Gratuluji všem, kteří věřili v existenci legendární planety X čili Nibiru – ona skutečně existuje! Tím se vysvětluje, proč v době průletu komety ISON byly stránky NASA nedostupné. Družice sledující prostor kolem Slunce totiž zobrazily i ohromnou planetu, nacházející se v kosmickém měřítku v řádu se Zemí. Avšak tyto senzační snímky, které NASA zatajila, jsou zobrazeny na oficiálních stránkách U.S. Navy!!!
nibiru-20131128_040901_tbh1aJak se ukazuje, U.S. Navy věnuje velkou pozornost tomu, co se děje v kosmu. Ukazuje se i to, že na různých vědeckých stránkách existuje velký rozdíl v monitoringu prostoru kolem Slunce…Jsem dobře obeznámen se snímky družic SOHO a STEREO a byl jsem velmi udiven faktem, že armáda USA vložila na svůj web snímky bez úprav. To mě hned udeřilo do očí. Když jsem tam uviděl obrovskou planetu, tisíckrát rozměrově převyšující naši Zemi, první, co mě napadlo, bylo, že je to nějaký optický klam, vada snímání. Ale když jsem si prošel archívy fotografií z 28. listopadu 2013, našel jsem důkazy přítomnosti planety ve dvou různých zobrazeních družic i změny proběhlé v době mezi snímky.

Proč planeta odhodila své maskování a projevila se? Možná je to spjato s mocnou erupcí na Slunci, která právě probíhá, anebo s průletem komety ISON, kdo ví… Avšak hypotézy, že Nibiru se už dávno nachází vedle Země, avšak skryta našim zrakům, byly vysloveny již dávno. Na fotografiích z družic se konec konců již také objevila, ale buď ji prostě mazali nebo ty fotky vůbec nezveřejňovali.

nibiru-20131128_032901_srh1aProč byly tentokrát fotografie vloženy tak, že jsou veřejně přístupné? Možná to bylo učiněno záměrně, někým, kdo spravuje tyto stránky. Že by U.S. Army měla svého Snowdena?

Jak je možné, že planeta takových rozměrů není vidět a neukazují se žádné její vlivy na ostatní planety v okolí? Odpověď může být prostá. Stejně tak, jako nevidíme UFO obklopené oblakem plasmy, která je nejen skrývá před našimi zraky a pozorovacími systémy, ale i vylučuje působení vnějších sil (přitažlivosti, větru, atd.), zřejmě i tato planeta má takovou technologii, že může být neviditelná a nevykazovat žádné působení na Sluneční soustavu.

Nejde o podvod. Sestavil jsem speciální video ze snímků z oficiálních stránek US Navy. Sami si můžete ověřit, že ty snímky existují a co je na nich. (http://secchi.nrl.navy.mil/sccimages/index.php?subdir=HI_A/20131128/1024…, snímky HI-SREM-A a HI-A):