Něco na pobavení od Sorchy Faal – co stojí za nedávným skandálem kolem šéfa Mezinárodního měnového fondu. Jako vždy podpořeno autentickými zprávami ze světového tisku. Lhaní mocných tohoto světa prostě nezná mezí. Proč já vždycky musím přijít na něco, co potrvrzuje, že ještě nejsem dost paranoidní (:-)))

Rusko říká, že šéf IMF byl uvězněn proto, že zjistil, že veškeré americké zlato je pryč !
Nový report připravený pro premiéra Putina Federální bezpečnostní službou (FSB) říká, že bývalý šéf Mezinárodního monetárního fondu Dominique Strauss-Kahn http://en.wikipedia.org/wiki/Dominique_Strauss-Kahn (na fotce s Putinem) byl 14. května obviněn a uvězněn v USA pro sexuální zločiny http://en.wikipedia.org/wiki/Dominique_Strauss-Kahn_sexual_assault_case poté, co zjistil, že veškeré zlato uchovávané ve státním depozitáři drahých kovůhttp://en.wikipedia.org/wiki/United_States_Bullion_Depository , který je ve Fort Knoxu, chybí a/nebo není evidováno.
Podle této zprávy FSB byl Strauss-Kahn poté, co vyjádřil své znepokojení ohledně zlata zástupcům americké vlády z blízkého okolí prezidenta Obamy, byl „kontaktován“ „odpadlíky“ z CIA https://www.cia.gov/ , kteří mu poskytli „jasné důkazy“, že veškeré zlato držené Spojenými státy „je pryč“. 
Po získání důkazů od CIA, pokračuje zpráva, udělal Strauss-Kahn okamžitá opatření, aby odjel z USA do Paříže, ale když mu agenti pracující pro fancouzskou službu DSGE sdělili, že americké úřady se snaží ho zatknout, uprchl do New Yorku, na Kennedyho letiště, a řídil se příkazem agentů, aby neměl s sebou mobilní telefon, podle něhož by americká policie mohla zjistit místo jeho pobytu.
Avšak jakmile byl v bezpečí na palubě letu Air-France do Paříže, jak říká zpráva, udělal Strauss-Kahn „fatální chybu“ – zavolal telefonem z paluby letadla do hotelu a požádal je, aby mu poslali mobil, který tam zanechal, do jeho sídla ve Francii, a tak ho mohli američtí agenti najít a zatknout. 
Dva týdny předtím, jak pokračuje zpráva, Kahn se snažil kontaktovat svého blízkého přítele a vrcholného egyptského bankéře Mahmuda Abdela Salama Omara, aby získal od USA důkazy, které mu poskytla CIA. Avšak Omar, přesně tak jako Strauss-Kahn před ním, byl včera obviněn http://www.cnbc.com/id/43221009 Spojenámi státy ze sexuálního zločinu na pokojské luxusního hotelu, což je obvinění, které FSD pokládá za „nemyslitelné“, protože Omarovi je 74 let a je to oddaný Muslim. 
Putin po přečtení této tajné zprávy FSB zprávy učinil pro mnohé udivující krok, a nařídil zveřejnit na oficiálních webových stránkác Kremlu obranu Strausse-Kahna, čímž se stal prvním světovým vedoucím politikem, který tvrdí, že bývalý šéf IMF je obětí americké konspirace http://www.dailymail.co.uk/news/article-1392463/Vladimir-Putin-claims-Dominique-Strauss-Khan-victim-conspiracy-force-out.html?ito=feeds-newsxml  Dále Putin uvedl, že „je pro mě obtížné hodnotit skryté politické motivy, ale nemohu uvěřit, že je to tak, jak bylo původně oznámeo. V mé hlavě to nedává smysl.“ http://www.dailymail.co.uk/news/article-1392463/Vladimir-Putin-claims-Dominique-Strauss-Khan-victim-conspiracy-force-out.html?ito=feeds-newsxml
Při  těchto událostech je zajímavé si povšimnout, že jeden z nejvyšších amerických kongresmanů a prezidentský kandidát na rok 2012, Ron Paul, již dlouho tvrdí, že se domnívá, že americká vláda lže o svých zásobách zlata držených ve Fort Knoxu. Ron Paul se tolik stará o to, že americká vláda a Federální reserva skrývají pravdu o amerických zásobách zlata, že v r. 2010 vydal návrh zákona, aby je učinil provést audit http://thehill.com/blogs/blog-briefing-room/news/116341-ron-paul-plans-bill-to-audit-us-gold-reserves , ale to bylo okamžitě silami Obamova režimu potlačeno.
Když se reportéři ptali Rona Paula, zda se domnívá, že ve Federální rezervě ve Fort Knoxu není žádné zlato, podal neuvěřitelnou odpověď: „Myslím, že je to možné.“http://thehill.com/blogs/blog-briefing-room/news/116341-ron-paul-plans-bill-to-audit-us-gold-reserves
Je také zajímavé, že pouhé 3 dny po zatčení Strausse-Kahna učinil kongresman Paul novou výzvu Spojeným státům, aby prodaly své zásoby zlata, těmito slovy: „Vzhledem k tomu, jak vysoká je dnes cena, a jak velký problém máme s dluhem, prodejme ho veškerými prostředky.“ http://www.infowars.com/ron-paul-sell-fort-knox-gold-to-battle-debt/
Avšak již několik let se vyskytují v USA podivné zprávy, které napovídají, že žádné zlato k prodeji neexistuje, jak můžeme číst například na stránkách WiewZone.com News z r. 2009: http://viewzone2.com/fakegoldx.html
„V říjnu 2009 dostal i Číňané zásilku zlatých tyčí. Zlato se běžně vyměňuje mezi zeměmi k zaplacení dluhů a k nastolení tzv. rovnováhy obchodu. Většina zlata je vyměňována a uchovávána v trezorech pod dohledem speciální organizace se základou v Londýně, Londýnské tržní asociace pro drahé kovy (LBMA). Když byla zásilka přijata, čínská vláda požádala, aby byly provedeny speciální testy na zaručení čistoty a váhy zlatých tyčí. Při tomto testu se do zlata navrtají čtyři malé dírky a pak je analyzován kov. 
Představitelé Číny byli šokováni, když se dozvěděli, že tyče jsou falešné. Obsahovaly jádro z wolframu a pouze vnější vrstva byla zlatá. A co více, tyto zlaté tyče, obsahující sériová čísla pro evidenci, pocházely z USA a byly předtím uchovány po léta ve Fort Knoxu. V dodávce bylo údajně 5 600 – 5 700 tyčí, každá o váze 400 oz!“ 
Konečný osud Strausse-Kahna nám není znám, ale nové zprávy přicházející z USA ukazují, že nechtěl odejít z USA bez boje, protože si najal to, čemu se říká „crack team“http://www.dailymail.co.uk/news/article-1392158/Dominique-Strauss-Kahn-hires-crack-team-CIA-spies-private-investigators-media-advisers-long-legal-fight-ahead.htmlsložený z bývalých špiónů CIA, soukromé vyšetřovatele a mediální poradce, aby ho hájili.
Pokud jde o praktický efekt na globální ekonomiku, poté, co se ukázalo, že USA možná lžou o svých zásobách zlata, Ruská centrální banka včera přikázala zvýšit úrokovou sazbu z 0,25 na 3,5% http://www.washingtonpost.com/business/russias-central-bank-unexpectedly-lifts-deposit-interest-rate/2011/05/30/AGg4ZiEH_story.html a Putin opět nařídil zákaz vývozu obilí a semen, který měl být zrušen k prvnímu červenci, http://www.google.com/hostednews/afp/article/ALeqM5jGZXJfX9jN-VYHGUAidyl5w9cOcA?docId=CNG.699dc08a5f873f53071a317e008a7a5b.711 v kroku zajišťujícím, aby se pokladny Otčiny plnily penězi, které by normálně odplynuly do USA.

 

Jako vždy byla jejich propagandou zdůrazněna neschopnost amerického lidu pochopit pravdu o těchto věcech. Americký lid je údajně v nebezpečí, že nebude připraven na hrozný ekonomický kolaps jejich národa, který, jak se domnívají, přijde spíše dříve než později. http://theeconomiccollapseblog.com/archives/20-questions-to-ask-anyone-foolish-enough-to-believe-the-economic-crisis-is-over