majeBývalý náměstek ministra zahraničí, který působil ve třech různých administrativách, Steve R. Pieczenik, říká, že je připraven říci před velkou federální porotou jméno vysokého generála, který mu přímo řekl, že útoky z 11. září byly tajnou operací.

Vysoký americký vládní zasvěcenec Dr. Steve R. Pieczenik, muž, který zastával mnoho různých vlivných pozic během tří prezidentských vlád a který stále pracuje s ministerstvem obrany přímo šokoval včera při pořadu The Alex Jones Show, že Usáma bin Ládin zemřel v roce 2001 a že je připraven dosvědčit před porotou, že mu řekl jeden vysoký generál, že 11. září byla tzv. „práce zevnitř“ – fingovaná, tajná operace.

Pieczenik nemůže být odmítnut jako „konspirační teoretik“

Sloužil jako náměstek ministra zahraničí pod Nixonem, Fordem a Carterem a také pod Reaganem a Bushem starším a stále je konzultantem pro ministerstvo obrany. Je bývalým kapitánem námořnictva Spojených států. Získal dvě prestižní ocenění – Harry C. Solomon Awards na harvardské medicíně a zároveň i titul PhDr. na MIT.

Byl rekrutován na post náměstka ministra zahraničí Lawrencem Eagleburgerem pro management, kde Pieczenik pokračoval ve vývoji „základních principů psychologické války proti terorismu a vyvíjel strategii a taktiky pro jednání mezi odlišnými kulturami a to vše pro ministerstvo zahraničí Spojených států, armádu a zpravodajskou komunitu a pro další agentury vlády USA,“ zatímco také vytvářel základy strategií pro záchranu rukojmí, které byly později použity po celém světě.

Pieczenik také sloužil jako vyšší plánovací úředník politiky za vlády ministrů Henryho Kissingera, Cyruse Vance, George Schultze a Jamese Bakera a pracoval na volební kampani George Bushe proti Al Gorovi. Jeho záznamy podtrhují skutečnost, že je jedním z nejhlouběji zapojených mužů do zpravodajských kruhů za poslední tři desetiletí.

Např. filmová postava Jacka Ryana z románu Toma Clancyho, kterou sehrál Harrison Ford v populárním filmu z roku 1992 „Vysoká hra patriotů“ (The Patriot Games) byla natočena na základě Steva Pieczenika.

 V dubnu 2002, před 9 lety

Pieczenik řekl v pořadu The Alex Jones Show, že Bin Ládin je již několik „měsíců mrtvý“ a že vláda čeká na ten nejvhodnější čas, aby mohla vyjít s jeho mrtvolou. Pieczenik tvrdí, že se osobně setkal s bin Ládinem a pracoval s ním během války proti Sovětům v Afghánistánu na začátku 80tých let.

Pieczenik řekl, že Usáma bin Ládin zemřel v roce 2001: „nikoli proto, že by ho zabili speciální síly, ale protože jsem původem lékař, věděl jsem, že lékaři od CIA jej léčili a na zpravodajském soupisu bylo, že měl Marfův syndrom,“ (genetická porucha spojování tkání. Tato nemoc vážně snižuje délku života. – pozn. překl.), kde se dodává, že vláda USA věděla, že bin Ládin byl mrtev před tím, než došlo k invazi do Afghánistánu.

„Zemřel na Marfův syndrom, Bush mladší o tom věděl, zpravodajská komunita o tom věděla také“, řekl Pieczenik a poznamenává, že lékaři od CIA navštěvovali bin Ládina v červenci 2001 v americké nemocnici v Dubaji.

„Byl již v té době velmi nemocen a trpěl Marfovým syndromem a vlastně již umíral, takže jej nikdo nezabil,“ dodává Pieczenik a uvádí, že „bin Ládin zemřel krátce po 11. září ve svém komplexu jeskyní na Tora Bora. Zrežírovala zpravodajská komunita nebo CIA celou situaci? Odpověď je kategoricky ano.“ Řekl Pieczenik, odvolávajíc se na sobotní tvrzení o tom, že bin Ládin byl zabit ve svém tajném sídle v Pákistánu a dodává: „Celý tento scénář, kde jste viděli partu lidí sedících a sledujících obrazovku a přitom vypadajících jak jsou napjatí, je nesmysl,“ odvolává se na záběry uvolněné Bílým domem, o kterých se tvrdí, že je to bin Ládin, na kterého se mají dívat Obama a Hillary Clintonová a sledují celou operaci zabíjení bin Ládna živě na TV obrazovce.

„Je to totální švind, předstírané, sedíme v americkém divadle absurdity…proč to děláme znovu…před devíti lety byl tento muž již mrtev…proč vláda opakovaně musí lhát americkému lidu?“ Ptá se Pieczenik.

„Usáma bin Ládin byl dávno mrtev, takže neexistuje způsob, že by se na něj mohlo zaútočit nebo jej nějak konfrontovat či jej dokonce zabít,“ řekl Pieczenik a žertovně dodává, že je jediný způsob, jak ho dostat a to, kdyby speciální složky zaútočili přímo na márnici. Pieczenik řekl, že nyní bylo rozhodnuto zveřejnit tento podvod, protože Obama dosáhl nejnižší úrovně obliby a to zvláště i díky skutečnosti  jeho „podivného“ rodného listu, což byla otázka, která mu byla vmetena do tváře.

„Musel dokázat, že je více než Američan…musel být agresivní,“ řekl Pieczenik, dodávajíc, že fraškou byl také způsob – izolování Pákistánu jako odplaty, což zabilo  stovky Pákistánců.

„Bylo to zaranžováno, bylo to jako když máte lidi, kteří sedí a sledují nějaký sitcom, v podstatě to bylo operační centrum Bílého domu a pak máte prezidenta, který vyjde s prohlášením téměř podobném zombí a řekne vám, že právě zabili Usámu bin Ládina, který byl již devět let mrtvý,“ řekl Pieczenik, který nazývá celou epizodu „největším klamem, který jsem kdy slyšel, to je absurdní.“

 

 operační centrum Bílého domu sleduje živě údajnou operaci proti bin Ládinovi

 

Když odmítneme vládní zprávu o zabití bin Ládina jako „scestný vtip“ pro americký lid, Pieczenik řekl: „Jsou tak zoufalí proto, aby byl Obama životaschopný, že negují skutečnost, že se tu asi ani nenarodil, negují jakékoli otázky o jeho původu, nesrovnalosti v jeho minulosti, aby z něj vytvořili obraz asertivního…znovu volitelného prezidenta, tak aby mohla být americká veřejnost ošálena znovu.“

Pieczenikovo tvrzení, že bin Ládin zemřel téměř před 10ti lety má odezvu u mnoha zpravodajských profesionálů, jakož i u šéfů státu napříč světem. Bin Ládin, „byl použit stejným způsobem, jakým byl použit pro 11. září k tomu, aby se zmobilizovaly emoce a pocity amerického lidu za účelem pustit se do války, která musela být ospravedlněna skrze historku, kterou vytvořil Bush mladší a Cheney o světovém terorismu,“ uvádí Pieczenik.

Během rozhovoru v The Alex Jones Show Pieczenik také tvrdil, že mu bylo přímo řečeno jedním předním generálem, že 11. září byla fingovaná, tajná operace a že je připraven jít před velkou porotu, aby odhalil jméno zmíněného generála.

 „Ty útoky řídili,“ řekl Pieczenik zmiňujíce Dicka Cheneyho, Paula Wolfowitze, Stephena Hadleye, Elliota Abramse a Condoleezu Rice mezi ostatními, kteří do toho byli přímo zapleteni. „Nazývalo se to tajnou operací za účelem mobilizace americké veřejnosti na základě falešné záminky…bylo mi to řečeno dokonce samotným generálem ve štábu Wolfowitze (bývalý náměstek obrany USA a prezident World Bank Group – světové banky)Půjdu před federální výbor a budu přísahat a řeknu jméno tohoto jedince, abychom to konečně mohli prolomit.“ Řekl Pieczenik, dodávaje, že „zuřil“ a „věděl že se to stalo. Vím co je to falešná operace ještě z národní válečné akademie, učil jsem se to se všemi svými zpravodajskými kolegy, takže vím přesně, co americké veřejnosti udělali,“ dodává. Pieczenik znovu opakoval, že je ochoten odhalit jméno generála, který mu řekl, že 11. září byla práce zevnitř, před federální porotou: „Abychom mohli rozplést tuto věc legálně, nikoli podle přihlouplé Komise z 11. září, která byla směšná.“

Pieczenik vysvětlil, že nebyl liberál, konzervativec ani člen Tee Party (americké politické populistické hnutí, popisující se jako liberální a konzervativní a které sponzoruje protesty a podpory politických kandidátů. – pozn. překl.), „jsem pouhý Američan, který je hluboce dotčen směrem, kterým se jeho země ubírá.“

 

Paul Joseph Watson (autor knihy „Order Out Of Chaos“)

http://www.prisonplanet.com/

překlad: Karel Rašín

Zdroj: http://www.exopolitika.cz/news/vysoky-americky-vladni-zasvecenec-bin-lanid-zemrel-v-roce-2001-a-11-zari-byla-tajna-operace-/