West Nile virus (západonilská horečka) je dalším z mnoha smrtících onemocnění, co se objevily v posledních desetiletích. Stejně jako AIDS, hepatitida C nebo nejrůznější zmutované kmeny chřipky. Virus se v USA poprvé objevil v roce 1999 v New Yorku. V roce 2004 je již rozšířen po celém kontinentu.

komarJen v úterý 21.srpna 2012 vykázalo 38 států 1118 nakažených lidí. Ve středu 22. srpna bylo na tuto nemoc hlášeno 42 úmrtí. Avšak přibližně 80 procent infekcí viru západonilské horečky u lidí je bez jakýchkoliv příznaků, celkový počet nakažených je tedy větší než pět tisíc. Spojené státy jsou nyní největším ohniskem tohoto onemocnění na světě.

Podle některých informací byl objeven tajný vládní dokument, podle kterého výzkumní pracovníci v USA zažádali na přelomu 60. a 70. let o grant několika milionů amerických dolarů. Peníze měli směřovat na výzkum naprosto nového unikátního mikroorganismu, který se nadále rozšíří a nakazí většinovou část lidské populace. Právě díky způsobenému selhání imunity mělo být téměř nemožné nakažené uzdravit. Součástí výzkumu mělo být však i vytvoření protilátky, na kterou vir zareaguje a odumře. Docílit se toho mělo zakódováním zvláštní informace do genetického kódu tohoto viru. Tento grant byl nakonec údajně opravdu schválen a výzkum mohl začít. O jakém viru je nyní řeč? http://pravdu.cz/ostatni/puvod-aids-umele-vytvorena-nemoc >>>

Vlády a vědci nás ujišťují, že nemoci uchovávané a zkoumané v laboratořích se zkrátka nemohou dostat ven. Nevím jak vy, ale já po podobných ujištěních mám husí kůži. Nebojím se tak zabezpečení, jako lidského faktoru. Krom toho je svět plný vědců, kteří za dob studené války vyvíjeli biologické zbraně. Nevěřím, že by změnili své zaměstnání. Stejně, jako že jejich zaměstnavatelé změnili své návyky v testování těchto nemocí – samozřejmě na lidech.

Zapadá i West Nile virus do plánu brutálního snížení počtu lidí na planetě na půl miliardy?

V případě viru HIV by se měla připravená protilátka zázračně objevit právě při poklesu populace na tuto mez. Oproti viru HIV by však měl West Nile virus výhodu rychlého šíření komářím bodnutím. Má potenciál stát se ještě smrtelnějším? Jistě, o tom nemůže být pochyb…

Multimiliardář a zakládající šéf Microsoftu Bill Gates otevřeně přiznal, že vakcíny a současná zdravotní péče mají za cíl depopulaci planety. Řekl to na únorovém setkání elitní organizace TED. http://pravdu.cz/microsoft/vakciny-maji-snizit-populaci >>>

O plánech na depopulaci planety se mluví zejména v souvislosti s NWO (New World Order – Nový světový řád) – více se dočtete v následujících článcích:

Příroda, konspirace, nebo terorismus?

Zda je West Nile virus přírodním nebo uměle upraveným virem, to se již těžko dozvíme. První zmínka o něm je z roku 1937 z Ugandy. Jeho současné raketové šíření po Spojených státech je však více než zarážející.

USA mají více než dost nepřátel

Může být světová politika Spojených států za šířením West Nile viru? I to je možné. Lidí, kterým leží Amerika v žaludku je více než dost. Národů i organizací mě napadá celá řada. Ale jen tak ukazovat je prý neslušné.
Avšak umím si představit, jak si najmout bioinženýra z Ruska. Který za pár peněz prodá vše, co se za desetiletí studené války naučil. To, že za West Nile virem je spíše útok na USA než řízená depopulace, se mi zdá být logičtější. Myslím, že plány na depopulaci vznikají právě ve Spojených státech a v první vlně jistě směřují do přelidněné Asie. Čas zřejmě ukáže. Ale z představy toho, co se povaluje po laboratořích na celém světě, mi není do smíchu…

Zdroje:
http://www.conspiracyplanet.com/channel.cfm?channelid=132&contentid=10143
http://katastrofy.meteopress.cz/content/vite-co-je-west-nile-virus-wnv-jen-ve-stredu-na-nej-zemrelo-42-lidi

Foto:
http://www.flickr.com/photos/86868689@N00/

Převzato: http://pravdu.cz/terorismus/west-nile-virus-bio-konspirace-nebo-bio-terorismus