http://www.sosyalmedyada.net/Gravity-Youtube.html

Je k dispozici jedno z nejneobvyklejších a nejzvláštnějších přiznání na smrtelné posteli, jaké kdy vůbec bylo natočeno: vědec z Area 51 a vládní pracovník po sobě nedávno zanechal video, kde odhaluje údajná federální tajemství, která nejsou ničím menším než splněným snem konspiračních teoretiků. The Inquist oznámil 28. října 2014, že se Boyd Bushman, vysoce hodnocený vědec letectví a kosmonautiky a držitel nesčetných inovačních patentů, rozhodl ve své poslední hodince vyrukovat s pravdou ven a zaznamenat, co ví o dohodách vlády USA s mimozemšťany a o jejich tajných programech UFO. Asi tím nejúžasnějším ze všeho toho je přiznání, že nejenže UFO je reálné, ale že v současné době pracuje pro vládu USA 18 mimozemšťanů.

Boyd Bushman pracoval na pozicích u Lockheed-MartinHughes Aircraft a dělal kariéru u dalších letecko-kosmických firem, zemřel 7. srpna 2014. Ale předtím, než odešel, poskytl rozhovor, který přilákal pozornost mnoha komunit UFO. Jeho slova potvrzují mnohé z toho, čemu mnozí věří – UFO je skutečné, vláda má dohody s mimozemšťany po desetiletí a že existovala společná usilovná snaha udržovat informace v tajnosti před veřejností po celou tu dobu. Bushman na videu říká, že byl zodpovědný v Area 51 za “reverzní inženýrství“, využití mimozemské technologie pro použití v armádě USA. Mezi jeho přiznáními zaznělo, že mimozemská loď byla skutečně ve tvaru talíře – byl to vlastně „létající talíř“ – a měřil 9,5 metru.

Ale co je mnohem více šokující – někdo by řekl mnohem více znepokojující – to je Bushmanovo tvrzení, že mimozemšťané, kteří přicestovali na Zemi, pracují pro federální vládu. Tento vědec řekl, že pro vládu pracuje 18 mimozemšťanů. Někteří z nich jsou staří nejméně 250 let.

Boyd Bushman není prvním vládním zaměstnancem s tajnými znalostmi z utajovaných středisek jako Area 51, který byl ochoten se podělit o své zkušenosti. Avšak on je jedním z nejpovolanějších. Jeho pozice jako leteckého inženýra a jeho otevřenost před smrtí při činění přiznání na smrtelné posteli, což viděno úředně má svou právní váhu, propůjčuje jeho slovům mimořádný význam.

Bushman také zhotovil několik fotografií toho, o čem tvrdil, že byli mimozemšťané pracující na Area 51, přičemž o některých z nich řekl, že zemřeli, když pracovali na přísně tajné vládní základně. Středisko v Nevadě bylo funkční od roku 1955 a od té doby bylo také předmětem spekulací. Toto experimentální testovací území se maskuje základnou, jež zakrývá jeho tajemství, také však přidává atmosféru, která dává vznik myšlence, že tam jde o utajování a zlověstné aktivity. Je to příběh na úrovni “Akt X“. Existuje přesto určité opodstatnění pro tvrzení zesnulého Boyda Bushmana? Je Area 51 přesně tím, co se konspirační teoretici a badatelé UFO domnívají, že je po celá ta desetiletí – místem úkrytu UFO a mimozemšťanů? Ačkoli Bushmanovo tvrzení lze obtížně ověřit, jedna věc je jasná: jeho video-výpověď je něčím k zamyšlení. Od té doby, co byla 8. 10. 2014 nahrána na internet, získala do dnešního dne již přes 2,6 milionu diváků.

Doplňující info:

Bushman říká v citaci článku Sunday and Express: „Jsou dvě skupiny mimozemšťanů. Rozdělují je na dvě skupiny. Je to jako u dobytčího ranče. Jedna skupina jsou honáci a ta druhá zloději dobytka. Ti, kteří jsou honáci (kovbojové) jsou přátelští a mají s námi lepší vztahy.“ Bushman také podotýká, že zatímco jsou jejich oči a nos odlišné od lidských, mají stejně jako my pět prstů na rukou i nohou. Tyto bytosti komunikují telepaticky a dokáží číst myšlenky. Jsou schopny používat svůj vlastní hlas telepaticky a mluvit s vámi. Měří 150 cm.

Podrobnější informace zde:

http://www.express.co.uk/news/weird/528741/Aliens-real-friendly-Area-51-Dr-Boyd-Bushman-scientist-YouTube

Samotná původní video výpověď byla zde: https://www.youtube.com/watch?v=VLkcM-bpdiA

Text: Norman Byrd

http://www.examiner.com/article/area-51-scientist-s-deathbed-video-ufos-are-real-aliens-have-federal-jobs

Překlad: Karel Rašín

Více zde: http://www.exopolitika.cz/news/vedec-z-oblasti-area-51-vypovida-na-smrtelne-posteli-mimozemstane-pracuji-pro-federaly-/