Dokument o UFO odhaluje “humanoida neznámého určení”

Nový dokument o UFO, mimozemšťanech a pokročilé čisté energii doufá, že předloží důkaz o tom, jak vláda USA přišla na to, jakým způsobem zacházet s UFO a jak skrývat pokročilou technologii, jež může poskytovat čistou energii. Film také obsahuje objev údajného humanoidního těla, jehož DNA bylo zkoumána a zjistilo se, že je “neznámého určení”. Dnes byly uveřejněny fotografie a oznámení o hollywoodské premiéře, která se plánuje koncem tohoto měsíce. Bylo rovněž oznámeno, že film bude doprovázet hlas herce Thomase Jane, jenž je známý tím, že se zajímá o UFO.

Nový film se bude jmenovat „Sirius“ a představuje dílo Dr. Stevena Greera. S podobným cílem, jaký má tento film, dal Greer dohromady skupinu vysoce hodnověrných svědků, kteří svědčili před zástupci ze všech hlavních médií v Národním tiskovém klubu ve Washingtonu v květnu 2001. Tenkrát natočil stovky výpovědí důvěryhodných svědků. Jeho dílo ovlivnilo veřejnost ve smyslu přesvědčení, že vláda ví více, než sdílí a než on zjistil. ,,Jakmile lidé pochopí, že v tajných projektech se přišlo na to, jak zacházet s UFO, uvědomí si, že již nadále nepotřebujeme ropu, uhlí ani jadernou energii. To je ta pravda, která je dohnala k utajování.”

Dr. Steven Greer ve scéně ze svého filmu ‘Sirius’ (Credit: Neverending Light Productions)

Jedno z nejvíce šokujících prohlášení, předložené ve filmu, je, že získali “posun myšlení stran fyzických důkazů, tedy medicínsky a vědecky analyzovaných řetězců DNA humanoidní bytosti neznámého původu, která byla nalezena v poušti Atacama v Čile.” Podle filmových tvůrců, důvěryhodnost skupiny vědců a lékařského týmu je zcela „udivující“. Domnívají se, že oznámení o jejich objevu by mohlo být „potenciálně silné a historicky důležité.“

Snímek RTG humanoida z Atacamy (Credit: Neverending Light Productions)

Režie tohoto filmu se ujal výherce Emmy Award, Amardeep Kaleka. Svoji cenu Emmy získal v roce 2011 za svůj krátký film „Jacob’s Turn“ o dítěti s Downovým syndromem. Vysvětlil, proč si vybral dílo s tak kontroverzní tématikou:

Vzhledem k možnosti, že zde je něco hluboce zasahujícího k prozkoumání – něco, co by mohlo potenciálně otevřít mysl směrem k novým obzorům a novým možnostem – chopili jsme se příležitosti ujmout se tohoto projektu. Naším cílem je uvést naše publikum na stejnou cestu – otevřít jejich mysl a inspirovat je k hledání – a svobodně dojít k úvaze, že na tom je více, než může obsáhnout tento svět a než my víme.“

Herec Thomas Jane nedávno známý pro svou hlavní roli na HBO „Hung“ se také podělil o to, proč si vybral zúčastnit se tohoto projektu:

Dokumentární film Sirius je silný a důležitý film, který povzbudí každého k tomu, aby se díval s otevřenou myslí, protože skutečně mluví k srdci lidí, kteří jako já pravděpodobně vědí, co vláda udržuje v tajnosti před lidmi ve jménu národní bezpečnosti, ale nesouhlasí s tímto vládním utajováním.”

Tento film je připraven na premiéru v Hollywoodu 22.4. 2013, a pak budou následovat omezená promítání v kinech. Bude také vydáno video uzpůsobené pro sociální síť médií. Financování filmu bylo většinou získáno pomocí zajišťování zdrojů na stránkách Kickstarter a dle tiskové zprávy filmových tvůrců to bude “nejlepší dokument v historii financovaný veřejností.“

Zdroj http://www.exopolitika.cz/news/dokument-o-ufo-odhaluje-humanoida-neznameho-urceni/

Tvůrci filmu Sirius uvolňují další fakta o humanoidovi z Atacamy

Dr. Steven Greer si prohlíží RTG-snímky „Aty“ ve scéně z filmu „Sírius“

S blížící se premiérou dokumentu o UFO, nazvaném „Sírius“, oznámili filmoví tvůrci, že krok po kroku uvolní své poznatky o humanoidovi z Atacamy. Dnes zveřejnili jméno bytosti, pohlaví, věk a více fotografií.

Tým filmu Sirius nazývá bytost “Ata” a tvrdí, že jejich analýzy odhalily, že záhadný humanoid je mužského pohlaví a žil asi 6-8 let. Jejich zjištění jsou výsledkem studií kostní hustoty a epifýzy. Již předtím zveřejnili, že jejich studie DNA určily, že bytost je “humanoid neznámého původu”.

počítačová tomografie „Aty“ ze scény filmu „Sírius“

Analýzy provedli špičkoví vědci z prestižní americké univerzity. Avšak tvůrci nezveřejnili jméno univerzity ani jméno výzkumníka – “z bezpečnostních důvodů”. Sdělili, že tuto informaci oznámí spolu s analýzami DNA před premiérou nebo během premiéry filmu 22. dubna 2013.

Tým nesdělil žádné vysvětlení ohledně toho, čeho se bezpečnostní obavy týkají, ani proč tyto obavy budou vyřešeny během několika dní. Avšak, není to poprvé, kdy filmoví tvůrci poukazují na obavy o bezpečnost. V rámci souhrnných informací o filmu píší, že badatel UFO Dr. Steven Greer “pociťuje tlak na bezprostřední pokus o atentát“.

Bytost vystřídala od doby nálezu v Čile v roce 2003 několik vlastníků včetně majitele baru a bohatého podnikatele z Barcelony. Žádný z nich nevyjádřil znepokojení nad svojí bezpečností z důvodu, že byli v kontaktu s touto podivnou mrtvolkou. Tak či onak, pomalé uvolňování informací a zvědavost stran toho, kdo asi chce na Dr. Greera zaútočit a proč, jistě vzbuzují zájem u potenciálních návštěvníků kina a mohou pomoci týmu Sírius v propagaci jeho úsilí.

Hlava bytosti

Jak Open Minds napsalo již dříve, předchozí analýzy forensního antropologa ve Španělsku přišly s obyčejným závěrem. Před několika lety prohlížel tohoto humanoida Dr. Francisco Etxeberria Gabilondo, profesor soudní a forensní medicíny na univerzitě ve státě Baskytsko a specialista na forensní antropologii na univerzitě Complutense Dr. Gabilondo – a došli k závěru:

Vezmeme-li to jako celek, proporce anatomických struktur (kostra a měkčí části), úroveň vývoje každé její kosti a její mikroskopické uspořádání nám umožňuje interpretovat ji bez jakéhokoli stínu pochybnosti jako úplně normální mumifikovaný plod…“

Filmoví tvůrci „Síria“ se domnívají, že jejich zjištění z analýz bytosti zvané „Ata“ „úplně změní realitu lidské existence“. Do současné chvíle se zmiňovali o zjištěních jednoho vědce, ale pro významný vědecký objev je nezbytné, aby zjištění prvního vědce potvdilo několik dalších vědců s reputací a laboratoří. Výzkum jedné laboratoře může něco odstartovat, ale obvykle je k vědeckému potvrzení dlouhá cesta.

Perspektiva filmu Sírius, který inspiruje vědeckou komunitu, aby přijala bedlivější pohled na tohoto humanoida, je vzrušující. Bez pochyb se dočteme více pikantních novinek v následujících dnech.

Alejandro Rojas,

http://www.exopolitika.cz/news/tvurci-filmu-sirius-uvolnuji-dalsi-fakta-o-humanoidovi-z-atacamy-/