pyramidy_giza

Pyramidy možná čistí světová vodstva – očistný rituál…

masaru_emotoJaponský vědec Dr. Masaru Emoto věří, že vodstvo se dá vyčistit pomocí rituálu. Má za sebou několik dalších vědců, ale také spoustu dobrovolníků, kteří mu v jeho záměru, vyčistit vody, chtějí pomoci. Emoto proto s dobrovolníky provádí pokus. Postaví je do řady na břeh a řekne jim, aby se chytli za ruce. Svým chováním a postojem připomínají spíše loutky, nebo ztracené děti. Proč zrovna takové zvláštní postavení?

Protože právě to má podle Emota napomáhat k očistě. Voda má prý reagovat na pozitivní, či negativní energii lidského hlasu a podle toho, vytvářet krystaly. Masaru je naprosto přesvědčen, že děkovné rituály a lidské vědomí mohou vyčistit vodní toky. Nasvědčují tomu i výzkumy prováděné před rituálem a po něm. Podle doktora Emota voda slyší, vidí a vstřebává informace ze svého okolí. Bohužel dostává především spoustu negativní energie. Mluvíme především o všech válkách, chemických látkách a také utopených.

Pozitivní energie se jí nedostává. Málokdo přijde k vodě a řekne, že ji má rád. Málokdo z nás si uvědomí, že nebýt na Zemi vody, svět by zanikl. Tento výzkum dovede Emota k názoru, že právě pyramidy, které vypouští mnoho energie, by možná mohly vyčistit všechno světové vodstvo.

Když voda poděkuje

Pyramidní voda má mít velkou pozitivní energii. Vědci odebírají taky vzorky vody z českých toků. Dělají s nimi pokusy. Dají je na 24 hodin do pyramidy vlastní výroby. Poté je vrátí zpět a pomocí virgulí zjišťují, jestli se energie vody změnila. Výsledky mají být velmi překvapující. Energie prý podstatně stoupla. Má se jednat o nezapomenutelný zážitek. Když totiž vrátíte vodu do řeky, údajné získáte pocit, že vám voda děkuje. Po těle má nastat pocit uvolnění, příval energie a naprostý pocit štěstí. První z českých pokusů má být uskutečněn na Nechranické přehradě na Chomutovsku. Tímto zvláštním rituálem nejen, že se očistí místo, kam jste vodu zpět nalili, voda se prý rozšíří rychlostí světla po celé hladině. Po tomto obřadu se opět měří hodnoty vody. Zjišťuje se, že celá řeka Ohře, která je napájena Nechranickou přehradou, změnila svoji energii na kladnou. Tato skutečnost se potvrzuje v Chebu, na soutoku Ohře a Labe. Po této zkušenosti se vědci rozhodli, že vyčistí všechny řeky v České republice. Nakonec se rozhodli, že se pokusí vyčistit i moře. Tím začala neuvěřitelná mise, která v historii nemá obdob.

Každý by to měl vyzkoušet

Psal se rok 2011, když z Čech vyráží expedice, která míří do polského městečka Dziwnów na pobřeží Baltského moře. Expedice postupuje naprosto stejně, jako když její členové čistili Nechranickou přehradu. Čištění Baltu se provádí 21. června, v 19. hodin 16 minut. Poděkování Baltu, podle slov expedice, bylo neuvěřitelné. Moře jim mělo děkovat každou třetí vlnou. Je to prý neskutečně nádherný pocit. Měření ukázalo, že Balt má po čištění úplně jiné hodnoty. Energetická hodnota se výrazně změnila. Možná se skutečně podařilo očistit celý Balt. Očistný proces si podle Emotema můžeme vyzkoušet i my a ani k tomu nepotřebujeme pyramidu. Nabít vodu energií prý dokáže každý z nás. Stačí si vzít lahev, nabrat vodu, uchopit lahev s vodou do ruky a poděkovat za zrod života na Zemi. Měli bychom jí říci, že ji máme rádi. Poté ji musíme nalít zpět tam, odkud jsme ji vzali. Její energie tím vzroste a navíc se rozšíří do celého toku. Dostavit se má neuvěřitelný pocit štěstí, když voda poděkuje. Při postoji k vodě bychom dlaně měli mít otočené směrem k hladině, máme dýchat zhluboka a možná začneme i plakat štěstím. Každý podle Masarua může pomoci, neboť všechny toky na světě, potřebují očistu.

Zajímavost na konec

Čištění Baltu a jiných vod nebylo jediným experimentem expedice. Napadlo je zkusit odsolit mořskou vodu. Nabrali ji stejně jako při předchozích pokusech a umístili ji na týden do pyramidy. Po týdnu se prý nestačili divit. Ochutnali ji a měla být jen velmi mírně slaná, přibližně jako minerálka Vincentka. Prý o ni jednoznačně mohli prohlásit, že je poživatelná. Je tedy dost dobře možné, že jednoho dne, tento levný a účinný způsob odsolování zachrání svět před žízní.

Zdroje:
http://www.putujici.cz/files/categories/BLAZ_ENIGMA_baltik.pdf
http://terapiepyramidy.webnode.cz/edgar-cayce/

Foto:Flicker.com

Převzato: http://pravdu.cz/pyramidy/pyramidy-mozna-cisti-svetova-vodstva