V České republice je otázka UFO a mimozemských inteligencí v širším povědomí obyvatel brána stále jako něco okrajového či snad zábavného, ale rozhodně ne něco, co by vyžadovalo dlouhodobější vhled a stálo za pozornost. Nicméně je stále více těch, kteří začínají nalézat střípky a jejichž mysl a závoj mlhy utkaný všeobecně uznávanými mylnými principy a názory se pomalu začíná rozjasňovat. Ovšem zdaleka to není dostatečná příprava pro konečné odhalení a mnoho lidí by v počáteční fázi zveřejnění pravdy o jiných civilizacích mohlo utrpět vážný šok.
ufo-obrOsobně se domnívám, že doba takového průlomu se nezadržitelně blíží a můžeme se jen dohadovat, jaké následky nejen pro planetu ale i pro Českou republiku může taková událost mít. Spekuluje se o možnosti, že mimozemšťané budou sice uznáni vládami jako realita, ovšem mají být prezentováni jako nečekaná hrozba a aktivní nebezpečí pro Zemi, což bude mít za následek obrovský strach téměř všech lidí, který se dá výborně zužitkovat k prospěchu možných globálních stínových hráčů.

Nyní jsme svědky obrovské revolty v mnoha zemích na celém světě. Lidem začíná docházet, že nemusejí trpět a že cesta ke skutečné svobodě a lásce vede skrze sjednocení. Probouzející se vědomí, jež s sebou přinášejí kosmické energie, vede k ukončení letargie a nastolování základních lidských otázek, na které doposud ve většině moderní společnosti “nezbýval čas”.

Více než polovina světového bohatství se nachází v rukách úzké skupiny lidí, kteří díky tomu vládnou velkou mocí. Na to, aby si tuto moc udrželi, potřebují zachovat stávající žebříček lidských hodnot a hlavně bankovní monetární systém, který lidi zákonně okrádá.

Smyčka se ovšem utahuje velmi rychle, jak lidé začínají vyplouvat ze závoje letargie, a šedým eminencím nezbývá, než učinit zásadní krok. Vystrašit nás k smrti zlými vetřelci z vesmíru se zdá jako dosti účinná a proveditelná alternativa. Je docela možné, že to bude poslední trumf v jejich rukou před konečnou kapitulací. Bouře protestů bude ochromena a lidé začnou myslet jen na svou záchranu.

Jelikož je v mimozemské otázce drtivá většina populace neznalá, nebude problém vymyslet si nějaký ten příběh. Dokonce i invaze mimozemských lodí může být realitou, ovšem velmi pravděpodobně půjde jen o hologramové projekce. Hologramová technologie není zdaleka utopií a dost možná byla vyzkoušena už 11. září 2001. Ovšem to není tak důležité. Krycí manévr vládnoucí elity se může uskutečnit také tím, že skutečně víme o negativních mimozemšťanech a o únosech, jež provádějí. V ufologii kolují temné příběhy o zlých Reptiliánech, co zabíjejí děti a vysávají z nich krev. V očích mnoha ufologů je už nyní mimozemská invaze pravděpodobnou událostí, a tak možná snadno uvěří přichystané hře.

Je ale třeba si uvědomit, že venku nad námi jsou rovněž velmi technicky a duchovně vyspělé civilizace, které mají znalost kosmického zákona o nevměšování se. Dávají nám o sobě vědět obrazci v obilí a velmi nám fandí na naší cestě nových duchovních a technických rozměrů. Nemůžeme se na ně spoléhat v tom smyslu, že nějakou práci udělají za nás, ale domnívám se, že z hlediska ochrany jsou připraveni kdykoliv zasáhnout.

V této době stojíme na obrovsky posvátné křižovatce a vše, co musíme udělat, je s důvěrou, pokorou a láskou jít dál, neohlížet se zpět a hlavně se nebát. Strach je nástrojem ovládání. Láska a důvěra jsou nástrojem Božské síly Stvoření. Ať už na nás ti zoufalí hráči zkusí cokoliv, je dobré být připraven. Jelikož u nás jsme v otázce vesmírných tvorů oproti jiným zemím ještě o hodně zpátky, narůstají ve mně obavy a pevně věřím, že náš posun se může uskutečnit i bez této špinavosti a odhalení mimozemské přítomnosti se uskuteční ve zcela jiném světle. Ale jistí si být nemůžeme.

Jan Frolík