china-flag“Proč upadají velká impéria v rozkvětu? Ptá se čínský profesor na přednášce v aule roku 2030. Stále dělají stejnou chybu. Otáčejí se zády k pricipům, které je učinily mocnými. Amerika vrhla na trh mnoho peněz, převzala některé privátní sféry průmyslu, zkrachoval jí rozpočet. Samozřejmě, velkou část dluhu jsme vlastnili my, takže teď dřou oni na nás!”

Je to reklama, z které mrazí, je to reklama, kterou nakonec velké americké televizní společnosti (ABC, A&E, History channel a další) zakázaly. Je to totiž řeklama, která je naprosto pravdivá.

“Proč upadají velká impéria v rozkvětu? Ptá se čínský profesor na přednášce v aule roku 2030. Stále dělají stejnou chybu. Otáčejí se zády k pricipům, které je učinily mocnými. Amerika vrhla na trh mnoho peněz, převzala některé privátní sféry průmyslu, zkrachoval jí rozpočet. Samozřejmě, velkou část dluhu jsme vlastnili my, takže teď dřou oni na nás!”

A zadavatel reklamy, spolek Citizens Against Government Waste (Společnost občanů proti vládnímu plýtvání – uživala by se jistě i u nás!), říká: Budoucnost není možné změnit, budoucnost musíte změnit!

Ano, skutečnost je nyní taková, že Čína může kdykoliv už složit západní impéirum bez jediného výstřelu. Západní společnost a s ní západní způsob života a uvažování, zcela zkrachoval. Americký sen byl znásilněn a zhroutil se. Co přijde po něm? Číňané?

VIDEO: http://www.youtube.com/watch?v=TYKAbRK_wKA&feature=player_embedded

Zdroj: Osud