Vážení čtenáři, přátelé a kamarádi!
Je to téměř 20 let, co jsem začal publikovat různé “konspirace” a alternativní informace. Kdo sledujete tento web od začátku, zajisté vnímáte jeho vývoj. První prototyp nesl název Knihy-A. Nebyl jsem připravený na vnější útok a o doménu jsem přišel.

Práce začala od začátku s novou doménou a současným názvem. Vzpomínám, že v té době jsem chodil k Jardovi Chvátalovi na Modré světlo a měl jsem plnou hlavu Zecharia Sitchina a Anunnaki. Prolézal jsem všechna možná knihkupectví po celé republice a hledal kompletní sestavu Sitchinových vydaných knih. Častokrát jsem našel zcela jiného autora a dnes moje knihovna obsahuje stovky různých a skvělých titulů. Musím se přiznat, že na celou řadu z nich se teprve připravuju. Den má pouze 24 hodin, jak jste si možná všimli, tak dnes asi 15, tedy musíme přehodnocovat svou činnost. Z počátku zde nebyla jediná zmínka o politice. Vše se točilo kolem tajemna a zajímavostí.

Čas běží a přináší spoustu změn. Přesně tak jsem informace přizpůsobil okolním vlivů. Apolitický vnitřně jsem i nadále. Zatím jsem nepoznal osobně čestného a slušného politika. Vidím spoustu zaprodaných duší a zločinců, kteří likvidují tento stát a svůj národ! Je to však můj osobní pohled. Tedy ve jménu světů Javi, Navi a Pravi jsem do volebního koše jednou vložil lístek, že nesouhlasím, aby mě kdokoliv z nich zastupoval a jednal mým jménem. Jsem tu sám za sebe a svobodný člověk!

Jsme ve světové válce

Systém začal přitvrzovat a KnihyA bylo nutno přizpůsobit. Pochopil jsem, že to už není pouze o sdílení tajemna. Svět přešel do nové války. Hybridní, technologické a informační, která se vede zcela jinak. A jako slušný a čestný člověk vnímám povinnost své bytosti, postavit se na stranu Světla a lidí. Přenáším tedy  důležité informace ze všech sfér, aby každý měl možnost najít pravdu a udělat si vlastní názor. Otrocký systém dostává každý den rány a každá pravdivá informace je hřebíkem do jeho rakve!

 WWG1WGA

Je důležité ukázat všem prohnilost, špínu a zločiny, které se páchají ba lidstvu. Pomoci svému okolí najít realitu a zorientovat se. Jsme v poslední fázi celosvětového úpadku zločinných mimozemských entit a chazarské mafie. Ještě to potrvá, protože svá chapadla mají vrostlá do všech sfér, které mají jakýkoliv vliv. A pamatujte, poražená kobyla kolem sebe kope. Je třeba se mít stále na pozoru a být ve střehu. Předávejte informace a jiskřičky, zapalujte lidi jako pochodně. Pocházím z rodiště Komenského, velmi osviceného svêtce. On hlásal: “Žák není nádoba, která má být naplněna, ale pochodeň, kterou je nutno zapálit”!

Slovani a Védové spojme se!

Spojme se dohromady, aby naše síla byla stále větší. Jde o všechno. O naši planetu, zemi, naše národy, rodiny, děti a vnoučata!

Spolupracuji s Andrejkou, Elli a dalšími, abychom navzájem posílili. Vy všichni, kdo máte jakékoliv negativní připomínky se už proberte! Uvedu jeden příklad za všechny: Auroran … Je jaký je! Předal všem důležitá sdělení. A za to mu dík. Nemohu říci, že s ním ve všem souhlasím. Ale on je on a já jsem já. Vždy je to na úhlu pohledu. Mám jej v úctě a beru jej opravdu jaký je. Dokázal se postavit v době, kdy většina lidí má hlavu stále ještě v prdeli! A to je fakt. Nejvíce kritizují ti, co jsou zalezlí ve svém hnojišti a šťourají… Není lepší se povznést a podpořit každého, kdo má snahu udělat něco víc než spící oběť?  Nejhorší je nedělat nic a kritizovat! Pak si uvědomte, na čí straně stojíte…

Láska 

Nejčistější energie v celém Vesmíru je láska. Láska bez podmínek. Mám rád v první ŕadě sám sebe! Mám rád člověka jaký je. Všichni máme své chyby, nikdo není dokonalý! A pokud jsme na válečné lodi, je jedno, že jeden drží oštěp v polovině a druhý více ve předu. Máme společného nepřítele! To stačí. Strategií je vždy více. Každý máme svobodnou vůli se rozhodnout a svou svobodu či nesvobodu. Záleží, jak si člověk váží sám sebe a do jaké míry se nechá prodat.

Každý má svůj čas k pochopení

A pamatujte, že ne každý je na pravdivé informace připravený! Každý má svůj čas, kdy se otevře a začne svět vidět jinak. Sám tvrdím, že je lépe ukazovat než mluvit, Žijte, jako by už bylo po všem. Nenechte se vtáhnout do iluzorních intrik.

V závěru mám jednu omluvu.

Na web KnihyA byla zřejmě spousta útoků a v zákulisí bylo hodně matrixové špíny. Proto jsem musel změnit server, web přeinstalovat a udělat řadu zabezpečení. Stálo to dost financí, ale hlavně se při přehrávání obsahu vytratila velká část médií – obrázků u starších příspěvků. Některé lze zhlédnout kliknutím na odkaz ve zdroji. Znovu je sázet do cca 4000 článků je v tento okamžik nereálné.

Texty jsou důležitější než kosmetika.

Proto se za tento nedostatek omlouvám. I nadále fungujeme ZDARMA a bez rušivých elementů, jako jsou reklamy od satanských společnosti, proti kterým bojujeme!!!

Podpořit nás můžete tím, že se přidáte do naší komunity “kangeňáků” a nebo se zapojíte do ozdravných procesů. Tady lze pouze získat. Stejně všichni jednoho dne nakonec pochopí, že nic není cennějšího než zdraví, láska  a přátelství…

jiří buráň ♥️♥️♥️