Čeho se bojí Američané

Čeho se bojí Američané

Varování amerického vlastence – blíží se něco velkého. Stane se v pátek 22. 3. v USA něco důležitějšího než premiéra filmu “Olympus Has fallen”? Spiklenecká horečka vrcholí.

Když procházíte alternativní americké weby, máte pocit, že se v těch úžasných Spojených státech lidé pořád něčeho bojí. Pravda, my Češi, se také stále něčeho bojíme: třeba, že se budeme díky našim slavným vládám mít ještě hůře. Ale americké strachy jsou podstatně větší než české. V poslední době to kupodivu není válka s Íránem nebo jaderná raketa odpálená Severní Koreou, ale domácí občanská válka. Někteří Američané se obávají, že u nich vypukne vláda New World Order a podezírají ze spiknutí svého vlastního prezidenta.

Nepřehlédněte v magazínu Pravdu.cz | Velké konspirační teorie: Nový světový řád (NWO) >>>

Olymp se hroutí

Pisatel jednoho článku píše své varování pro své americké spoluobčany a odpichuje se od nového megafilmu “Olympus Has Fallen”, v jehož scénáři je teroristický útok na Bílý dům. Premiéra je v pátek. “Poraďte si s touto informací, jak chcete,” píše autor článku, ale shoda náhod mezi premiérou filmu, tím, co se děje v USA, a tím, že „oni“ strašně rádi zanechávají po sobě otisky“ je příliš nápadná. Dole najdete výpisky ze zprávy, která se dostala na jedno veřejné fórum od “zainteresovaného Američana”. Souvislost mezi těmito informacemi a premiérou 22. 3. 2013 je “vyloženě strašidelná”, domnívá se podezíravý Američan.

Tato lebka souvisí se známým tajným spolkem z Yaleovy univerzity “Scull and Bones”. Právě číslovka 322, což Američané čtou I jako 22.3., inspirovala autora článku k zamyšlení na téma, jak souvisí premiéra filmu se spiknutím mocných.

„Pracuji pro firmu, která se zabývá zjišťováním výbušnin. OPRAVDU velký klient z oblasti obrany dnes poslal zakázku na dodávku…OBROVSKOU zakázku s etiketou „stav nouze“, „spěchá“ a s hodnocením DPAS (obranné priority a přídělový systém), znamená to, že každou jednotlivou objednávku musíte ze zákona (včetně přepravy) vyřídit hned toho dne, kdy přijde, absolutně bez výjimky.

Hodnocení DPAS může být používáno např. prezidentem, FEMA (Federal Emergency Management Agency) a zvláštními agenturami. Proč by potřebovali spěšnou objednávku zařízení pro vyhledávání výbušnin pro národní bezpečnost? Termín dodání byl 20. 3. 2013. Rád bych vám poskytl více informací, aniž bych přišel o práci, zadavatelem je General Dynamics. Jedná se o látky používané k detekování výbušnin až po nanogram. Skryté výbušniny nebo vyhledání stop. Antiterorismus, prohledávání nákladů aj. To není vůbec normální. Nikdy se to nedělo s takovou naléhavostí a nikdy to nebylo označeno DPAS. Je to úroveň: všechno zastavte a začněte dělat na tomhle. Dělá se to, když je potřeba vyhnout se nějaké katastrofě. Když je jmenuji, snad „nezmizím“. Řekl jsem, všechno, co vím. Nic nemělo označení důvěrné nebo podobně. Emaily byly určeny celé firmě. Chci vám jen říci, abyste byli opatrní.

Nepřehlédněte v magazínu Pravdu.cz | Velké konspirační teorie: 11. září 2001>>>

V pátek 22. března bude premiéra filmu „Olympus Has Fallen“. Co myslíte, že nám tím chtějí sdělit? Dávej si pozor na „darebáka“. Dlouho jsem si myslel, že jednou přestěhují americký parlament do Denveru v Coloradu. Ale kdy? Kdo zastaví další operaci pod falešnou vlajkou? Řekne nám to jenom čas.“

Jako Čech z toho mám pocit, že se Američané bojí hlavně sami sebe. Barack Obama je momentálně v Izraeli. Má tam být tři dny a v pátek odletět do Jordánska. Vypadá to, že má alibi. A také nemůže být unesen, jak vyžaduje scénář zmíněného filmu, tedy alespoň ne na území USA. Ostatně, objednávka detektorů výbušnin může souviset s blížící se intervencí NATO v Sýrii.

Trailer k filmu „Olympus Has Fallen“:

http://pravdu.cz/americane/ceho-se-boji-americane

Zdroje: http://beforeitsnews.com/alternative/2013/03/a-warning-something-big-soon-olympus-has-fallen-2597988.html
Ilustrace: Flickr.com

Pravdu. cz