Řadu let se zabývám zkoumáním vody. Dostal jsem se k informací o staré vodě, ale můžete hledat na internetu jak chcete, nikde se toho moc nedočtete. Proč se tyto informace tak důsledně utajují? Na Zemi máme dva druhy vody. Tu, kterou známe, vodu novou – povrchovou. Ale existuje ještě jedna voda, stará, původní. Je velmi vzácná…

Jaký je mezi nimi rozdíl? Ve struktuře, složení a vlastnostech. Nová voda – H2O je v klastrech, shlucích 25 – 30 ti molekul. Tedy poměrně těžce se dostává do buněk našeho těla. Její ORP tedy oxidace je plusová. Pohybuje se od +150 nahoru. A hlavně je gravitační. To všechno je pro člověka zátěž.

Stará voda je v hloubce desítek až stovek kilometrů. H2O+H – vodíková voda. Přidaný prvek vodíku vytváří velmi vzácnou tekutinu. Skládá se ze 3 – 5 ti molekul, tedy výrazně lépe se dostává do buněk a ihned skvěle hydratuje. ORP této vody je mínusové. Tedy je antioxidační, pro tělo blahodárná. A tato voda navíc levituje, působí na tělo a orgány ozdravným efektem, což je základ pro hodně vysoký věk v plné síle.

Levitující voda se může vyskytovat v oblasti, kde se lámou zemské desky a průrvou proniká pramen této vody na povrch. Známý pramen je v Lurdech a Nordenau, kam se lidé z celé planeta jezdí léčit, odkládají po pár dnech berle… Možná vás bude zajímat, jak takovou vodu získat a přenastavit si svůj život… naše buňky jsou totiž na 960 let života. Proč tedy umíráme tak mladí? Je třeba si uvědomit, jak naše tělo vlastně funguje a co všechno před námi elity skrývají…

Lidská buňka obsahuje pouze vodu a sůl. Dítě před narozením je v zásadité plodové vodě 9,5 PH , která obsahuje 1%  84 komponentní (himalájské) soli. Komunikuje s matkou přes 26.000 kabelů = pupeční šňůru. 99% molekuly lidského těla je voda, 1% sůl. Jak získáme důkaz? Po kremaci 100 kg těla zůstane cca 1 kg popela – uhlíku: tedy soli. Málo kdo ví o tom, proč trpíme zdravotními obtížemi. Jak je můžeme jednoduše a spolehlivě odstranit.  Umíte naslouchat svému tělu a nebo raději jdete pro pilulku do lékárny? Víte o tom, že pokud ta pilulka není organického původu nedokáže ji tělo strávit?  Tedy není lékem pouze oblbovákem a další zátěží…

Když si koupíme nové auto, zaplatíme těžce vydřenými penězi. Obletujeme jej, dáváme nejkvalitnější potravu – benzín či naftu, tedy nejkvalitnější derivát z ropy. Pravidelně jezdíme do servisu, řada lidí parkuje ve vyhřívané garáži. Používáme drahou kosmetiku atd… Jinými slovy se o kus budoucího plechového odpadu staráme lépe než sami o sebe!

Máte bolesti, zdravotní potíže, vysoký krevní tlak, diabetes či jakoukoliv civilizační chorobu? Proč civilizační? Protože civilizace, tedy my sami jsme si je způsobili! Jíme otrávené jídlo, pijeme otrávenou vodu, dýcháme otrávený vzduch a žijeme v radioaktivním prostředí způsobeném vysílači a wifi. A to raději nebudu vzpomínat očkování…

Základní prvek pro ozdravení těla je kvalitní voda. Všichni trpí dehydratací. Pijeme nekvalitní vodu a hlavně nikdo netuší, jak se správně hydratovat. V důsledku toho houstne krev, neprokrvuje se mozek a tělo, nefunguje trávení, lymfatický systém, střeva, vylučování, orgány se oslabují, vzniká hniloba v těle a umíráme mladí a v bolestech. Všechno můžete změnit!

Řešení existuje!

Ovšem není pro každého. Pouze pro uvědomělého člověka, který má srovnané hodnoty a váží si daru života. Můžeme vám předat informace, jak se dát do dobrého zdravotního stavu a opět si užívat v plné síle. Je pravda, že to bude chtít udělat pár změn. To je na rozhodnutí každého, zda mu dobré zdraví a možnost dožít se vysokého věku za to stojí.

POCHUTINY NEJSOU POTRAVINY!!!!
SPRÁVNÁ STRAVA = INFORMACE PRO BIOSTROJ !!!!

STRAVA = VODA, VZDUCH, ŽIVINY, SVĚTLO!!!!

Základ je kvalitní voda

V současnosti téměř neexistuje voda, která by bez úpravy dokázala dostatečně zavodnit a očistit lidský organismus.

Chemie z jednoho kupovaného rajčete… voda je mastná a zabarvená. Normální vodou nejsme schopni chemii z potravin odstranit… kde všude jsou jedy: zelenina, ovoce, ryby, maso (obsahuje jedovatou kyselinu mléčnou). A co kuřecí? Za 21 dnů regulérně vypěstovaný nádor na hormonech a granulích… máte představu o chuti potravin, pokud je očistíme a zbavíme jedů?… A co zbytky arzenu v rýži, kterým se rýže bělí… jak ten vyčistíme, když normální voda to neumí? Kolik nástrah na nás řetězce přichystaly?

Zásadní roli kvalitní voda sehrává nyní! Při přechodu planety na vyšší vibrační úroveň, kdy se všechno očišťuje. Kde však kvalitní vodu sehnat?

– 30 kg za 8 měsíců…

…..

Něco více i vodě a lidském těle

Voda neteče ale víří. Vše kolem  nás a v přírodě je šroubovice – spirála. DNA, zlatý řez, ulita šneka, letokruhy stromu, všechny cévy v těle jsou spirála. Máme v těle 95000 km krevních řečišť ve spirále a 150 tisíc km lymfatických řečišť ve spirále. Tedy srdce nemůže být pumpa ale je turbína…

KANGEN – návrat k původu – stará voda

Kvalitu vody začali řešit v roce 1974 v Japonsku, kde umírali lidé velmi mladí a začalo se rodit spoustu postižených dětí. Důsledek radioaktivity, která byla ve vodě. Dělali průzkum vody na celé planetě a následně vytvořili úpravnu vody. Tato technologie připravuje 7 druhů vysoce kvalitní vody. Jsou ideální pro ozdravení organismu a kvalitní hydrataci, stejně tak i na technické použití.

Ta nejvzácnější se nazývá japonsky “kangen”. V českém překladu “návrat k původu” – stará voda… je kvalitou stejná jako voda z Lurd!

https://youtu.be/Z7wQtOuifn8

Podporuje ozdravné procesy v těle. Pokud chcete být správně hydratováni, je nutné pít čistou vodu na ex 0,5 litru (máme 10/12 buněk a všechny musíme hydratovat najednou), vodu je nutné !!!!!! takzvaně obsadit.  Voda jinak vyvolává osmotický tlak v těle. Pokud by tělo ihned strávilo neobsazenou vodu, mohlo by to člověka zabít! Z tohoto důvodu tráví tělo neobsazenou vodu až 150 hodin a tudíž jsme dehydratovaní!  To je potíž celé naší civilizace.

Jak správně žít, zastavit stárnutí a mít obrovskou vitalitu je spousta dalších informací, které popisujeme v připravované knize. Na závěr: bez kangenu – staré vody je prakticky nemožné či velmi složité dožít se vysokého věku a dokonale vyčistit své tělo!!!!

Co nás dokonale hydratuje…

Pojďme od začátku…

Kdo z nás si při otočení kohoutku uvědomuje, jak vzácná voda je? Všechno bereme jako samozřejmost. Nemáme ke svému okolí a všemu co nás obklopuje úctu, to je příčina problémů dnešní doby.

Voda je živá bytost. Tím, že ji člověk otrávil ji dostal do stresu, má strach a vytváří novotvary – shluky molekul. V této podobě není schopna řádně zavodnit buňky těla, nedostane se dostatečně přes buněčnou membránu a to je původ většiny onemocnění.

Podívejme se na původ nemocí, co se kolem nás vlastně děje…

Většina civilizace tedy trpí buněčnou podvýživou. Má 4 stupně dle závažnosti. 1. Únava – buňka vyrábí málo energie, tepla a hodně toxických splodin. 2. Disfunkce – buňka má slabý výkon a vzniká ochoření. 3. Buňečné dělení – buňka má poškozenou DNA a může nastat zhoubné bujení. 4. Odumírání – buňky se přestávají dělit a odumírá celý orgán…

Lidé hledají řešení. Jsou to úpravny vody. Ne filtry, filtr zachytí úplně všechno, tím i organické minerály, které tělo potřebuje. Vznikne hladová voda a tyto minerály si pak natahuje z těla. O PET lahvích jen krátce. Obsah většinou velmi špatný a plasty zamořují celou planetu. Voda z vodovodu byť obsahuje chlór, aditiva a až 30 000 chemických látek je ze všech zdrojů nejpřijatelnější. Splňuje dle zákona PH, ale je velmi oxidační. Studny, potoky a studánky jsou závislé na okolních zdrojích znečištění a zda zaprší… tedy moc na výběr nemáme…

Na základě výzkumu vody a více než 20ti let lékařských a klinických testů Japonci vytvořili zařízení, které řeší vše, co tělo i planeta potřebuje. Kangen – návrat k původu – k životu.

Bolesti kloubů, únava, vysoký krevní tlak, opuchy nohou, špatná krev, dna, kožní onemocnění, nádory… všechno řeší kvalitní voda. Aby člověk byl zdravý, potřebuje se zbavit překyselení organismu, parazitů, dodat tělu potřebné minerály, antioxidanty.

Celá řada světových lékařů uznává vodu kangen, že dokáže přenastavit lidský organismus do zásaditého prostředí – zbaví překyselení – tedy rovnováha. Dokáže dokonale vyčistit a ozdravit náš druhý mozek, kde sídlí většina imunitního systému, střeva. Zároveň redukuje volné radikály – patogeny, plísně…
.

Za pár měsíců užívání kangen voda aktivuje skvěle naši imunitu – není prostor pro nemoci. Přístroje Leveluk se vyrábí pouze v Japonsku, každý kus má svůj “rodný list” a certifikaci lékařského zařízení… jde o originál – původní zařízení, jehož kvalita a životnost oproti napodobeninám je doložena v praxi: lékařské a laboratorní výzkumy.

https://youtu.be/1Cv-1QuMpeA

Krom PH jsou velmi důležité antioxidanty a správná struktura vody. Nejsilnější antioxidant je vodík.

Klikni na video molekulární vodík, nejsilnější dostupný antioxidant:

IMG_1262

Na závěr shrnutí – v čem se kangen voda liší: 1. struktura vody (3-5 molekul), 2. antioxidanty, 3. molekulární vodík, 4. přístroj vyrábí 7 druhů PH 

Současná situace s kvalitou vody je velmi neutěšená. Co myslíte, bude to v budoucnu lepší nebo se kvalita bude zhoršovat? Řešení existuje. Můžete se zúčastnit informační schůzky v ČR, SK i okolních zemích. Úpravnu lze zakoupit hotově, na splátky.  A pro šikovné se nabízí spolupráce.

Použití typů vod z přístrojů Leveluk v praxi:

Důležité: pít půl hodiny před jídlem a 45 minut po jídle

Součet PH obou vývodů je 14… pokud tedy točím 2,5 dole vrchem teče 11,5 PH

Střídat 9,5 PH a 6 PH, tím se čistí platinové desky. Jednou za měsíc udělat pročištění kyselinou citronovou – stříbrné sáčky

2,5 PH – desinfekce a zrychlení hojení poranění, desinfekce prostředí – podlahy, nástroje, pracovní a kuchyňské desky, pomoc při zažívacích potížích-vypít 2cl, při kožních problémech, štípancích, odstranění bacilů z potravin, kloktání a výplach úst při krvácení dásní, paradentóze, bolesti v krku

4,5 – 6,0 PH – přímá výživa buněk pokožky, obnovuje napnutí kůže u vrásek, na a po opalování, super na opláchnutí těla, lze použít jako kondicionér na vlasy, koupání chlupatých mazlíčků, zalévání bylinek, vytírání podlahy bez saponátů, leštění skla, mytí oken, vaření těstovin, brambor ve slupce, vajíček ve skořápce.

7,0 PH – kojenecká voda, na zapíjení silných farmaceutik – krevní tlak, ředění krve atd…

8,5 – 9,5 PH – standardní pitný režim cca 3 litry denně (pít půl hodiny před jídlem a 45 minut po jídle), příprava kávy a čaje (poloviční dávka), vaření polévek a všech jídel (dochucovat na konec, až 3x znásobuje chutě jídel a dochucovadel), zalévání tropických bylinek a květin, při námaze brání ztuhlosti svalů, odbourává kyselinu mléčnou, rozpouští v těle kyselé zóny a díky silné antioxidaci a zásaditosti harmonizuje buňky, přenastavuje celé tělo, odstraňuje volné radikály, celkově pomáhá s ozdravením organismu a nastavením imunitního systému, (zápaly, záněty, diabetes 2.typu, klouby, dna, kožní choroby, epilepsie, při chemoterapii atd…)

11,5 PH – silné rozpouštědlo, micerální voda, obklady při ozdravování, odstraňuje chemické postřiky u zeleniny a ovoce, u masa a ryb pachy, očkování, kyselinu mléčnou, odstraňuje zbytky arzenu z rýže, lze použít na odmašťování, prádlo, nábytek, vyprošťovák po alkoholovém večírku – maximálně 2dl

Na různá onemocnění jsou lékařské protokoly…

Pokud vás tato informace zaujala, napište. Rádi poskytneme další… případně vyřídíme objednání přístroje a doručení na vaši adresu, následný servis. Co je zásadní, každý může získat finanční prostředky vynaložené za koupi přístroje zase zpět.

Naše vědomosti pomáhají tam, kde všichni ostatní selhávají. Nemoci neexistují, to nám pouze nalhávají. Všechno má řešení. To je ovšem na osobní konzultaci. Vytváříme přátelské vztahy a tím rozšiřujeme naši komunitu, kdy si vzájemně vypomáháme.

U úpraven vody nabízíme zprostředkování nákupu, plný poradenský servis.

Zavolejte, zeptat se vás nic nestojí. Můžete pouze získat!

kangen.jb@gmail.com

 +420 774 445 515

Zdroj: Prezentace o vodě kangen

Doplňující videa:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLgV5PCvQzwuXtUOwDXjfGt6ug2t5259Ve

Dr. JÁ… O skrytém nebezpečí kolem nás … jak si každý sám může pomoci
https://knihya.cz/informace-o-nebezpeci-o-kterem-se-nehovori/

Voda má svou vlastní paměť

Voda je životodárná tekutina a většina lidí ani netuší, že chemické a fyzikální vlastnosti vody jsou velmi výjimečné. Několik experimentů napříč celým světem například dokázalo, že voda má schopnost nejen přijmout, ale i uložit každý jeden vnější podnět, čili voda má vlastnost zapamatovat si vše, co se děje v prostoru kolem ní. Zní to až velmi neuvěřitelně?

Několik vědeckých objevů však potvrdilo, že voda má skutečně vlastní paměť a dokonce dokáže přenášet i emoce. Mnozí vědci však takovou vlastnost vody absolutně vylučují. Jaká je tedy pravda?

Odvážné tvrzení o vodě
V roce 1988 přišel francouzský imunolog Jacques Benveniste s tvrzením, že voda je schopna vzpomenout si na přítomnost látky, která v ní byla rozpuštěna i poté, kdy tam z této látky nezůstane ani jediná molekula. Potvrdit to měl rozsáhlým výzkumem, ale většina vědců to zavrhla.

Vysoko efektívne slnečné odparovanie môže vyriešiť nedostatok sladkej vody | VODA-PORTAL.SK

Přesto na jeho výzkumy navázali další vědci, kteří jeho přesvědčení opravdu potvrdili. Množství experimentů skutečně potvrdilo, že voda má schopnost zaznamenat informace z okolního prostředí, díky čemuž získá nové vlastnosti, dokud její chemické složení zůstává nezměněno.

Profesor ruské Akademie přírodních věd Konstantin Korotkov a jeho kolegové provedli několik experimentů s lidskými emocemi a jejich vlivem na pitnou vodu. Jedna skupina lidí působila na vodu v láhvi pozitivními emocemi, jako je láska a něha, druhá skupina lidí, která dostala novou láhev se stejnou vodou, negativními emocemi, jako je agresivita, strach a nenávist.

Vědci pak oba vzorky vody podrobili testování a prokázali, že ve struktuře vody skutečně došlo ke změnám, které byly jednoznačně viditelné. Jak řekl profesor Korotkov: „Zjistili jsme, že pozitivní a negativní lidské emoce mají na vodu největší vliv.“

Voda má paměť

Na další rozsáhlý výzkum vody se ujal japonský doktor alternativních medicín Masaru Emoto, který zjistil, že zamrzlé krystalické formy vody nám ukazují její skutečnou tvář. „Když lidé začnou brát vodu vážně, začnou jí rozumět, pochopí, že základem života je rezonance a harmonie,“ řekl Emoto. Lidské emoce a myšlenky se tak podle něj odtlačí do vody, která je pak přenáší do těla. Pro mnohé lidi i vědce to je však jen jakási fantazmagorie.

Masaru Emoto, stejně jako profesor Konstantin Korotkov, pracoval s lahvičkami s vodou, které byly vystaveny pozitivním nebo negativním vlivům. Na lahvích měl například nalepený nápis – děkuji, láska, pravda, štěstí, nebo byla voda vystavena určitým pozitivním slovům nebo nádherné hudbě.

Další vzorky vody v lahvích byly vystaveny negativním slovům, kdy byly na nich nalepeny nápisy – hlupák, satan, zabiju tě, nebo na ně působili agresivně a nenávistně naladění lidé nebo neposlouchatelná hudba. Potom následovalo zamrazení této vody a následné fotografování vyformovaných krystalů.

Jednoznačně se ukázalo, že z pozitivních slov, ale také krásné hudby od Mozarta, Bacha nebo Johna Lennona se vyformovaly nádherné krystaly. Z negativních slov, emocí a například metalové či satanistické hudby vznikly asymetrické, zdeformované a znetvořené krystaly. Emoto tak dokázal, že voda je nositelem informací a má svou vlastní paměť, i když toto jeho tvrzení mnozí skeptičtí vědci naprosto zpochybňují.

Dr. Emoto's Amazing Water Crystal Photosnikkenergy ~ it's all just energy

Zastánci teorie o paměti vody, mezi nimiž je také mnoho vědců, naopak tvrdí, že na vodu jednoznačně působí určité vibrace. I když se to mnohým lidem bude zdát až neuvěřitelné, podle více vědců má voda strukturu podobnou nervovému systému, který reaguje na každý okolní podnět.

Minerálna voda verzus voda z kohútika. Ktorá je lepšia?

Nevysvětlitelná otrava z čisté vody

Tomuto tvrzení dává za pravdu i jeden případ, který se odehrál ještě v roce 1956 v jihozápadní části Asie, kde působila americká laboratoř, která se specializovala na vývoj zbraní hromadného ničení. Na jednom přísně tajném setkání vědců v této laboratoři se vědci radili o tom, jaké vlastnosti by měla mít nová bakteriologická zbraň, a co by měla obsahovat.

Toto setkání se však muselo velmi náhle přerušit, protože všichni zúčastnění museli být kvůli záhadné otravě převezeni do nemocnice. Vyšetřování nepotvrdilo nic, čím by se mohli diskutující vědci otrávit. Na stolech byla jen voda ve džbánech, která se poté testovala, ale žádné nebezpečné látky se v ní nenašly. A jak zněla závěrečná vyšetřovací zpráva? Otrava obyčejnou pitnou vodu.

Dá se otrávit obyčejnou čistou pitnou vodou? Podle experimentů, které se s vodou dělaly, se zdá, že ano. Vědci totiž podle všeho změnili struktury vody jen tím, že si povídali o zbraních hromadného ničení, a tyto negativní emoce se dostaly do vody, kterou měli na stolech.

Pitný režim - koľko vody denne piť a TIPY, ako jej piť dostatok - Imunita.online

Uvědomíme si naši propojenost s vodou kolem nás, a také v nás? U dospělého člověka tvoří voda průměrně 55 až 75 procent hmotnosti těla a Masaru Emoto tak dokázal, že člověk si může emocionálně ublížit, když jen myslí na něco negativního, protože tím fyzicky změní vodu ve svém těle na škodlivou.

Těmto tvrzením nemusíte vůbec věřit, ale zamyslete se nad tím, zda se cítíte lépe, když jste v prostředí, kde jsou pozitivně naladěni lidé a jejich myšlenky, nebo tam, kde je hodně negativní energie jako je agresivita a nenávist? Ne nadarmo se říká, myslete pozitivně, budete žít déle a zdravěji.

https://magazin.pluska.sk/spektrum/fakty-x-ma-voda-svoju-vlastnu-pamat