Duch – hovno. Připravte se na odhalení tajemství, jak získat velké bohatství! The Secret vám to tajemství odhalí!  Abyste podle tohoto „tajemného“ návodu získali bohatství, však musíte být na druhé straně! Na jaké straně druhé? No přece prodávajícím takového návodu nikoliv kupujícím! …

sekta2ac39a8_normal1Slyšeli jste už o sektě soudného dne Ramtha? (Sekta Ramtha je i producentem filmu The Secret a dalších). Pokud ne, tak vězte, že je duch. Je to 35 tisíc let starý duch, který si vybral Judy Zebra Knight (narozená jako Judith Darlene Hampton, 16. března 1946 v Roswellu, Nové Mexico) jako prostředníka, přes něhož bude mluvit. Tato žena tvrdí, že prostřednictvím ducha Ramtha má veškerou starověkou moudrost (otázkou zůstává, proč jsou k tomu zapotřebí dolary?)

To samozřejmě vyvracejí skeptici a vědci. Dají se o tom dohledat informace na internetu, proto se nyní nebudeme zabývat touto informací. J. Z. Knight měla manžela a ten tvrdí, že celé její učení je totální fraška, údajně to celé dělá jen pro peníze, a také informoval a varoval, že studenti školy Ramtha osvícení jsou zapojeni do velmi nebezpečné a neskutečně zkorumpované sekty.

Sekta Ramtha produkuje mnoho různých školení a prodej určitých knih či DVD apod., které slibují, že pokud pochopíte plný smysl tohoto učení, můžete pochopit lidskou existenci – původ této existence, náš osud, dobro a zlo, duši či smrt nebo získat bohatství a mnoho dalšího, což neplatícím samozřejmě není přístupné (zase ty peníze, co mi to jen připomíná ).

Zdroj: http://www.osud.biz/duch-hovno