vimana033Šokující zpráva připravená Federální vesmírnou agenturou pro premiéra Putina tvrdí, že jedno z nejvýznamnějších zařízení pro vesmír, Forth Worth v Texasu, bylo minulý týden napadeno „mimozemskými silami“, které napadly technologii Vimana http://en.wikipedia.org/wiki/Vimana , přenesenou sem po jejím objevu americkou armádou z Afghánistánu, jak jsme dříve uvedli v článku „Světoví vůdci se stahují do Afghánistánu poté, co tam byla objevena tajemná „studna času“. http://www.whatdoesitmean.com/index1432.htm
Podle této zprávy oddělení NASA, umístěné na vzdálené části obřího mezinárodního letiště Dallas – Forth Worth a odpovědné za vytvoření softwaru potřebného ke kontrole vesmírného prostoru nad severní Amerikou, bylo napadeno půlhodinovým útokem, který měl za následek smrt více než 500 vojenských a vesmírných podnikatelů pracujících na technologii „Vimana“.
Nejneuvěřitelnější je, že tento „mimozemský útok“ na USA byl nafilmován (video 1 http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wsKzxxCl-Ag , ale rychle byl americkými propagandistickými médii odsunut do pozadí s vysvětlením, že se jedná o pouhé „exploze transformátorů“ http://news.yahoo.com/s/yblog_localdallas/20110511/ts_yblog_localdallas/amazing-video-shows-transformers-exploding-in-fort-worth  způsobené bleskem, i když se na videu neobjevují žádné blesky a nejsou slyšet žádné zvuky výbuchů.
 
Je důležité poznamenat, že technologie Vimana je onen dlouho známý létající stroj popsaný ve starobylých sanskrtských eposech, které existovaly před prvním převratem Země, a údajně nesl zbraně velmi podobné dnešním atomovým bombám http://www.hinduwisdom.info/Vimanas10.htm .
Důvod, proč Američané převezli ukořistěnou technologii Vimana do svého zařízení NASA ve Forth Worthu, pokračuje tato zpráva, je, aby se pokusily ji využít na jednom ze svých nejtajnějších létajících strojů popisovaném jako „Černý trojúhelník“ http://en.wikipedia.org/wiki/Black_triangle_%28UFO%29 , o kterém se říká, že byl přepracován z mimozemské technologie a umístěn zde od konce  80. let.
Je zajímavé poznamenat, že jeden z těchto amerických „UFO Černých trojúhelníků“ může být rovněž spatřen na videu (video 2 http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NupvqNWrIB0 ), kdy byl zachycen loveckou kamerou v blízkosti letiště Dallas – Forth Worth, jak se vznášel na noční obloze po více než dvě hodiny. 
(Zkráceno).

P.S. Orgonet: Co říká Matthew? Že flotila chránící vzestup Země do vyšší dimenze brání temným silám v používání technologií škodících Zemi a lidstvu.  (:-))))