No tak! Všichni si to myslíme….Ooh, prober se. Víš moc dobře, že si to myslíš. Zdá se, že Q toho ví mnoho o X, Y a Z už roky předtím, než X, Y a Z opravdu nastane. Pokud Simpsonovi dokážou předpovídat budoucnost, proč by nemohl Q?!

Můžeme o tom mluvit, protože si to všichni myslíme: Zdá se, že Q má schopnost vědět o věcech ještě předtím, než se stanou. Ale je to možné?!

Pokud ano, mělo by nám to všem poskytnout další dávku klidu a víry, že „všechno je v pořádku.“

Přirozené cestování v čase

Když jsem se zabývala tímto článkem, bylo přirozené, že se hranice mezi pouhým sledováním budoucnosti a cestováním do budoucnosti stírá. Nicméně jeden detail o cestování časem se stal křišťálově jasným: Pokud někdo začne tvrdit, že cestoval časem, ano, pravděpodobně necestoval.

Ale to neznamená, že cestování v čase neexistuje. Právě naopak!

Právě dnes jsem slyšela příběh o gentlemanovi ze 70. let, kterého stejně jako mého praděda Harolda zasáhl blesk. Můj pradědeček byl příšerně spálený a poté se u něj vyvinula rakovina, která ho nakonec zabila. Ale šťastný pán z našeho příběhu prostě zmizel.

Poté, co ho jeho rodina zběsile hledala šedesát hodin, najednou se znovu objevil pod keřem ve své vlastní zahradě, trpěl amnézií a měl na sobě jiné kalhoty, než jaké měl na sobě, když zmizel.

Pomalu se mu paměť vracela a těch chybějících šedesát hodin postupně dokázal vyplnit vzpomínkami. Vzpomněl si na doktora, který se o něj staral a na kalhoty, které mu v nemocnici dali na nošení – pocházely z padesátých let.

Ten obrovský elektrický náraz ho vrátil o dvacet let nazpátek.

Tak, to je to, co mám na mysli.

V jiném příběhu se muž řítil po venkovské silnicí, když se najednou z ničeho nic zhmotnilo auto z 50. let s dámou oblečenou podle té doby. Vypadala nesmírně zmateně a zírala na něj, když poté zmizela stejně tak rychle, jako se objevila.

Věřím, že se tomu říká časový posun. Čas a prostor utrpí závadu. Pokud se to může lidem stávat v reálném životě bez vnějších zásahů, představte si, co se může stát, když …

Přijde na scénu Tesla

Michael mi vždycky říká, jestli nám vláda anebo armáda umožňuje vnímat a vidět nějakou pokročilou technologii, kterou mají už nejméně čtyřicet let.

Což nás přivádí k Teslovi. Všechny cesty vedou k Teslovi, že? Ne, ne to explodující auto, ale Tesla! Skvělý srbský vynálezce Nikola Tesla, jehož obraz visí na zdi v našem domě na čestném místě. Je jedním z mála lidí, ke kterým můj skvělý manžel Michael doopravdy vzhlíží.

Pokud vlastníte zvláštní technologii, pravděpodobně ji vynalezl Tesla.

Například historie nám říká, že Marconi vynalezl rádio, že? Houbelec…. Tesla „předvedl rádiovou komunikaci krátkého dosahu dva roky před Guglielmem Marconim,“ ale uznání se mu nedostalo. To, co Teslovi chybělo (například Edisonova schopnost mluvit, získávat peníze a krást vynálezy), si i ve své době dokázal vytříbit do naprosté dokonalosti.

Tesla vynalezl první motor na střídavý proud a pokud by to šlo dále jeho cestou, všichni bychom dostávali svou elektrickou energii zdarma vzduchem.

Tesla popsal technologii mobilních telefonů a televize již v roce 1926.

A údajně vyvinul „paprsek smrti“ (zbraň s částicovým paprskem; zbraň s řízenou energií), kterou naše vláda zjevně používá k eliminaci nepřátelských tanků v Iráku nebo k selektivnímu zapálení Kalifornie, podle potřeby k čemu to v dané chvíli má posloužit.

Ale odbočila jsem.

V roce 1943, kdy Nikola Tesla zemřel, Úřad pro mimozemské vlastnictví všechno zabavil …. Teslovy poznámky, dopisy, grafy, schémata. Vše, co mělo být legálně prostoupeno jeho synovci, Savu Kosanovičovi, vláda USA ukradla pro sebe.

Ale neměli znalosti, aby věděli, co mají. FBI potřebovala někoho technicky zdatného, kdo by prošel všechny Teslovy dokumenty a podal jim zprávu, aby se prý žádné návrhy zbraní nedostaly do nesprávných rukou. Koneckonců se psal rok 1943 a druhá světová válka byla v plném proudu.

A tady je ta chvíle, kdy se věci stávají opravdu zajímavými.

Vybrali profesora elektrotechniky z MIT, aby Teslovy práce posoudil. Jmenoval se Dr. John Trump. Přesně tak, strýc prezidenta Donalda Johna Trumpa byl první (a možná jedinou) osobou, která viděla všechny Teslovy dokumenty, než byly utajeny a zmizely, a otevřeně se svým synovcem hovořil o tom, co viděl.

Už máte husí kůži? Já ano a to jsme teprve na začátku!


https://www.youtube.com/watch?v=7w3TAbsSzHY  (rozhovor s Dr. Johnem Trumpem)

Minulost, současnost a budoucnost

„Teslovy experimenty elektřiny vysokého napětí spolu s magnetickými poli,“ píše Sean Adl-Tabatabai pro deník NewsPunch, „vedly k objevu, že čas a prostor mohou být deformovány. V podstatě vytvořit dveře, které mohou vést do jiné doby.“

Reportérovi řekl: „Byl v kontaktu s rezonancí elektromagnetického náboje a zjistil, že vyšel ze svého prostorového a časového okna. Řekl, že byl schopen vidět minulost, přítomnost a budoucnost, vše ve stejné chvíli … “

To byl rok 1895.

V roce 1943 pak došlo k Filadelfskému experimentu, který byl samozřejmě důkladně popřen a který přenesl námořníky nejen prostorem, ale i časem.

Pak tu byl projekt Montauk (1971-1983), který zahrnoval cestování v čase.

Je zde zmínka o „technologii námořnictva 60. let, kterou lze použít k zobrazení vizuální scény z jakéhokoli historického období.“ A znovu a znovu se objevuje v roce 1989, kdy oznamovatel oblasti 51 Bob Lazar zmiňuje „Project Looking Glass“. (Je smutné, že ve svých experimentech údajně používali děti bez domova a posílali je „časovým portálem,“ což může také částečně vysvětlit, proč každý rok ve Spojených státech zmizí půl milionu dětí.)

A tady se ocitáme zpět k otázce Q. Příspěvku č. 3585 zní: „Project Looking Glass? Jít řádně vpřed, abychom viděli to za námi.“

Q také opakuje frázi „Budoucnost dokazuje minulost“ padesát jedna (51) krát.

Takže v podstatě, pokud je příspěvek Veritas Legio na Facebooku správný, Černé klobouky měly tuto technologii pro sledování budoucnosti a cestování časem a nyní ji mají i Bílé klobouky.

To dává nový rozměr bitvě mezi Dobrem a Zlem, která v současnosti zuří. Nejde jen o bitvu tady a teď, ale o budoucnost.

Šachová partie získala několik dalších rozměrů!

Na scéně projekt Looking Glass

Ví Donald Trump o projektu Looking Glass? Samozřejmě, že ano!

Dá se předpokládat, že o tom věděl od svého strýce Johna dlouho předtím, než se stal prezidentem a obdržel bezpečnostní prověrku a briefingy.

Ingersoll Lockwood přichází na scénu

Newyorský právník a spisovatel Ingersoll Lockwood (1841-1918) by pravděpodobně dál odpočíval v pokoji, kdyby vlastenci znovu neobjevili jeho knihy, když se Donald Trump stal prezidentem.

V roce 1889 napsal knihu „Baron Trump’s Marvelous Underground Journey“ týkající se putování „Wilhelma Heinricha Sebastiana von Troompa, běžně nazývaného „Malý baron Trump,“ na cestě vedeného dokumentem s názvem „Don“ s ilustracemi hrdiny, jež je šokujícím způsobem podobný prezidentovu synovi, Barronu Williamu Trumpovi. Chlapec a hrdina z ilustrace mají stejný výraz.

Pak v roce 1896 napsal Ingersoll Lockwod „1900“ nebo „Poslední prezident,“ který podrobně popisuje, jak „politický outsider překonává tvrdou opozici, aby byl zvolen prezidentem Spojených států.“ Poté jmenuje Lafe Penceho ministrem zemědělství, zatímco dav zaútočí na Páté avenue na hotel, hodnota stříbra se zvýší, aby se nakonec stalo bezcenným a nakonec někdo vyhodí do povětří Kapitol. (Chraň bůh!!)

Někdo na 8kun zveřejnil, že Tesla a Lockwood od sebe žili coby kamenem dohodil, ale nemám to jak ověřit.

V loňském roce se z ničeho nic objevila nová společnost Ingersoll Lockwood, Inc., která byla zaregistrována v Delaware, pronajala si (pravděpodobně virtuální) kancelářské prostory na adrese Pennsylvania Avenue 1717 a vytvořila si opravdu povedené webové stránky: http://ingersoll-lockwood.com/

Tvrdí, že Ingersoll Lockwood předal své znalosti svému předsedovi a generálnímu řediteli Stevenovi G. Samuelsovi. Nebo možná Samuelsově rodině. Webové stránky se čas od času mění.

A pokud vás to všechno ještě neděsí, tady je něco, co spojuje koncept času se jménem „Trump.“ Představuji vám kapesní hodinky Ingersoll Trump.

A ještě jedna věc…

Nyní se nacházíme v říši 100% bez důkazů, ale když jsem viděla tyto fotografie…. moje čelist spadla až na zem.

Vím jen to, že Julian Assange se vůbec nepodobá na svou matku, trochu na otce … za to spíš jako by z oka vypadl Dr. Johna Trumpa.

Ale jak jsem řekl, udělejte si vlastní závěry.

Pustili jsme se do „konspiračních teorií“ naplno, vrhli se do králičí nory po hlavě a přežili, abychom o tom mohli vyprávět.

Těžko říct, co to všechno znamená, ale nic není takové, jak se zdá.

Jako vždy to nejlépe shrnuje Shakespeare: „Na nebi i na Zemi je víc věcí, Horácio, než o jakých sníme v naších představách.

Zdroj: Lenora Thompson 

Převzato:

https://tadesco.org/tesla-napojen-na-trumpa-trump-napojen-na-q-muze-q-videt-budoucnost/