Amatérský astronom, bývalý poradce americké vlády Timothy Hood zveřejnil svou zprávu o podezřelých úmrtích předních badatelů v oblasti UFO na mezinárodní konferenci o mimozemských civilizacích v Amsterodamu. Hoodova zpráva se netýká ani tak přímých pátračů po UFO, ale badatelů, kteří se snaží najít mimozemský život. Hood došel k tomuto závěru na základě výzkumu, kterým se zabýval tři desetiletí, a domnívá se, že v některých případech se jednalo o vraždy. Informovala o tom Pravda.ru.

zahadna_umrti_ufoUSA – Hoodův seznam

Slavný americký astronom Morris K. Jessup (1900-1959), jehož knihy o inteligentním životě mimo Zemi se staly bestsellery, spáchal sebevraždu. Ukončil život ve svém autě, do kterého zavedl výfukové plyny. Zabýval se mimo jiné tzv. Philadelphským experimentem.

Čtěte dále na Pravdu.cz
http://pravdu.cz/ze-zahranici/philadelphsky-experiment-projekt-rainbow >>>

Profesor James Edward McDonald (1920-1971), který mnoho let pracoval jako ředitel Institutu atmosférické fyziky Země a studoval v 60. letech neidentifikované létající objekty, si prostřelil hlavu. McDonald hovořil se stovkami lidí, kteří pozorovali UFO, odhalil mnoho důležitých vládních dokumentů o UFO a získal mnoho významných důkazů o UFO.

Edward Ruppelt (1923-1960), bývalý důstojník letectva USA a válečný veterán zemřel na kardiovaskulární krizi v 37 letech. Byl známý svou účastí v Projektu Blue Book, který vyšetřoval výskyt UFO nad Spojenými státy.

William Milton Cooper (1943-2001), slavný ufolog, autor konspiračních teorií, sloužil v americké armádě do roku 1975. V roce 1991 vydal knihu Behold a Pale Horse. Opakovaně obviňoval americkou vládu, že zatajuje informace o UFO. Věřil v globální konspiraci proti lidstvu s účastí mimozemšťanů. Snažil se dokázat, že světu vládnou ilumináti kontrolovaní skupinou Bilderberg. Cooper ke konci života nakupoval ve velkém zbraně a chtěl založit protivládní jednotky. Dne 5. listopadu 2001 byl zastřelen policií na svém ranči.

Čtěte dále na Pravdu.cz
http://pravdu.cz/iluminati/iluminati-zanechavaji-sve-stopy-v-architekture >>>
http://pravdu.cz/bilderberg/daniel-estulin-pravdivy-pribeh-skupiny-bilderberg >>>

V USA koluje v zasvěcených kruzích seznam více než 300 lidí, kteří se v 60. a 70. letech zabývali výzkumem UFO a zemřeli za podivných okolností, možná byli zavražděni. „Mohlo jít o propagandu Men in Black”, napsal anonymní přispěvatel na ufologický server abovetopsecret.com. „Snaha umlčet lidi, kteří vědí příliš mnoho, se projevuje v USA od 40. let”, konstatuje jiný komentář.

Článek z nedávné doby zveřejněný reinep.wordpress.com uvádí, že ufologové v USA umírají za velmi podivných okolností dodnes: „Když se podíváte na uplynulých 10 let, zjistíte, že zemřelo 137 ufologů, spisovatelů, vědců a svědků a mnoho z nich za velmi podivných okolností. Byli zlikvidováni? Nebo se dostali příliš blízko k pravdě?“

Mr.X: Stovky důkazů o mimozemšťanech

Patří mezi ně také zdroj, který pod přezdívkou Mr. X promluvil pro Project Camelot. V roce 2006 informoval pracovníky Camelotu, že v 80. letech pracoval brigádně v Kalifornii jako archivář u velké nejmenované firmy spojené s letectvem nebo s vesmírným výzkumem. Dostal se tam k pytlům plným fotografií, videokazet, předmětů mimozemského původu i tajných dokumentů, které se týkaly případu Roswell, mimozemských návštěv a kontaktů mimozemšťanů s americkou vládou. Jednalo se o archivované dokumenty šetření výskytu UFO, ale také o důkazy existence mimozemšťanů a jejich přítomnosti na Zemi z mnoha organizací vojenského i nevojenského charakteru. Kdyby bylo toto svědectví pravdivé, znamenalo by převrat v mnoha ohledech.

„Byly tam materiály z havarovaných létajících talířů. Stovky fotografií UFO. Některé UFO vylétaly z vody, některé měly tvar fazole nebo tyčí, některé vypadaly jako doutníky,“ popisoval Mr. X. Některé dokumenty měly označení M12 a pocházely ze 40. let. Jiné dokumenty se zabývaly biologickou analýzou mimozemšťanů, šlo i výsledky pitev – v krvi mimozemšťanů byl nalezen chlorofyl. Nikde nebyla zmínka, kde byly havarované UFO nalezeny a co se s nimi stalo. Byly tam informace o Roswellu a mimozemšťanech, kteří jsou označováni jako Zeta Reticuli (Šediváci). Z dokumentů vyplývalo, že se těla mrtvých mimozemšťanů dostalo do rukou armády a byla pitvána. Mr. X viděl i zvláštní hvězdné mapy. Dokumenty a důkazy pocházely od všemožných institucí počínaje FBI, CIA, Air Force až po NASA a NORAD. Vyplývalo z nich, že mimozemské civilizace navštěvují Zemi více než 50 tisíc let a současná podoba člověka je výsledek jejich „šlechtění“. Z některých dokumentů vyplynulo, že v letech 2011 a 2012 dojde k přistání (ET) a intervencím do nukleárních válek. „Cítím, že jeden z důvodů, proč žiju, je informovat ostatní o přítomnosti mimozemských bytostí ve vesmíru a na Zemi,“ prohlásil Mr. X.

http://projectcamelot.org/mr_x.html >>>

Čtěte dále na Pravdu.cz
http://pravdu.cz/encyklopedie-mimozemstanu/encyklopedie-mimozemstanu-sedivaci-greys >>>

Příběh brigádníka, který se dostal k velmi přísně utajovanému informačnímu pokladu, je unikátní a není snadné mu uvěřit. Nicméně po své výpovědi nečekaně zemřel ve věku 48 let. „Nechtěl být slavný, ani nechtěl peníze. Chtěl jen každému pomáhat,“ řekla jeho manželka.

Podle Timothy Hooda jsou za nápadnou koncentrací podivných úmrtí pravděpodobně tajné služby. V 70. a 80. letech existovaly v USA utajované výzkumné programy jako Blue Book, Aquarius, Area 51, Majestic 12. Zatímco oficiálně měly být tyto programy ukončeny, mnoho konspiračních teoretiků o tom pochybuje.

Blue Book

Projekt Blue Book byla série výzkumů UFO prováděná Letectvem USA. Projekt začal v roce 1952 a fungoval do ledna 1970. Cílem projektu bylo rozhodnout, zda UFO představují hrozbu pro národní bezpečnost země. Výsledkem byla Condonská zpráva, na jejímž základě byl projekt v roce 1969 ukončen.

Čtěte dále na Pravdu.cz
http://pravdu.cz/majestic-12/majestic-12-prisne-tajne >>>

Area 51 / Oblast 51

Oblast 51 je oficiálně označována jako Air Force Flight Test Center, Detachment 3 – Výzkumné centrum leteckých sil, Oddělení 3. Hovorově se používají také názvy Dreamland, Watertown Strip, Paradise Ranch, The Box, Groom Lake, Neverland a jiné. Jedná se o území v Nevadě severozápadně od Las Vegas. Nachází se zde přísně střežená základna amerických vzdušných sil, která byla založena v roce 1957 jako výzkumné armádní středisko. S Oblastí 51 je spojováno slavné video zachycující údajnou pitvu mimozemšťana z UFO havarovaného nad Roswellem.

Čtěte dále na Pravdu.cz
http://pravdu.cz/ufo/zahada-roswellske-letecke-zakladny >>>
http://pravdu.cz/oblast-51/oblast-51-expedice-na-misto-ktere-jiz-alespon-existuje >>>
http://pravdu.cz/oblast-51/oblast-51-vyzkum-mimozemskych-civilizaci >>>

 

Oblast 51 je z vesmíru nezaměnitelná díky extrémně dlouhé přistávací dráze…

 

Majestic 12

Jde o kódový název výboru vědců, armádních velitelů a vládních úředníků, který byl utvořen v roce 1947 nařízením prezidenta Trumana. Skupina byla zřízena, aby vyšetřila UFO z Roswellu. První náznaky, že taková skupina existuje, se objevily až v roce 1978. Odkazy na další utajovanou skupinu MJ-12 se objevily v roce 1980, ale později byly prohlášeny za podvrh. V roce 1984 byly v archivech USA objeveny dokumenty, které připomínaly skutečné odtajněné dokumenty, ale FBI je prohlásila za zfalšované.

Británie – Sheldonův seznam

Je-li americký seznam temný, tak Sheldonův seznam britských podezřelých úmrtí není o nic světlejší. Americký spisovatel a scénárista Sidney Sheldon (1917-2007) upozornil na záhadná úmrtí britských odborníků, kteří se zabývali vývojem kosmických zbraní a zemřeli za nejasných okolností v důsledku různých nehod nebo na údajné sebevraždy (bez motivace) během poměrně krátké doby v letech 1986 a 1987. Podezřelá úmrtí vědců v Británii však v roce 1987 neskončila.

1986

V říjnu 1986 ukončil svůj život profesor Arshad Sharif. Uvázal jeden konec provazu kolem stromu, smyčku na druhém konci si utáhl kolem krku, posadil se do auta a šlápl na plyn. O několik dnů později se zabil skokem z mostu další profesor Vimal Dajibhay. Oba pracovali na vývoji elektronických zbraní pro vládní program podobný americkému programu hvězdných válek a bydleli nedaleko od sebe. Sharif pracoval na systémech vyhledávání ponorek satelity pro British Aerospace. Poslední noc před smrtí strávil mimo domov v penzionu, kde byly ubytovány další osoby pracující pro British Aerospace, resp. firmu Marconi. Softwarový inženýr Vimal Dajibhay pracoval pro Marconi na testování počítačových kontrolních systémů torpéd.

1987

V lednu roku 1987 zmizel vědec Avtar Singh-Guide. Později byl prohlášen za mrtvého. V únoru 1987 byl Peter Pippel (the Royal College of Military Science) nalezen mrtvý u svého vozu ve vlastní garáži. Otrávil se za podivných okolností. V březnu 1987 spáchal sebevraždu David Sands. Najel v automobilu do budovy. Sands pracoval pro Easams of Camberly sesterskou firmu Marconi. Zemřel při autonehodě po neobvyklém manévru, důvod k sebevraždě neměl. V dubnu 1987 zemřely osoby, které pracovaly na vesmírných programech. Softwarový inženýr Mark Wisner byl nalezen udušený, Stuart Gooding zemřel při autonehodě, David Greenhalgh spadl z mostu a asistentka Shani Warrenová utonula za podivných okolností. Od roku 1986 do roku 2005 zemřelo z různých důvodů násilně a za podivných okolností více než 20 osob, které nějak přišli do kontaktu s vesmírným, případně s mikrobiologickým výzkumem. Sidney Sheldon věřil, že úmrtí souvisela s mimozemšťany.

 Britské ministerstvo obrany popřelo, že by tyto osoby byly zapojeny do projektů tzv. hvězdných válek, také odmítlo, že by násilný konec těchto lidí spolu mohl nějak souviset.

Zdroje:
Wikipedia.org
http://reinep.wordpress.com/2012/10/15/ufo-researchers-are-still-dying-under-very-mysterious-circumstances/ 
http://english.pravda.ru/science/mysteries/12-10-2012/122435-ufo_researchers_die-0/
http://rense.com/general62/list.htm
http://projectcamelot.org/mr_x_interview.html
Ilustrace http://www.flickr.com/photos/jordonpapanier/

Zdroj: http://pravdu.cz/zahadna-umrti/zahadna-umrti-ufologu-a-vedcu