Lidská buňka obsahuje pouze vodu a sůl. Dítě před narozením je ve vodě 9,5 PH , která obsahuje 1%  soli. 95% molekul lidského těla je voda. Po kremaci zbude z těla cca 1 kg popela – soli. Málo kdo ví o tom, proč trpíme zdravotními obtížemi. Jak je jednoduše a spolehlivě odstranit.  Umíte naslouchat svému tělu a nebo raději jdete pro pilulku do lékárny? Víte o tom, že pokud ta pilulka není organického původu nedokáže ji tělo strávit?  Tedy není lékem pouze oblbovákem a další zátěží…

Když si koupíme nové auto, zaplatíme těžce vydřenými penězi. Obletujeme jej, dáváme nejkvalitnější potravu – benzín či naftu, tedy nejkvalitnější derivát z ropy. Pravidelně jezdíme do servisu, řada lidí parkuje ve vyhřívané garáži. Používáme drahou kosmetiku atd… Jinými slovy se o kus budoucího plechového odpadu staráme lépe než sami o sebe!

Máte bolesti, zdravotní potíže, vysoký krevní tlak, diabetes či jakoukoliv civilizační chorobu? Proč civilizační? Protože civilizace, tedy my sami jsme si je způsobili! Jíme otrávené jídlo, pijeme otrávenou vodu, dýcháme otrávený vzduch a žijeme v radioaktivním prostředí způsobeném vysílači a wifi. A to raději nebudu vzpomínat očkování…

Základní prvek pro ozdravení těla je kvalitní voda. Všichni trpí dehydratací. Pijeme nekvalitní vodu a hlavně nikdo netuší, jak se správně hydratovat. V důsledku toho houstne krev, neprokrvuje se mozek a tělo, nefunguje trávení, lymfatický systém, střeva, vylučování, orgány se oslabují, vzniká hniloba v těle a umíráme mladí a v bolestech. Všechno můžete změnit!

Řešení existuje!

Ovšem není pro každého. Pouze pro uvědomělého člověka, který má srovnané hodnoty a váží si daru života. Můžeme vám předat informace, jak se dát do dobrého zdravotního stavu a opět si užívat v plné síle. Je pravda, že to bude chtít udělat pár změn. To je na rozhodnutí každého, zda mu dobré zdraví a možnost dožít se vysokého věku za to stojí.

Základ je kvalitní voda

V současnosti téměř neexistuje voda, která by bez úpravy dokázala dostatečně zavodnit a očistit lidský organismus.

Chemie z jednoho kupovaného rajčete… voda je mastná a zabarvená. Normální vodou nejsme schopni chemii z potravin odstranit… kde všude jsou jedy: zelenina, ovoce, ryby, maso (obsahuje jedovatou kyselinu mléčnou). A co kuřecí? Za 21 dnů regulérně vypěstovaný nádor na hormonech a granulích… máte představu o chuti potravin, pokud je očistíme a zbavíme jedů?… A co zbytky arzenu v rýži, kterým se rýže bělí… jak ten vyčistíme, když normální voda to neumí? Kolik nástrah na nás řetězce přichystaly?

Zásadní roli kvalitní voda sehrává nyní! Při přechodu planety na vyšší vibrační úroveň, kdy se všechno očišťuje. Kde však kvalitní vodu sehnat? Na celé planetě je vyjímečně.  Například v Lurdech nebo v Nordenau. Jde o tzv. starou vodu – sladkou a léčivou. Jsou to původní prameny staré vody, která se na povrch dostává levitací. 

Ale pojďme od začátku…

Kdo z nás si při otočení kohoutku uvědomuje, jak vzácná voda je? Všechno bereme jako samozřejmost. Nemáme ke svému okolí a všemu co nás obklopuje úctu, to je příčina problémů dnešní doby.

Kvalitu vody začali řešit už v roce 1974 v Japonsku. Vytvořili úpravnu vody, která připravuje vysoce kvalitní vodu ideální pro ozdravení organismu a kvalitní hydrataci. Tato voda se nazývá japonsky “kangen”. V českém překladu “návrat k původu”… je nastavena strukturálně úplně stejně jako voda z Lurd!

https://youtu.be/Z7wQtOuifn8

Voda je živá bytost. Tím, že ji člověk otrávil ji dostal do stresu, má strach a vytváří novotvary – shluky molekul. V této podobě není schopna řádně zavodnit buňky těla, nedostane se dostatečně přes buněčnou membránu a to je původ většiny onemocnění.

Podívejme se na původ nemocí, co se kolem nás vlastně děje…

Většina civilizace tedy trpí buněčnou podvýživou. Má 4 stupně dle závažnosti. 1. Únava – buňka vyrábí málo energie, tepla a hodně toxických splodin. 2. Disfunkce – buňka má slabý výkon a vzniká ochoření. 3. Buňečné dělení – buňka má poškozenou DNA a může nastat zhoubné bujení. 4. Odumírání – buňky se přestávají dělit a odumírá celý orgán…

Lidé hledají řešení. Jsou to úpravny vody. Ne filtry, filtr zachytí úplně všechno, tím i organické minerály, které tělo potřebuje. Vznikne hladová voda a tyto minerály si pak natahuje z těla. O PET lahvích jen krátce. Obsah většinou velmi špatný a plasty zamořují celou planetu. Voda z vodovodu byť obsahuje chlór, aditiva a až 30 000 chemických látek je ze všech zdrojů nejpřijatelnější. Splňuje dle zákona PH, ale je velmi oxidační. Studny, potoky a studánky jsou závislé na okolních zdrojích znečištění a zda zaprší… tedy moc na výběr nemáme…

Na základě výzkumu vody a více než 20ti let lékařských a klinických testů Japonci vytvořili zařízení, které řeší vše, co tělo i planeta potřebuje. Kangen – návrat k původu – k životu.

Bolesti kloubů, únava, vysoký krevní tlak, opuchy nohou, špatná krev, dna, kožní onemocnění, nádory… všechno řeší kvalitní voda. Aby člověk byl zdravý, potřebuje se zbavit překyselení organismu, parazitů, dodat tělu potřebné minerály, antioxidanty.

Celá řada světových lékařů uznává vodu kangen, že dokáže přenastavit lidský organismus do zásaditého prostředí – zbaví překyselení – tedy rovnováha. Dokáže dokonale vyčistit a ozdravit náš druhý mozek, kde sídlí většina imunitního systému, střeva. Zároveň redukuje volné radikály – patogeny, plísně…
.

Za pár měsíců užívání kangen voda aktivuje skvěle naši imunitu – není prostor pro nemoci. Přístroje Leveluk se vyrábí pouze v Japonsku, každý kus má svůj “rodný list” a certifikaci lékařského zařízení… jde o originál – původní zařízení, jehož kvalita a životnost oproti napodobeninám je doložena v praxi: lékařské a laboratorní výzkumy.


 

https://youtu.be/1Cv-1QuMpeA

Krom PH jsou velmi důležité antioxidanty a správná struktura vody. Nejsilnější antioxidant je vodík.

Klikni na video molekulární vodík, nejsilnější dostupný antioxidant:

IMG_1262

 

Na závěr shrnutí – v čem se kangen voda liší: 1. struktura vody (4-6 molekul), 2. antioxidanty, 3. molekulární vodík, 4. přístroj vyrábí 7 druhů PH 

Současná situace s kvalitou vody je velmi neutěšená. Co myslíte, bude to v budoucnu lepší nebo se kvalita bude zhoršovat? Řešení existuje. Můžete se zúčastnit informační schůzky v ČR, SK i okolních zemích. Úpravnu lze zakoupit hotově, na splátky.  A pro šikovné se nabízí spolupráce.

Použití 7. typů vod z přístrojů Leveluk v praxi:

Důležité: pít půl hodiny před jídlem a 45 minut po jídle

Součet PH obou vývodů je 14… pokud tedy točím 2,5 dole vrchem teče 11,5 PH

Střídat 9,5 PH a 6 PH, tím se čistí platinové desky. Jednou za měsíc udělat pročištění kyselinou citronovou – stříbrné sáčky

2,5 PH – desinfekce a zrychlení hojení poranění, desinfekce prostředí – podlahy, nástroje, pracovní a kuchyňské desky, pomoc při zažívacích potížích-vypít 2cl, při kožních problémech, štípancích, odstranění bacilů z potravin, kloktání a výplach úst při krvácení dásní, paradentóze, bolesti v krku

4,5 – 6,0 PH – přímá výživa buněk pokožky, obnovuje napnutí kůže u vrásek, na a po opalování, super na opláchnutí těla, lze použít jako kondicionér na vlasy, koupání chlupatých mazlíčků, zalévání bylinek, vytírání podlahy bez saponátů, leštění skla, mytí oken, vaření těstovin, brambor ve slupce, vajíček ve skořápce.

7,0 PH – kojenecká voda, na zapíjení silných farmaceutik – krevní tlak, ředění krve atd…

8,5 – 9,5 PH – standardní pitný režim cca 3 litry denně (pít půl hodiny před jídlem a 45 minut po jídle), příprava kávy a čaje (poloviční dávka), vaření polévek a všech jídel (dochucovat na konec, až 3x znásobuje chutě jídel a dochucovadel), zalévání tropických bylinek a květin, při námaze brání ztuhlosti svalů, odbourává kyselinu mléčnou, rozpouští v těle kyselé zóny a díky silné antioxidaci a zásaditosti harmonizuje buňky, přenastavuje celé tělo, odstraňuje volné radikály, celkově pomáhá s ozdravením organismu a nastavením imunitního systému, (zápaly, záněty, diabetes 2.typu, klouby, dna, kožní choroby, epilepsie, při chemoterapii atd…)

11,5 PH – silné rozpouštědlo, micerální voda, obklady při ozdravování, odstraňuje chemické postřiky u zeleniny a ovoce, u masa a ryb pachy, očkování, kyselinu mléčnou, odstraňuje zbytky arzenu z rýže, lze použít na odmašťování, prádlo, nábytek, vyprošťovák po alkoholovém večírku – maximálně 2dl

Na různá onemocnění jsou lékařské protokoly…

Pokud vás tato informace zaujala, napište. Rádi poskytneme další… případně vyřídíme objednání přístroje a doručení na vaši adresu, následný servis. Co je zásadní, každý může získat finanční prostředky vynaložené za koupi přístroje zase zpět.

Naše interní informace a síla kangenu pomáhají tam, kde všichni ostatní selhávají. Tedy kvalitní voda je základ a správné informace k tomu výhra v loterii!!!

Nabízíme plný poradenský servis: jak si vyčistit tělo, dokonale se ozdravit a žít v radosti a spokojenosti!

Pokud se budete informovat, nic vás to nestojí a můžete pouze získat!

kangen.jb@gmail.com

 +420 774 445 515

Zdroj: Prezentace o vodě kangen

Doplňující videa:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLgV5PCvQzwuXtUOwDXjfGt6ug2t5259Ve