KnihyA

Přeji vám, abyste v životě našli Světlo a Pravdu... j.b. WWG1WGA - Q Děkujeme za vaši podporu: 2301348253/2010

Americké zlo na ruský účet

image2Zábavný pořad o „Majdanistech“ Die Anstalt z 11.3. 2014 , který odvysílala německá televizní stanice ZDF, poměrně realisticky vypovídá o tragikomice zločinné zahraniční politiky USA, která na Ukrajině vyvolává a sponzoruje nepokoje. Představme si, že máme souseda, se kterým dlouhá léta spolupracujeme, dobře vycházíme a najednou toto vše chceme zničit a začneme usilovat o jeho vybydlený byt, přestože máme sotva na zaplacení vlastního. Toto dle USA a EU dělá Rusko. Přijde nám toto jednání racionální?

Když jde USA o jejich kořistnické zájmy, neváhají využít sil nejhoršího zla a podporovat je. Nedělá jim problém vymýšlet scénáře své vykonstruované pravdy, překrucovat fakta a poskytovat lidem nevyžádané informace podle dávno profláknuté šablony „zloděj křičí, chyťte zloděje“. Obama nám sděluje, že blíže nedefinované akce Ruska jsou v rozporu s diplomacií, že se má jednat. Nebyl to on, kdo odmítl jet na olympiádu a kdo místo jednání Rusku neustále hrozí a uvaluje jednu sankci za druhou?

USA intenzivně straší svět Ruskem a jeho agresí. Jaké agresivní akce Ruska má Obamova administrativa konkrétně na mysli? Z jakého důvodu pokládají neupravené pantáty v maskáčích na jihovýchodě Ukrajiny za ruské agenty a ruské speciální jednotky, které pod hlavněmi kulometů násilím přiměli lidi, aby nedobrovolně dělali živé štíty proti nasazené armádě? Kdy a s kým jednala ukrajinská vláda pučistů před rozhodnutím o tvrdých opatřeních a povoláním armády proti demonstrantům, které nazývá teroristy? Copak tito demonstranti útočili na policii a představují hrozbu pro obyvatelstvo? Z jakého důvodu neslyšíme hlasy volání o pomoc a nevidíme demonstrace většiny obyvatel jihovýchodní Ukrajiny proti proruským teroristům?

Kdo jednal s demonstranty, kteří postupně obsadili několik měst na jihovýchodě Ukrajiny? Zločinec Turčynov jen hrozil a vyhlásil ultimátum. Poté vydal rozkaz střílet do demonstrantů, kteří nesouhlasí s fašistickou vládou, která „zajišťuje bezpečnost a pořádek” zločinci, výtržníky a rváči z Pravého sektoru. Kyjev vyslal armádu bojovat proti teroru. V čem ten teror spočívá? Kdo, kde, jak a koho terorizuje? Skutečný brutální nelidský teror kyjevských „Majdanistů“ je zachycen na stovkách videí a fotografiích, ale ten byl USA a EU nazván pokojnou demonstrací. Jakoukoliv zmínku Janukoviče o nutnosti potlačení „majdanského“ teroru EU a USA ostře odsoudily, ale proti poklidným, špatně vyzbrojeným demonstrantům na jihovýchodě Ukrajiny, kteří nikoho neterorizují, nechají nasadit tanky a děla jen proto, že jsou proruští. To je po prohlášení Tymošenko, že „je potřeba rusáky vybombardovat a zničit jadernými zbraněmi“řízený pokus o genocidu prorusky smýšlejících ukrajinských občanů. Jak je vůbec možné, že (po Kličkovi druhá) politická osobnost a kandidátka na prezidentku veřejně volá po krvi a zabíjení? Ta žena je pro společnost nebezpečná.

USA nám před CIA naplánovaným útokem ukrajinské armády na demonstranty hbitěpředkládají americké desatero ruských lží, ve kterém se opakovaně zdůrazňuje fakt, že si většina obyvatel Ukrajiny přeje kyjevskou vládu a ne ruskou, jak tvrdí RuskoProč ale v takovém případě místo předčasných parlamentních voleb podporují armádní útok, nám nevysvětlují. Britský prestižní Královský institut přišel se čtyřmi scénáři pro Ukrajinu, alescénář, že by si domobranu zorganizovali sami lidé jako nesouhlas s ukrajinskou vládou, kterou považují za fašistickou, se nepřipouští. Zajímavé…

Tymošenko zakládá Hnutí odporu proti ruské agresiKde se Rusko na Ukrajině chová agresivně? Jak se to projevuje? Naopak lze sledovat audio a videozáběry agresivního chování poslanců v ukrajinském parlamentu, vládních činitelů, bijců z Pravého sektoru a samotné Tymošenko, která volá po hromadných vraždách Rusů jadernými zbraněmi. Ruská agresivita zcela očividně nikde patrná není. Ukrajinští nacisté nejednají, oni odsuzují, vyhrožují a ze svého nedemokratického jednání, s podporou USA a EU, bez skrupulí viní Rusko.

Proč USA blahosklonně přihlíží surovostem Pravého sektoru, mezi jehož poslední akce patří brutální zmlácení prezidentského kandidáta Olega Careva a říkají nám, že je to jen propaganda a dílo ruských agentů s cílem vyvolat nepokoje na Ukrajině? Ukrajinská armáda tvořená příslušníky Pravého sektoru, protože normální vycvičení vojáci už z ní přešli nebo přejdou na stranu proruských demonstrantů, je nyní připravena krvavě potlačit lidové demonstrace za pomoci děl a tanků. Proč naši váleční štváči a sedmilháři jako jsou Štětina, Zaorálek, Schwarzenberg, Kocáb, a další, spolu s EU a USA hystericky nekvičí o porušování lidských práv a brutalitě vládnoucího režimu, když takto činili při pasivní nečinnosti pouze štíty vyzbrojeného Berkutu a milice?

Milice.jpg

Když se podíváme na originální záběry z demonstrací na jihovýchodě Ukrajiny, řekli bychom, že jsou tyto spontánní akce dílem Putina, jeho agentů a propagandy? Ani novinář CNN nenašel žádné spojení mezi doněckými demonstranty a Kremlem. Nelze si nepovšimnout, že vždy před násilnou akcí pučistických ukrajinských krvelačných samozvanců, od USA slyšíme silný hlas o údajném ruském nebezpečí a o Rusy podporovaných teroristech, aby se veřejné mínění prostřednictvím ovládaných médií z několika stran připravilo na vojenský zásah. Podle Turčynova je cílem vojenských operací ochránit obyvatelstvo a zastavit teror a zločinnost. Přitom jsem si nevšiml, že by se domobrana na obyvatelstvu dopouštěla jakéhokoliv násilí. Skutečným cílem amerických válečných štváčů je oslabení Ruska a vyvolání světového válečného konfliktu. Tomu se dnes v USA říká demokracie, to se podporuje.

USA už po všech těch odhalených lžích, neúspěších, katastrofách a krizích nic jiného, než dál lhát a útočit na Rusko nezbývá. Majdan bylo fiasko, provalila se spousta americké špíny, musí se najít viník. USA si za své lži a zlo už dlouho koledovaly a vesmírná karma jim to začíná vracet. Americké materiální zlo nad slovanskými dušemi nemůže nikdy zvítězit. Tadyvůbec nejde o to, zda Rusáky milujeme nebo nenávidíme, tady jde o lidské hodnoty a o základní lidská práva pro kohokoliv. Nyní jsme svědky toho, že USA a EU podporují násilí, dvojí metr a použití armády proti pokojnému obyvatelstvu. A to je moc zlé…

Když se člověk nepřiměřeně brání útoku, je podle práva obviněn a potrestán. Toto ale v případě vnímání fašistické ukrajinské vlády ze strany USA a EU neplatí. Ten, kdo na nikoho neútočí a nikoho neohrožuje, je považován za teroristu a ten, který útočí tanky a děly proti samopalům a zabíjí bránící se lid, je v právu. Nechat ovládnout Ukrajinu ozbrojenými pučisty, a nechat bez jednání tanky a děly krvavě potlačit lidový nesouhlas s vládou zkorumpovaných proamerických fašistů, jsou nové demokratické hodnoty, které USA a EU vyznávají. „Hrdinství“ na příkaz USA. To vše kvůli majetku a moci. Není to poprvé, ale už je to naposled!

Spravedlnost brzy zvítězí a americké zlo bude vesmírem tvrdě potrestáno karmickým zákonem odplaty

http://www.zdf.de/ZDFmediathek/beitrag/video/2109350/Die-Anstalt-vom-11.-Maerz-2014#/beitrag/video/2109350/Die-Anstalt-vom-11.-Maerz-2014

níže verze s anglickými titulky

https://www.youtube.com/watch?v=iej-kuaN1Mg

http://votipka.blog.idnes.cz/c/405834/Americke-zlo-na-rusky-ucet.html


Comments are closed.

© 2021 KnihyA