Už v okamžiku, kdy se narodíme, kdy naše dušička vstoupí do fyzického těla, je nám dán životní úkol, který bychom měli splnit, pokud chceme vést plnohodnotný život. U někoho je to úkol snadný, u jiného nadmíru těžký.

Většinou se naše úkoly přímo odvíjejí od života minulého. Je mezi námi řada lidí, kteří na svůj životní úkol mají šestý smysl a vědí přesně, čeho by v životě měli dosáhnout. Pokud se tímto směrem vydají, někdy až probojují, jejich život nabere zářivé barvy. Úkol byl splněn a oni nastupují na nové cesty s čistým štítem. Bohužel větší množství lidí nemá sebemenší potuchy o tom, co by v tomto životě měli udělat, jaký úkol čeká na ně, kudy se vydat, oč se rvát zuby nehty…

Z 99% máme vždy na daný úkol určitý časový úsek (pro každou životní etapu můžeme, ale nemusíme mít vždy jiný úkol). Ve chvíli, kdy náš čas vyprší, a úkol nesplníme, nebo náš život vedeme cestou, která ke splnění nevede ani omylem, přicházejí problémy, životní pády, pocit, že štěstí na nás zapomnělo.

Určitě jste už mockrát slyšeli někoho říkat, že mu nic v životě nevychází, že mu štěstí nepřeje, že ať dělá, co dělá, vždy to dopadne špatně… Zakopaný pes může být právě v cestě ke splnění životního úkolu. Jakmile se tito lidé nově nasměrují, naberou směr, který už ke splnění cíle vede, často se problémy začnou řešit samy od sebe.
Často se různé situace vyřeší tak, že je to až rovno zázraku.

Měla jsem jednu klientku, budeme jí říkat třeba paní Jana a ta mi poslala doslova zoufalý e-mail, kde popisovala, že její život je v troskách. Nic jí nevychází, rozpadlo se jí manželství, finančně je na dně, děti s ní nekomunikují… Zkrátka a dobře, vše se jí sesypalo a ona nevěděla, jak z toho ven. Po delším pátrání, kde v úvahu připadala i kletba, jsme přišly na to, že má pro tento život dán dosti náročný životní úkol, od kterého je vzdálená na tisíce mil. Byla to věc, která jí nikdy nenapadla, neměla k ní vazby, pouto, nelákala jí a přesto, měla pro ni být životní cestou číslo jedna. Kombinací výkladů jsme našly několik cest, jak se k tomuto úkolu začít přibližovat. Sice pomaličku, ale našlápnout tím správným směrem.

Po roce už byla na nové cestě, byť do cíle jí ještě zbýval pořádný kus, ale na kvalitě života se to již projevilo. Našla si přítele, novou práci, s jedním ze svých dětí opět začala komunikovat. Její život přešel z temnoty k barvám naděje. Některé věci, které se zdají být malicherné, mají mnohdy větší význam, než si sami myslíme.

A na to bychom neměli zapomínat nikdy.

Svatyně.com