США НЛО США пришельцы США

© Koláž: Hlas Ruska

Edward Snowden ruským tajným službám předal nezvratné důkazy toho, že mimozemská inteligence nejenom existuje, ale také toho, že, ve skutečnosti, od poloviny minulého století, v USA vládnou mimozemšťané.

Tato informace se dostala do médií minulý týden. Íránská tisková agentura Fars New Agency ji převzala ze stránekwhatdoesitmean.com. Asi budete souhlasit, že je poněkud zvláštní, že právě tyto stránky získaly informace jako první, pokud je ovšem Edward Snowden neodeslal osobně v kopii, když tuto cennou informaci odesílal FSB.

V „mimozemské zprávě“ se píše, že moc v Americe dnes vůbec nepatří současné vládě, ale mimozemšťanům. Dále pak také to, že po „neúspěchu“ nacistického Německa ve Druhé světové válce se mimozemšťané, kteří Třetí říši pomáhali zajistit světovou nadvládu, přesunuli přes Atlantik a analogické služby v oblasti dobytí světa nabídli USA. Spoléhali se přitom na to, že tento stát má pro takový úkol největší potenciál.

Právě touto informací i „článek“ končí a dále jsou uváděny úryvky z rozhovoru bývalého ministra obrany Kanady Paula Hellyera, který exministr jen zcela nedávno poskytl Sofii Ševarnadzeové v televizi Russia Today. Pan Hellyer oznámil, že je absolutně přesvědčen o tom, že mimozemšťané existují. Sám prý dokonce UFO viděl.

Kromě toho bývalý ministr zcela vážně prohlašuje, že se v současné době na Zemi nachází 2-12 druhů mimozemšťanů:

S leteckými silami USA spolupracovali tzv. „nordičtí blondýni“ a „vysocí bílí“. Tito mimozemšťané mohou lehko zůstat nezpozorováni. Druhů mimozemšťanů je ale velmi mnoho. Všichni se velmi liší… Pokud potkáte šedého trpaslíka, tak pochopíte, že jste nikdy nic podobného dříve neviděli. Pokud ale uvidíte nordického blondýna, tak si s největší pravděpodobností pomyslíte, že před vámi stojí Dán, nebo někdo z těchto končin. Mám přítele, který je schopen mimozemšťany rozeznat. Dokonce i jednoho z nich viděl na ulici.

V rozhovoru také poznamenal, že existuje „mimozemská federace, která je všechny spojuje“. Je zajímavé, jestli je pan Hellyer fanoušek Hvězdných válek a George Lucase? Vždyť přeci nadšené vyprávění o vesmírné federaci je jasně inspirován dějem legendárního filmu.

A vy se zeptáte, co s tím má společného Edward Snowden? Pokud budeme upřímní, tak nic. Všechny informace o odhalených mimozemšťanech nejsou více, než další novinářská kachna. Pokud bychom přeci zapojili zdravý úsudek, tak i kdybychom předpokládali, že určitá informace podobného rázu byla Snowdenem ruským tajným službám předána, tak by se to nikdo nikdy nedozvěděl. A kdyby dozvěděl, tak určitě ne stránky whatdoesitmean.com.