Pokračují vojenské tribunály se světovou satanskou elitou odkrývající jejich zločiny a následně udělují “odměnu” všem, kterou si za své provedené skutky vysloužili…

Bil Gates

Necelé dva týdny poté, co proces Bill a Melinda Gatesovi označili za ukončený, zaútočilo americké námořnictvo SEAL na sídlo vlastněné Gatesem na severozápadě Wyomingu a střetlo se s bezpečnostními silami, které si Gates najal na ochranu ranče o rozloze 492 akrů.

Americká armáda útok schválila poté, co Gatesova bývalá manželka Melinda kontaktovala Donalda J. Trumpa se zprávou, že Bill, kterého nazvala psychopatickým, zlým géniem, navštívil ostrov Epstein 24krát v letech 1997–2017 a na radu Epsteina utratil 36 000 000 $ na vykopání svého vlastního podzemního „dětského žaláře“ pod chatou Irma Lake.

Důvěrný zdroj zapojený do Trumpovy Deep State War pro Real Raw News uvedl, že Gatesovo přátelství s odsouzeným pedofilem bylo katalyzátorem rozvodu Billa a Melindy. Melinda už dlouho věděla o Billově zálibě u dospělých i nezletilých žen, ale mlčela, aby chránila své finanční zájmy v manželství. Údajně řekla Trumpovi, že Bill a Epstein podnikali časté víkendové pobyty na chatě Irma Lake. Přestože přiznala, že podzemní komplex osobně neviděla, měla doklady a potvrzení o jeho existenci.

“Řekl mi, abych předstírala, že jsem nezletilá vyděšená školačka, a abych předstírala, že je maniakální génius, který si rád hraje s mladými dívkami,” řekla Melinda. “Pro něj to byla hra, ale ve skutečnosti tomu tak nebylo, protože přesně vím, co předstíral.”

14. května Trump hovořil s náčelníky generálních štábů a požádal, aby americká armáda potvrdila existenci údajného podzemního komplexu. K provedení tohoto úkolu použila armáda dvě techniky. Nejprve radar satelitu se syntetickou aperturou skenoval Irma Lake Lodge. Následně UAV vybavený radar pronikající pod zem provedl několik hloubkově horninových průchodů přes objekt. I když ani jedna z technik nedokázala konkrétně měřit velikost a hloubku podzemního žaláře, obě prokázaly, že došlo k masivnímu výkopu tam, kde to uvedla Melinda Gatesová.

“Armádě stačilo jednat.” Nechtěli to místo prostě bombardovat, protože nevěděli, jestli tam dole ještě jsou děti. Rozhodli se tedy poslat tým SEAL, ty samé, kteří vpadli do Bidenova areálu a dostali děti z lodi, “uvedl náš zdroj.

V naplánovaném čase 17. května zahájily Navy SEALs taktický útok na chatu Irma Lake Lodge, který narazil na odpor krátce poté, co vstoupil na soukromý pozemek a vplížily se k podzemnímu doupěti. Gatesův bezpečnostní personál, oblečený v polovojenském vybavení a vyzbrojený automatickými zbraněmi, detekoval narušení a zahájil palbu na SEAL. SEALs opětovali palbu, což spustilo 15minutovou přestřelku, při níž jeden SEAL a 8 nepřátelských bojovníků přišlo o život.

Poté, co eliminovali Gatesovu ochranku, SEALS našli padací dveře skryté pod hromadami sena ve stáji koní. Dveře zakrývaly ocelovou plošinu – jakýsi výtah – který sestupoval 300 m pod zem a otevíral se do vytesané komory o průměru 150 m2 s tunely odbočujícími v několika směrech. SEALs, jak uvedl náš zdroj, strávili hodiny procházením tunelů hledající důkazy, ale žádné děti nebyly nalezeny. Operace však nebyla marná, protože odhalili ložnici mladé dívky s postelí s růžovým rámem, plyšovými zvířaty a regály s dětským oblečením. Kromě toho tři digitální zrcadlovky na stativech zaměřeny na videozáznam toho, kdo ležel na posteli. Naštěstí jedna kamera měla stále SD kartu.

SEALs, jak uvádí náš zdroj, se zmocnili kamer, kdyby důkazy chtěl Gates popřít.

Na závěr náš zdroj uvedl, že ( ale nemůže to potvrdit ) armáda pronikla do dalších nemovitostí vlastněných Gatesem.

NAVY SEALs STORM Gates’ Wyoming Ranch

Další tribunály v Gitmo

Společnost Real Raw News získala seznam se jmény lidí, kteří budou v blízké budoucnosti čelit vojenskému soudu ve věznici v zátoce Guantánamo. Pochopte, prosím, tento seznam není vyrytý do kamene a nezahrnuje osoby, které jsou souzeny jinde. Bylo oznámeno, že níže jmenované osoby byly zadrženy a v současné době jsou nebo čekají na transport do GITMO. Situace je nestabilní a může se změnit a soudy mohou být souzeny souběžně, pokud to JAG považuje za nezbytné, na základě personálu, který je k dispozici pro stíhání případů. Jakmile bude potvrzeno, poskytneme podrobné a komplexní články o tribunálech.

John Brennan – 24. května

James Comey – 31. května

Huma Abedin – 7. června

William Jefferson Clinton – 14. června

John Boehner – 17. června

Herec Tom Hanks a manželka Rita Wilsonová – 21. června

Jakmile budou k dispozici, budu sdílet více informací.

Upcoming Military Tribunals at GITMO

Poznámka redakce: Již v minulosti byly zveřejněny seznamy odsouzených. Je tedy otázkou, zda jsou informace se zpožděním, případně jde o klony, dvojníky… DS jde o všechno a využijí všech možností, jak udržet nadvládu, ale svůj boj již prohráli. Vše je pouze otázka času… WWG1WGA

Seznam rozsudků:
http://knihya.cz/osud-vudcu-chazarske-mafie-je-zrejme-zpeceten/

Je zcela možné, že dochází záměrně k postupnému odhalování, jelikož ne každý by šokující informace unesl…

Amy Coney Barrett do domácího vězení

V reakci na zapečetěnou obžalobu uvrhla americká armáda soudkyni Nejvyššího soudu Amy Coney Barrettovou do domácího vězení a vybavila matku sedmi dětí náramkem na kotníku, aby zajistila, že se nebude skrývat, zatímco JAG rozhodne, zda projeví soucit nebo naplánuje vojenský soud.

15. května vyšetřovatelé US Navy JAG a Army CID navštívili Barrettův domov DC, kde žije se svými dětmi a manželem Jessem, z nichž většina byla přítomna, když vyšetřovatelé Barrettové oznámili, že Zákon o povstání z roku 1807, kterého se Donald J. Trump dříve dovolával při opuštění úřadu, zmocnil ozbrojené složky k zadržení nebo zatčení osob, které jsou obviněny ze zrady nebo představují hrozbu pro národní bezpečnost.

Zdroj zapojený do Trumpovy bitvy s Deep State řekl agentuře Real Raw News, že Barrettová, zjevně zmatená, přivítala vyšetřovatele v jejím domě pod dojmem, že hledají její pomoc v oficiální funkci Nejvyššího soudu. Když jí bylo oznámeno, že se stala objektem vojenského vyšetřování, Barrettová byla agresivní a řekla, že neuznává vojenskou autoritu nad občany. Obvinila vyšetřovatele ze zkreslování údajů, aby získali přístup k jejímu soukromí, a požadovala, aby odešli, pokud nebudou mít zatýkací rozkaz vydaný soudcem obvodu D.C.

“Armáda nařídila manželovi Amy, aby vzal děti do jiné místnosti, zatímco s ní komunikovali.” Pak odjistila “bombu” , když řekla vyšetřovatelům, že jsou osobní přátelé s Kamalou Harrisovou a že bude mít jejich hlavy na stříbrných talířích. Vyšetřovatelé odpověděli, že nad nimi Kamala Harrisová nemá žádnou moc a že Amy má štěstí, že jí projevili zdvořilost tím, že ji pouze dávají do domácího vězení a neprovádí okamžité odeslání do GITMO, “uvedl náš zdroj.

Jak již bylo uvedeno dříve, armáda a Donald J. Trump strávili poslední prosincový týden debatováním o možnostech uvěznění Barrettové, která byla v konzervativních kruzích považován za ženu, která by přinesla paritu Nejvyššímu soudu a zabránila liberální levici v roce 2020 krádeži voleb. Dva dny po jejím potvrzení však bodla Trumpa do zad tím, že se vzdala klíčového hlasování, které mohlo odhalit rozsáhlé podvody voličů v Pensylvánii.

“Amy Barrettová budí u Trumpa rozpaky.” Prosazoval ji a ona ho zradila, “řekl náš zdroj. “Trump a [Jeffrey] Rosen napsali obžalobu 19. prosince a předali ji armádě.” Je vinna ze zrady a dalších vážných zločinů, “uvedl náš zdroj.

Dodal, že tyto další trestné činy zahrnují tangenciální vztah k zesnulé Hillary Rodham Clintonové, jejíž organizace, Clintonova nadace, pomohla Barrettové obejít překážky s byrokracii, které dříve bránily jejímu úsilí o adopci haitských dětí. Barrettová adoptovala dvě děti, jedno v roce 2005, druhé v roce 2010. Armáda se podle našeho zdroje zaměřuje na druhou adopci. Má důkazy prokazující, že Clintonova nadace unesla stovky haitských dětí v důsledku masivního zemětřesení z roku 2010, při kterém zahynulo 300 000 lidí. Když zemětřesení utichlo a prach se usadil, Clintonova nadace zametla důkazy a nabrala děti jako střevle chycené v rybářské síti, pod záminkou, že převzaly osiřelé děti.

Podle dokumentů Clintonovy nadace získaných USA armádou, méně než 25% „zachráněných“ dětí vstoupilo na půdu Spojených států. Armáda, uvedl náš zdroj, má nesporné důkazy o tom, že většina byla prodána do otroctví.

“Clintonova nadace vzala tyto děti s tím, že jejich rodiče byli zabiti při zemětřesení.” Faktem je, že se později ukázalo, že mnoho rodičů bylo naživu a chtěli své děti zpět, dlouho poté, co zmizeli v éteru. Pro dítě Barrettové neexistují žádné oficiální záznamy o adopci. Vůbec žádné dokumenty. Je to, jako by se kouzelně objevilo a nikdo to nikdy nezpochybnil. Nepochybně to mělo být prověřeno před její nominací na Nejvyšší soud. A to přes zjevně důkladný dohled ze strany Trumpa. Otázky jsou, bylo to dítě uneseno, jsou jeho rodiče opravdu naživu a co přesně Barrettová  ví? “ řekl náš zdroj.

“Trump má pro Barrettovou stále slabé místo; je to soucitný muž. Váží spravedlnost proti tomu, aby odstranil matku dětem. Proto požádal JAG, aby ji alespoň prozatím umístil do domácího vězení, místo deportace za její vlastizradu do GITMO. Teď musí nosit sledovací kotník, dokud nebude přijato konečné rozhodnutí, “řekl náš zdroj.

Barrettová, dodal, slovně napadala vyšetřovatele nespoutanou nenávistí a obvinila je z porušování jejích ústavních práv. Agenti JAG a CID se ji pokusili uklidnit tím, že drzé chování by jí přineslo ukvapený výlet do zálivu Guantánamo.

“Nasadili jí sledovací kotník a její rodina tak dostala roubík,” řekl náš zdroj.

Zatčení Amy Coney Barrettové přichází v době vyšetřování, protože Nejvyšší soud nedávno přijal případ, který by mohl ohrozit Roe v. Wade.

https://realrawnews.com/2021/05/military-puts-scj-amy-coney-barrett-on-house-arrest/

Vojenský tribunál s Podestou: 3. den vinen!

Ve čtvrtek 6.5. se úřad vojenského tribunálu s předsedajícím admirále Crandallem odklonil od fascinace Podesty malými dětmi a místo toho se zaměřil na trestní činy, které podnikl proti Donaldovi J. Trumpovi a jeho rodině.

Kontraadmirál Crandall poukázal, že tři žalobce, všichni ženského pohlaví, předkládají prohlášení o vině Podesty. Sepsáno a podepsáno před zahájením tribunálu, než armáda odstoupila od dohody na základě prosby ustoupit od trestu smrti. Jedno prohlášení popisovalo, jak Podesta, Hillary Clintonová a tehdejší předsedkyně DNC Donna Brazile plánovala vydírat Trumpa, aby vypadl z prezidentských voleb v roce 2016. Plán, který byl Podestovým nápadem, zahrnoval únos Trumpova nejmladšího syna Barrona a vyhrožoval, že ho „pošle po částech domů“, pokud Trump nesplní požadavky únosce.

Aby Podesta zamlčel jejich účast, navrhl Podesta využít třetí stranu bez vazeb na DNC, najal čínské občany, aby chytili Barrona Trumpa. V té době měl Barron 10 let a obvykle byl ve společnosti své matky Melanie Trumpové. Výjimkou byly úterní a páteční odpoledne. V těchto dnech 2 hodiny Barron opustil matku a cestoval s agenty tajné služby do nóbl obchodů s hračkami v New Yorku, jako jsou FAO Schwartz a Kidding Around, místa vhodná pro děti, která SS přísně prověřila.

“Vysledovali rozvrhy Trumpů.” Měli v úmyslu buď uplatit tajnou službu, nebo vytvořit rozruch, aby unesli mladého Barrona. Tato nedomyslená zápletka nebyla provedena, ale o to nejde. Spiknutí za účelem spáchání trestného činu je trestným činem, který lze napadnout. Úroveň arogance je ohromující, “řekl předsedajícímu admirálovi Crandallovi žalobce.

Navíc ukázal e-mail, který Podesta poslal Clintonovi a Brazile. “Těžké, ale proveditelné.” Bude to pravděpodobně hodně stát. Pokud ale dostaneme „B“, pak „D“ nebude mít jinou možnost, “zněl e-mail.

Odpověď Brazileho zněla: „Pojďme na to.“

“Clintonová a její přisluhovač, myslím obžalovaného, ​​byli veřejně přesvědčeni, že Hillary tyto volby vyhraje.” Vnitřně měli spoustu obav, že Trump vyhraje. Byli tak ustaraní, že chtěli unést jeho syna. Hojnost arogance a strachu, “řekl kontradmirál Crandall.

Po krátké přestávce se kontradmirál Crandall zaměřil na Trumpovu krátkou návštěvu Vatikánu ve dnech 23. až 24. května 2017 a na spiknutí Podesty a Clintonové s cílem během návštěvy zavraždit prezidenta Donalda J. Trumpa.

Písemné doznání Podesty vyprávělo strašlivý příběh o najmutí někoho, kdo zavraždí Trumpa v Apoštolském paláci. V tomto případě plán zabít Trumpa selhal, ale přesto byl jeden život ztracen.

Předsedající admirál Crandall z vyznání Podesty četl: „Byl to náš nápad eliminovat Trumpa, protože jsme věděli, že s Penceem bude příjemnější spolupracovat. Hillary měla spojení ve Vatikánu a požádala mě, abych kontaktoval muže, kterého jsem znal jen jako Vittore Mazzi. Zaplatili jsme mu ekvivalent 2 500 000 $ a řekli jsme mu, že nechceme podrobnosti, pouze výsledky. Tajemně odepsal, že otráví Trampovi jídlo a ujistí se, že otrávené jídlo dostal pouze Trump.

”Bohužel jsme nečekali, že se vrah ozve, dokud nebude práce dokončena nebo dokud síťové zprávy neoznámí, že je Trump mrtvý… nekontroloval jsem e-mailovou adresu, na kterou najatý člověk odpověděl, až po naplánované večeři. Kdybych to zkontroloval dříve, řekl bych mu, aby našel jiný způsob, jak zabít Trumpa, protože samozřejmě víme, že tester jídla jej doprovází na většině domácích i všech zahraničních cestách. Krátce nato jsem se dozvěděl, že někdo kromě Trumpa jedl jídlo původně z jeho talíře a zemřel. Administrativa to zakryla, protože by nemělo existovat veřejné povědomí o tom, že prezident zaměstnává potravinářského testera, a jeho administrativa se obávala, že by veřejné šíření poškodilo veřejné mínění tajné služby. To jsem se pochopil. A mohu jen předpokládat, že požádali Vatikán, aby to držel pod pokličkou. “

“Obžalovaný byl žalostný intrikán,” řekl kontradmirál Crandall a otočil se směrem k obviněnému. “Zdá se, že když vás Clinton pověřil plánováním těchto zločinů, všechno se vždy zhoršilo.” Vaše účast je nesporná. Bez ohledu na prohlášení a e-maily se ze svých vlastních úst k těmto zločinům obžalovaný přiznal při Clintonově procesu. Tato komise by mohla strávit týdny nebo dokonce měsíce zdůrazňováním jeho rozsáhlé kriminální kariéry, ale máme další, kteří čekají na soud. “

Na židli se krčil uslzený a mrzutý Podesta. Jeho obhájkyně Trisha Andersonová, vedle něj zírala na obrazovku svého MacBooku a klepala klíči. Pomalu vstala a s výraným úšklebkem na tváři požádala o prohlášení.

“Připomínám komisi, že přiznání viny mého klienta bylo založeno na dohodě v dobré víře. JAG vytáhl návnadu a lest na pana Podestu. Kdyby věděl, že by mohl dostat trest smrti, nespolupracoval by. Americká armáda podvrací spravedlnost a pan Podesta v žádném případě není dokonalým mužem – kdo z nás je? Žádám vás, dámy, důstojníci, zvažte chování JAG před rozhodnutím o výsledku rozsudku pana Podesty, “řekla Trisha Andersonová…

Předsedající admirál Crandall stručně přezkoumal obvinění a připomněl, že vojenské komisi, na rozdíl od civilního soudu, stačí k usvědčení pouze většina hlasů. Rovněž uvedl, že tribunál, opět na rozdíl od civilního procesu, nemá samostatnou trestní fázi a rozsudek bude vynesen, jakmile bude prokázána vina. Bez zaváhání předseda oznámil, že oznamuje verdikt, kdy shledal Podestu vinným ze všech obvinění. Oznámil Podestovi, že za své těžké zločiny dostává trest smrti.

“Slečno Andersonová, rozumí váš klient verdiktu a upřednostňuje, jak bude výkon rozsudku proveden?” zeptal se admirál Crandall.

Podesta se rozplakal a pokrčil rameny.

“Vy jste jej odsoudil, vy se rozhodněte,” řekla Trisha Andersonová…

“Rozumím… Rozhodnutím komise nařizuje Johnovi Podestovi čelit trestu smrti zastřelením, tento výkon bude proveden 1. června. Toto zasedání vojenské komise a tribunálu je ukončeno, “oznámil kontradmirál Crandall.

Když Podestovi pomohli na nohy a byl vyveden ze soudní síně, jeho právnička řekla, že se proti rozhodnutí odvolá všude, kde to bude možné…

 

https://realrawnews.com/2021/05/podesta-military-tribunal-day-3-guilty/

Odkaz na zprávy o dalších rozsudcích:

https://realrawnews.com/