVEST S.A.

Za okultním byznysem stojí firma ASAP INVEST S.A., která svoje prodeje realizuje přes nejrůznější firmy v Česku, Slovensku, ale také v Chorvatsku a zřejmě i dalších zemích.

Fast Mail Service s.r.o.

Direkt Market s. r. o.

 • Obchodní rejstřík
 • Oblíbená poštovní schránka: P. O. Box 77, 766 01 Valašské Klobouky
 • Zaregistrované domény: direktmarket.com
 • Perličky: Kromě přípravků na zhubnutí nabízí krémy Maxibust, Wonderform Maxibust pro zvětšení prsou, dále pro zlepšení sexuálních funkcí, proti stárnutí, atd.

Evropské centrum ezoteriky s. r. o.

Direct Shopping s. r. o.

 • Obchodní rejstřík
 • Oblíbená poštovní schránka: P.O.BOX 25, 763 31 Brumov Bylnice
 • Zaregistrované domény:
 • Perličky: Dříve fungovali pod názvem HEALTH and BEAUTY s.r.o.

Euro Direkt Servis s. r. o.

 • Obchodní rejstřík Slovenské republiky
 • Oblíbená poštovní schránka:P. O. Box 11, 01851 Nová Dubnica
 • Zaregistrované domény:
 • Perličky: Závadná reklama – Stížnost směřuje proti třístránkové inzerci uveřejněné v TV Magazínu a v týdeníku Květy. V inzerátu „ Shodila jsem 30 kg bez diety“ je formou rozhovoru redaktorky s Margaritou Drozdovou nabízen přípravek na hubnutí. Stěžovatel obdržel za částku 898,- Kč „Směs jemných koření“, obsahující majoránku, papriku, česnek, kmín a koriandr a brožurku. Metoda popisovaná v brožurce se diametrálně liší od obsahu inzerátu. Protože se nedostavil pokles váhy, stěžovatel požádal o vrácení částky přesně dle instrukcí uvedených v inzerátu. Částka nebyla ke dni podání stížnosti vrácena.
  Dříve také podnikali pod názvem: INSTITUT Bio Pharma, s.r.o., Nová Dubnica. Nález slovenské rady pro reklamu. V ČR pak změnili název na HEALTH and BEAUTY s. r. o.

Vita Natura s.r.o.

Zdroj: http://bruxy.regnet.cz/web/other/CZ/tajemstvi-okultismu-a-parapsychologie