KnihyA

Přeji vám, abyste našli v životě Světlo a Pravdu. S láskou, úctou a pokorou... j.b. WWG1WGA - Q

Tajná schůzka v OSN

Veškeré informace o UFO se odtajní v roce 2013

alien

Ředitel Institutu exopolitiky Michael Salla Ph.D., je přesvědčen, že mimozemšťané neustále monitorují naši planetu a že jsme v hledáčku minimálně 17 vesmírných civilizací. Jeho přesvědčení mu ponechme, zajímavější je ale informace, kterou před časem rovněž zveřejnil. V newyorském sídle OSN se 11. 2. 2008 konala tajná schůzka zabývající se problematikou UFO.

Podivným jevům i událostem spojeným s tímto fenoménem čelí prý stále větší počet zemí a jejich představitelé chtějí vědět, zda nehrozí nějaké reálné nebezpečí. Sallův kolega Sean Pickering má v OSN důvěryhodný zdroj, pracující přímo v diplomatickém sboru, a ten mu prozradil některé informace z přísně utajované schůzky, které se sám zúčastnil.

Uvedl, že existuje tajná pracovní skupina, která se zabývá dosud nezveřejněnými informacemi o UFO a mimozemšťanech. Všechny získané poznatky budou oficiálně zveřejněny v roce 2013. Proč ne teď? Pickeringův zdroj to zdůvodnil tím, že lidstvo se na tyto (možná děsivé) zprávy musí nejdřív psychicky připravit. A „postupná aklimatizace“ zabere nějaký ten čas. „Teprve až budou lidé dostatečně adaptování, budou schopni lépe přijmout události, které nás čekají,“ řekl zdroj z OSN. Informace bude lidstvo „vstřebávat“ postupně během celého roku 2013.  Podle informátora nám ale při kontaktu s vesmírnou civilizací bezprostřední nebezpečí nehrozí.

Takže čeho se vlastně vlády bojí?  Například toho, že dojde také k odtajnění některých mimozemských technologií, například antigravitace nebo raketové techniky schopné překonávat mezihvězdný prostor. Dále toho, že lidi vyděsí, že také na dalších planetách existuje život. Dosud se nás oficiální místa snažila přesvědčit, že existence mimozemských civilizací je hloupost, která se hodí leda tak do sci-fi románů a filmů. A najednou zjistíme, že z jejich strany šlo celou dobu o lživou propagandu. Někteří představitelé se proto bojí paniky a občanských nepokojů.

Debata věnovaná tomuto tématu proběhla před časem i v japonském parlamentu. Ministr obrany na ní zjišťoval, jak by vláda měla reagovat, pokud by se vesmírní vetřelci objevili v japonském vzdušném prostoru. Závěry diskuse lze shrnout zhruba následovně: Aby nedošlo k nějakým nedorozuměním, vlády celého světa by v tomto případě koordinovat své postupy. A právě to bude úkolem OSN.

http://procproto.cz/zahady/tajna-schuzka-v-osn-–-veskere-informace-o-ufo-se-odtajni-v-roce-2013/

1 Comment

  1. Pavel Jan

    22.9.2013 at 19:45

    Vlády se obávají právem. Když několik desetiletí lžou, mystifikují a zatajují a pak by najednou řekly pravdu, tak je lidi smetou jak špinavou pěnu. Ale asi to začíná být neudržitelné; proč myslíte že vláda USA buduje detenční tábory, cvičí speciální komanda pro boj s demonstranty a nakupuje nadstandardní množství munice?

Napsat komentář

© 2021 KnihyA