Je to tak, vesmír začíná komunikovat s lidským interfejsem. A to je po těch tisících letech odloučení věru dobrá zpráva. Bez ohledu na to, kolik procent zbytku lidstva tuto možnost v budoucnu využije.

Na to, že staří lidé hlásí dlouho dopředu změnu počasí, neboť je bolí kosti a klouby, jsme mnozí asi od svých babiček zvyklí. To, že vás před posledními zemětřeseními bolí hlava, jste hlásili mnozí už řadu měsíců dozadu také. Ovšem, při prudké naprosto bodové bolesti před zemětřesením na Novém Zélandu, tedy zejména pak po něm, mne napadlo tyto bolesti lokalizovat. Zkusil jsem tuto svou prazvláštní schopnost (či poruchu) brát nikoliv jako problém, ale jako přednost. Zatím mám jenom své “záznamy” ze dvou událostí. Zemětřesení na Novém Zélandu, kdy mne prudce bolelo místo asi 1,5 cm nad pravým uchem, těsně spíše v druhé zadní polovině lebky, v případě Japonska to bylo v čelní části lebky, zhruba v polovině spojnice mezi horním středem lebky a špičkou pravého ucha. Časově bych to zařadil asi tak 48 hodin PŘED každou jednou událostí. To poskytuje poměrně značný prostor se podle toho zařídit. Zpočátku jsem tomu velkou pozornost nevěnoval, ale pak mne napadlo, nebo mi to snad někdo pošeptal, věnovat tomu pozornost. Tedy té lokalizaci. Ach ano. Co když máme v sobě naprosto přesný kompas věcí minulých, i příštích? Co když fyzické tělo planety, nebo hvězdy, dává naprosto přesné souřadnice naší hlavě, mozku, či lebce, kde se co bude dít? Zatím to ještě bolí, neboť s tím neumíme zacházet.. ale je možné, že se to naučíme. Fyzické tělo, kterým pohrdají materialisté i lid duchovní, jako fantastický kompas? Nejen to a ještě se asi budeme divit, co všechno s ním svedeme. Abych z toho mohl vytvořit nějaký další závěr mých výzkumů, samozřejmě potřebuji desítky vašich pozorování, moc prosím, všímejte si toho. Zkoušel jsem se na to ptát ve skupině fejsbooku a pár lidí to potvrdilo, přičemž zdá se, že ženy to vnímají zrcadlově, tedy vnímaly bolest vesměs na levé hemisféře. A tak zatímco mne včera (v pondělí) píchalo pod žebrama (což je neklamné znamení, že se mění geomagnetické pole Slunce, které vnímám díky své blízkosti s naší mateřskou hvězdou takřka on-line a během cca 3-12 hodin dojde k další prudké erupci na Slunci, což se nakonec také těsně před půlnocí v noci na úterý stalo, stupeň erupcí znovu zvýšen na M CLASS FLARE), večer se přidala znovu hlava zhruba na místě Japonska (nebo Indonésie!?), píchalo to výrazně méně, ale rozsáhlejší oblast. To by ukazovalo na čtvrtek večer našeho času. Hmm.

Možná je to tím mým záměrem, který jsem si před časem dal, že prozkoumám lidský mozek nově a objevím v něm nové funkce, které budou ku prospěchu člověka. Konstruktivní afirmace, přání a modlitby se plní velmi rychle. Poprvé mne to napadlo na silvestra 2009 a od té doby na to pravidelně vzpomenu a tak nějak se na to chystám, vím, že o tom jednou povedu velké pednášky a kursy. Do té doby však ještě nějaký čas zbývá a hlavně mne čeká obrovský kus práce, meditací a modliteb. A při minulých Vánocích jsem od marušky dostal velkou výpravnou encyklopedii o mozku! 🙂 Je to tak, vesmír začíná komunikovat s lidským interfejsem. A to je po těch tisících letech odloučení věru dobrá zpráva. Bez ohledu na to, kolika procentům zbytku lidstva bude nakonec dopřáno tuto možnost v budoucnu využít.

Zdroj: Osud